EL AYAK AĞIZ HASTALIĞI

Başlatan burcum, 01 Ağustos , 2012, 16:49:05

« önceki - sonraki »

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aynen öyle ama betülüm bak derin 2012 girdiğinden beri zatürre oldu :y25: kolunu çatlattı :y25: ve bu çocuk 2 yaşındaydı :y25: ALLAH ım beterlerinden esirgesin yavrularımızı :amin: dermansız dert vermesin aile hekimine sordum dün korkulacak birşey değil dedi kendiliğinden geçiyormuş 7 ila 15 gün arasında ama görüntü kaşıntı ateş korkutuyor insanı :sad1:

muhribe

ateş beni en çok korkutan  :sad1:

yiğit ateşlenince aklım çıkıyor  :y25:

isilikler yüzünden 2 kere doktora götürdüm doktor bana manyak mısın kadın edasıyla bakıyor odasına girince  :ehi: onlara göre önemsiz ama anne yüreği işte  :y25:

burcum

zamanla alışıyorsun betülüm bende böyle değildim yaşarken oldum :ehi:

muhribe

acıların kadını  :ehi: :ehi: :ehi:

ben baba olmak istiyorum uleynn  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

çok zorlu bir süreçten geçmen gerekiyor baba olabilmek için :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
iyiki ehliyeti almışım ve araba kullanmayı biliyorum yoksa bekle dur eşine :honk: :caca: :cildir:

muhribe

benim ehliyetim yok ama hastane dibimde  :ehi:

Balböceği

nükü madem cocuk bu türlü hastalanıyor kurban kessenize anacim

Rabbim bütün kötülükleri kaldırır üstünden, inşallah  :amin:

Bend aksam baktım nasıl hastalık diye bağışıklık sistemi gucleniyormus bu hastalıkta

Rabbim acil şifalar versin  :amin:  

burcum

sağol canım neler yapmadım tuz ekmek çevirdik verdik para verdik tavuk ekmek tuz aldım verdim :sad1: çocuk bunlar edacım hepsi yaşayacak bunları benim kız aktif insanlarla iletişim halinde haliyle kapıyor hastalık çok hareketli düşüp çatlatıyor kolunu bakalım daha neler bekliyor bizi :honk:
betülüm vallahi dün attığım gibi medicalpark a götürdüm gece 1 de döndüm eve eşim site toplantısındaydı :caca:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

canım benim arkadaşımın bebeği dayımın kızınin kızında eşimin dayısının kızında onlarda öyle oldular canım ateş ve benekler oldu hep yerinde bulaşıcı mis allahım korusun yavrularımizi ilacıda yokmuş ateş surupu veriyorlar zamanla geçiyor
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

burcum

evet canım aile hekimimize sordum korkacak birşey yok dedi
bebek veya çocuk için sancılı bir süreç :sad1: daha benim kız oldu mu olmadı mı anlamadık :honk: belki de hafif atlatıyor bakalım 1-2 güne kadar belli olucak şuan sadece 2 kolunda 3-5 tane var sabah çok kaşıyordu kaşıyıp yaymasın diye sardım sarg beziyle

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

ins olmaz canım ya dayımın kızı geçen gece sabaha kadar uyutmamis kaşınmaktan bazı doktorlar alarjik diyor bazısı boğaz enfeksiyonu ateşine cok dikkat et canım bir de sürekli yıka canım
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

burcum

yıkarsam yayılır gibi geliyor kolundakiler normalde ateşlendiğinde sürekli duşa sokuyorum şuan kararsızım dün gece hastanede duşa soktuk ateşine sürekli bakıyorum ateş düşürücü veriyorum hem ağrı da yapıyor sanırım :sad1:

burcum

http://www.pi.web.tr/el-ayak-agiz-hastaligi

göz gezdirin derim bilginiz olsun

kızımda ben de bu hastalığa yakalandık :y25: çok berbat bir hastalık ağrılı sancılı :y25:

kelebegimm

Alıntı yapılan: burcum - 03 Ağustos , 2012, 16:18:28
http://www.pi.web.tr/el-ayak-agiz-hastaligi

göz gezdirin derim bilginiz olsun

kızımda ben de bu hastalığa yakalandık :y25: çok berbat bir hastalık ağrılı sancılı :y25:

Sendemi yakalandın tatlım coookkkk gecmis olsunnnnn :opucuk: :opucuk: :opucuk:

]

muhribe

sana da mı geçti nükü  :sad1:

çok geçmiş olsun acil şifalar  :amin: