28 Nisan , 2024, 02:28:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kendinizde hangi yönlerinizi huylarınızı sevmiyorsunuz

Başlatan hüzünden_gelme, 04 Ağustos , 2012, 09:48:22

« önceki - sonraki »

iklima

Herseyi kafaya takmaktan gına geldi.ama yapılıcak bişey yok degiştiremiyorum kendimi.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

xxcansuxx

her işi kendim yapmaya kalkıyorum,sabırsızım  ya bu huyumu sevmiyorum vurdumduymaz olmak lazımmış  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

eşime göre kızınca her şeyi yıkıyormuşum düşünmeden söylüyormuşum bu kötü huyummuş birde insanları olduğu gibi kabullenmiyormuşum

iklima

Valla öyle olmak varmış bence de ama olalım diyince de olunmuyo ki vurdumduymaz.en iyisi deli deli kafana eseni yapıcan,delidir ne yapsa yeridir diycekler ama onu da herkesler yapamaz

Hepsi Bu..!

Bluegirl

herşeye kafayı takma olayım  :cildir:
aşırı duygusal ve sinirli olmam  :BangHead:

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

iklima

Sabırsızım,tahammülüm az,aceleciyim,cok çabuk sıkılırım

Hepsi Bu..!

~ERVA~

HERŞEYDEN ÇOBUK SIKILMAMA VE HERŞEYİ KAFAMA TAKMAMA

Balböceği

En en en nefret ettigim cok cabuk sıkılmam allahım öyle böyle değil bende ya  :y25:

Balböceği

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 25 Eylül , 2012, 12:48:27
Alıntı yapılan: laracroftt - 04 Ağustos , 2012, 22:43:10
Herseyı kafama takıp kurup kurup kendımı hasta etmekten nefret edıyorum   :BangHead:

O anda soylemem gereken seyı soyleyemeyıp sonradan aklıma gelmesınden de nefret edıyorum  :cildir:

cabuk doldurusa gelmekten, onyargılı olmamdan, kıncı olmaktan hoslanmıyorum

Ama elımde degıl ıste  :violent1:

aynen bendeee böyleyimmmm artık herşeyi sölemek istiyorum onlar bana söyleyebiliyorr yaa
Yemin billah Esimin ailesiyle 4 senedir tanıyorum 3 senedir evliyim

O kadar cok herseyi kafaya takarım, biri laf atsa bişey dese o anda aklıma bişey gelmez

Sonradan niye bunları dediler der icimi atardı, şimdi varya icim bomboş artık kimse, ve söyledikleri sozler takmıyorum

Bide son bir senedir kim ne dedi hatırlamıyorum  :ehi:  üzülüyorum bu duruma ama saglıgım bozuldu

iklima

Hepsi Bu..!

asya81

AKLIMA KOYDUĞUM ŞEYİN DERHAL OLMASINI İSTEMEM  YOKSA UYKULARIM KAÇIYOR BU HER KONUDA BÖYLE SİNİR OLUYORUM BU YÖNÜME :cildir:

banu_fth

abur cubur yemeye başladım yine  :violent1: :violent1: :violent1: ne kadar zararlı bana biliyorum ama yinede yiyorum .. üstelik emziriyorum .. offfff bide kilo almaya başlarsam tam olur  :cildir: :cildir: :violent1: :violent1:

iklima

Hepsi Bu..!

banu_fth

Alıntı yapılan: iklima - 16 Ekim , 2012, 19:38:19
Bile bile çöp yiyoruz valla

aynen yaa .. sanayağını şekere batırıp yemek gibi bişe .. böle diyorum tiksinmeye çalışıyıorum olmuyo  :BangHead: :BangHead:

@Melek Yüzlüm@

o dert öldürüyor beni yemicem diyorum olmuyor yaa şu an bile çikolata yiyorumm yeme diyorum olmuyo tatlıyı sever oldumm kendimi dövesim var :violent1: