sabırrrr

Başlatan lagrima, 03 Ağustos , 2012, 22:30:03

« önceki - sonraki »

lagrima

sizinde cocuklarınıza karsı sabrınızın tükendiği oluyor  mu? yoksa sadece bendemi böyle bi sorun var. :( psikoloğa falan mı gideyim napıyım.

muhribe

Canım çocuk işi sabır işi.. Anneler böyle böyle yaşlanıyor maalesef. Ben şükür çok sabirliyım oğluma karşı 1 yaşına girmek üzere daha sesimi yükseltmedım hep şöyle düşünüyorum bir sıkıntısı olmasa huzursuzluk yapmaz. Gerçekten de öyle tabiatı gereği mulayim bir çocuk ama bu aralar dış sıkıntısı var huzursuzlaniyor belli damakları ağrıyor ne yapsın dile gelip yardım et diyemiyor ki ..

laracroftt

cıleden cıktıgım olmustur ama bagırmam kendı kendıme soylenırım ben   :BangHead:

Lă_Tăhzen!

Off ki nee off çok sabırsız bir insanım çauk parlarımm hiç gelememm sıkıntıyaa cokta bagırıyorum kızıma  dişlerimi hernekadar sıksamda ve sennin bebegin kucuk daha sannırım ozamanlar ne sabırlıymısım simdi hiçbişey kalmadı  :cildir: çileden çıkartıyor çocukları ınsanı buyudukce yaramazlıkları arttıkca istekleri çogaldıkca

Kızımla hiç dısarıya cıkmak ıstemem kendı basına yurumek ıster elıden tutturmaz gördugune sarkar kedi köpek peşinde koşar :D parka gideriz dönmek istemezz ewe donunceye kadar aglar benı rezıl eder sırf bu yuzden evde sıkılmayı tercıh edıyorum dısarıya cıkmıyorum

lagrima

acıkıyor emmek istemiyor ac ac da uyuyamıyor iyicede uykusu geliyor yoruluyor ama direniyor benimde sabrım tükeniyor. bagırıp çağırmıyorum ama söylenip duruyorum :( sonrada üzülüyorum vicdan azabı çekiyorum ya Allah daha büyük dert verirse diye üzülüyorumm offfff

Lă_Tăhzen!

Dün eşimle kousuyoruz kızımın kucuklugunden falan derdını anlatamıyor acıktımı susadımı gecennın bı yarısı anıden kalkıyor agrısızı sızısı olsa aglıyor falan ne gunler gecırmısız dıye çok cabuk gecıyor kızım 2 yasına geldi bile hiç gecmıcekmıs hep öyle kalcaklar gıbı gelsede insana :)

özgemm

Alıntı yapılan: lagrima - 04 Ağustos , 2012, 00:13:21
acıkıyor emmek istemiyor ac ac da uyuyamıyor iyicede uykusu geliyor yoruluyor ama direniyor benimde sabrım tükeniyor. bagırıp çağırmıyorum ama söylenip duruyorum :( sonrada üzülüyorum vicdan azabı çekiyorum ya Allah daha büyük dert verirse diye üzülüyorumm offfff
bende senin gibiyim canım malesef bazen çileden çıkıp bagırıyorum sonrada oturup aglıyorum :(
çok zor benim kzım 6 ay boyunca hep agladı acille bile gittik susmadığı için çok şükür bi sıkıntı yok ama susmadı tamm 6. ay bitiminde biraz duruldu bu kezde diş sıkıntısı şimdi bile istediği olmasın aglıyor henüz 9 aylık ama bi görsen istediği olmasın sinirlenio baırıo çıglık atıo ağlıo sustur susturabilirsen
RABBİM sağlık sıhhat versin yavrularımıza aglaya aglaya yaramazlık yapa yapa büyüyecekler

lagrima

ewet büyücekler annemin dediği gibi agzınızda dıs basınızda saç kalmıcak yoksa ana oldugunuz nerden belliolcak

aşkitoom

Alıntı yapılan: lagrima - 04 Ağustos , 2012, 00:27:13
ewet büyücekler annemin dediği gibi agzınızda dıs basınızda saç kalmıcak yoksa ana oldugunuz nerden belliolcak

cnm bazen sinirlendiğimiz zaman tabiki oluyor,benimde oluyor.bazen kızıyorum,yavrum bi dur diye oda kafasını eğip parmaklarıyla oynayıp dudağını büzmesi beni kahrediyor.ve hemen kucağıma alıp onu güldürüyorum,gönlünü alıyorum.
ama bazen elimizde olmuyor işte.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben anne olmadan önce sabir denilen sey yoktu bende  :ehi: :ehi: ama anne olduktan sonra inanilmaz sabirli oldum kendim bile sasiriyorum  :basardim: :basardim: sende sabret cnm sinirden söylensen bile ne anlarki bebecik az daha dayan büyüdükce akillanir icer sütünü uyur  :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Dilara Ebrar

aaaaaaaaaah aaaaaaaaaaaah keşke sadece sabrımızı zorlayan evlatlarımız olsa.onlara dayanıyoruz.söyleniyoruz belki ama hemen arkasındanda gönüllerini alıyoruz.ama kocaların sabrımızı zorlamasına tahammül edemeyiz heralde.sabretmem zaten  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:  sabah sabah sinir etti beni yaaa ramazan mübarek günde  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

muhribe

dün bir yandan patlayan lavabonun berbat ettiği mutfak dolabını ve halıyı temizlemeye çalışıyorum. bir yandan da oğlumla baş etmeye. bu aralar [tırnakları ne kadar kısa olsa da] cırmalamayı öğrendi. koluma bir yapıştı canımı acayip yaktı. hatta şu an kanamış yara olmuş kolum. hem mutfağa canım sıkılmıştı bi de üstüne canım acıyınca kontrolümü kaybettim, tam ağzımı açtım "yapmaa  :cildir:" diye çığıracaktım, o anda oğlumun bana masum masum bakan gözlerini gördüm  :y25:

belli ki bana zarar verdiğinin farkında değildi ve ilgi istediği için benimle uğraşıyordu.

kendimi toparladım ve "yapma annecim" dedim, yanağından öptüm. o anki gülümsemesi bana dünyalara bedel.

iyi ki kendimi kaybedip sesimi yükseltmemişim  :amin: yoksa vicdan azabı beni yer bitirirdi  :y25:

laracroftt

valla bu kadar yuk varken ustumuzde cıldırmakta haklıyız. Hele bırde kocaların vurdumduymaz ve ılgısızlıklerı eklenınce ısın ıcınden cıkamıyoruz. E bızde ınsanız robot degılız sonucta. Allah tum annelere sabır versın bunlar buyuyene dek ısımız zor ...

burcum

ben nura ve laracroft a katılıyorum
bende çocuğuma bağırmam derdim ama öyle olmuyor hele söz dinlemeyen hareketli bir çocuğa sahipseniz ve bende o kadar sabır yok keşke olsaydı bende bağırmak istemezdim sizi duydukça vicdan azabı çekiyorum hayat şartları yaşanılanlar ilgisiz baba herşeye ben yetmeye çalışıyorum eline vurduğum bile oluyor :y25:
çok frenlemeye çalışıyorum kendimi :y25:

lagrima

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 05 Ağustos , 2012, 13:44:10
aaaaaaaaaah aaaaaaaaaaaah keşke sadece sabrımızı zorlayan evlatlarımız olsa.onlara dayanıyoruz.söyleniyoruz belki ama hemen arkasındanda gönüllerini alıyoruz.ama kocaların sabrımızı zorlamasına tahammül edemeyiz heralde.sabretmem zaten  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:  sabah sabah sinir etti beni yaaa ramazan mübarek günde  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
ahh ahh bende de var sabrımı tasıran kocaa :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo