SADECE 1 KAC SORUM VAR:)))

Başlatan Yaşamsebebim, 04 Ağustos , 2012, 17:31:39

« önceki - sonraki »

Yaşamsebebim

slm kizlar 35 haftalik hamileyim benim bazen agrilarim oluyor ama hafif ve kisa süreli 2.sorumda bu aralar akintim biraz fazla öteki haftalara göre 3 sorumda bebegim dönmüs olabilirmi cünkü üst tarafta ayaklarini hissediyorim cikartiyor böyle kemiklerini sert sekilde  :love9: :love9:

aşkitoom

Alıntı yapılan: sultan43 - 04 Ağustos , 2012, 17:31:39
slm kizlar 35 haftalik hamileyim benim bazen agrilarim oluyor ama hafif ve kisa süreli 2.sorumda bu aralar akintim biraz fazla öteki haftalara göre 3 sorumda bebegim dönmüs olabilirmi cünkü üst tarafta ayaklarini hissediyorim cikartiyor böyle kemiklerini sert sekilde  :love9: :love9:

cnm ağrılarının olması normal artık 35 haftalıksın,37 haftadan itibaren doğum her an olabilir.akıntının olmasıda normal tabi kokusuzsa,koku varsa enfeksiyon veya mantarda olabilir,yine doktruna danış :icon_thumright:
bebeğin dönmüş olabilir çünkü kendini doğuma hazır pozisyona getirir,doktoruna muayene olduğunda söyler sana.sen sadece dinlen ve stres yapma :icon_thumright:

Yaşamsebebim

tsk ederim canim akinti kokusuz ve sefffaf tekrar tsk öptüm canim :opucuk: :opucuk:

aşkitoom

Alıntı yapılan: sultan43 - 04 Ağustos , 2012, 18:11:19
tsk ederim canim akinti kokusuz ve sefffaf tekrar tsk öptüm canim :opucuk: :opucuk:

tamam cnm normal son zaman zaten akıntının artması normal telaş etme,bebişe ii bak :opucuk: