19 Nisan , 2024, 01:19:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

EL AYAK AĞIZ HASTALIĞI

Başlatan burcum, 01 Ağustos , 2012, 16:49:05

« önceki - sonraki »

burcum

KIZLAR 2 KOMŞUMUN KIZI OLDU BEBEK VE ÇOCUKLARDA ÇOK GÖRÜLÜYORMUŞ SALGIN VARMIŞ SOLUNUM YOLUYLA BULAŞIYORMUŞ 3-5 GÜN KULUÇKALAMA SÜRESİ VARMIŞ 7 İLE 15 GÜN ARASINDA GEÇİYORMUŞ SADECE ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ VE AĞRI KESİCİ VERİLEBİLİYORMUŞ KOMŞULARIN KIZLARI ÇOK KÖTÜ POPOLARI AYAK ALTLARI YARA İÇİNDE KAŞINMAKTAN DELİRİYOR ÇOCUKLAR :sad1:

muhribe

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

ilk kez duyuyorum ben bunu.

komşu kızlarına acil şifalar  :amin:

aman derin'e dikkat et canım yaklaşmasın sakın  :sad1:

Balböceği

bismillah. Ben de ilk kez duyorum  :-ooo

Allah acil şifalar versin   :amin: gecmis olsun.  

burcum

KIZLAR :y25: DERİNİN ATEŞİ 38.5 ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ VERDİM DÖKÜNTÜ DE ÇIKMAYA BAŞLADI SANIRIM :honk: DR A GÖTÜRECEĞİM EŞİM GELSİN :sad1:

muhribe

Hay Allah ya nükü nasıl üzüldüm :( ılık duş aldırsan ateşe iyi gelir ama döküntüleri bilemedim :/

Balböceği

Allah acil şifalar versin canım çok üzüldüm  :sad1:

kelebegimm

Cok gecmis olsun canim ins gecmemisdir  derine
Bende ilk defa duydum bu hastaligi

]

burcum

SAĞOLUN KIZLAR :y25: HASTANEDEN GELDİK GİTTİĞİMİZDE ATEŞİ 39.3 DÜ :y25: DUŞA ALDILAR MÜŞAYEDEYE ALDILAR ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ ŞURUP VERDİLER ATEŞİ ÇOK DÜŞMEYİNCE FİTİL ATTILAR FARANJİT TEK TÜK OLAN DÖKÜNTÜLERİ GÖSTERDİM İSİLİK DEDİ :honk: ANTİBİYOTİK YAZDI AMA BEN ALMADIM YARIN Kİ DURUMUNA GÖRE HAREKET EDİCEM DR LAR BAZI ŞEYLERİ BİLEMİYORLAR DERİN 6.CI HASTALIK GEÇİRDİĞİ ZAMANDA BOĞAZ ENFEKSİYONU DEMİŞLERDİ BEN DEMİŞTİM ARKADAŞLARIMIN ÇOCUKLARI 6.CI HASTALIK GEÇİRDİ ONA BENZİYOR OLABİLİR MİHAYIR DEMİŞLERDİ 4 GÜN SONRA ATEŞ KESİLİP DÖKÜNTÜLERİ OLUNCA GÖTÜRDÜM EVET 6.CI HASTALIK GEÇİRMİŞ DEMİŞLERDİ :sad1: İNŞALLAH FARANJİTTİR :amin: :y25: KOMŞUNUN KIZINI GÖRDÜM 2 YAŞINDA YAVRUM BACAKLARI AYAK ALTLARI KOMPLE YARA :y25:

Balböceği

ah canım ya komşunun cocuklarinada derin'e de acilsifalar diliyorum  :sad1:

Bu nasıl hastalıkmis böyle  :dontknow: allahım sen koru yarabbim.  :amin:  

burcum

SAĞOL EDACIM AMİNNN CANIM :amin: :opucuk:
1-2 GÜN YÜKSEK ATEŞ SEYREDİYORMUŞ SONRA DÖKÜNTÜ AMA YARA GİBİ SULU VE ÇOK KAŞINAN AĞIZLARININ İÇİ BİLE YARA OLMUŞ ÇOCUKLARIN DUDAKLARI ÇATLAMIŞ :y25: ALLAHIM KORUSUN :amin: :y25: İKİDE BİR IŞIĞI AÇIP BAKIYORUM SAĞINA SOLUNA :y25: AYAK ALTLARINDA SANKİ BENEKLER OLUŞUYOR :y25:

muhribe

burcum

betülüm sabah karşı ateşi çıktı calpol verdim  10 tane olan döküntüsü kaşınıyor :y25: birazdan dr a götürücem tekrar :sad1:

muhribe

:y25: :y25: :y25:

isilik olabilir mi canım o döküntüler?

Yiğit'in de kolları kızarmıştı, doktor isilik dedi. krem verdi geçiyolar.

gerçi ateşi olmuyor benimkinin.

Derin'e acil şifalar diliyorum  :amin:

burcum

sağol canım isilik değil anlayabiliyorum dün hemen az sütün içine polen karıştırıp içirdim derine bağışıklık sistemi güçlensin diye bu hastalıksa bile inşallah hafif atlatır kaşıma deyip duruyorum her tarafına yayılır diyorum :sad1: ay bu çocuklar böyle böyle ömrümüzü yiyecek daha bunların su çiçeği kızamığı cartı curtu var ya :cildir:

muhribe

valla ben çok paniğim ya  :y25:

geçen yiğit diş ağrısıyla uykudan uyandı ağlayarak. çocuk ne yaptıysam susmuyor. oturdum ben de ağladım. babası diyor ki sen çok paniksin daha buna neler neler olacak biraz güçlü ol  :-ooo

moral verirken aklımı alacak denyo  :ehi: