28 Nisan , 2024, 11:51:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ROSE27 (gül) arkadaşımız şuanda hastanede

Başlatan Sır_Çiçegi, 05 Ağustos , 2012, 00:05:26

« önceki - sonraki »

burcum

NTS de 80 ve üzeri doğum sancısı demek arkadaşımın normal doğumuna şahit oldum hastanede sancıları 95 vuruyordu ve kız deliricekti neredeyse koştum hemşireye doğum sancısı nts de kaç dedim 80 ve üzeri demişti ben de kızın sancısı 95 vuruyor deyince apar topar odaya koşmuşlardı
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrularını kucağına almayı nasip etsin :amin:

muhribe

bana niye sayı var demediler nst'de  :ehi:

grafik çıkıyordu habire makineden, dalgalı dalgalı.. bi de bebeğin kalp atışlarını gösteren rakamlar  :dontknow:

burcum

resmim var hatta nts ye bağlı orada sayılar var :ehi: :ehi: :ehi: korkmayasın ürkmeyesin diye söylememişlerdir :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

benim eşim giriyordu benle nst'ye. vay uyanık defalarca keklemiş beni  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

HASRET!M S@N@

_inci_tanem_

ALLAH sağ salim yavrularını kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

Allah yardımcısı olsun inşallah sağlıkla kavuşur meleklerine  :amin: :amin:

suzannn

rabbim zamanında sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yavrularını

Sır_Çiçegi

ben sürekli konuşuyorum gülle hala hastanede werilen ilaçlar alerji yapmış kızarmş vücudu wc ye kalkması bile yasakmış Allah yardımcısı olsun dualarınızı eksik etmeyin inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

serserim

AAAA YENİ GÖRDÜM KONUYU ALLAH HAYIRLISIYLA BEBİŞLERİNİ KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAHHHH DUALARIMIZ SENİNLE VE BEBİŞLERİNLE  GÜLCÜM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: ALLAH YARDIMCISI OLSUN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

rabbim yardimcisi olsunn :amin: :amin: :amin: sag salim kucagina almayi nasip etsinm kuzucuklariniii :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

]

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_inci_tanem_

Gül'den haber yokmu kızlar doğum yaptımı  :dontknow: :dontknow:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

serserim

bende merak ediyorum gerçekten inşallah bebişleri ve kendi iyidir  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: