doruk38 zehramda anne oldu Esila'sına kavuştu

Başlatan suzannn, 31 Temmuz , 2012, 10:51:06

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

benm yengemde orda yapmıstı memnun kalmıstı gerci o eski erciyeste olmustu burası daha iyiye benziyor cok sevindim cnm bende zaten düşünüyordum özellikle yeni dogan yogun bakım ünitesi cok önemliyi benm için oda varmıs
zaten büyük bir ihtimal bende sezeryan olurum her ne kadar korksamda
rabbim kızının bahtını güzel ömrünü uzun etsin cnm inş sütün hemen gelir
ılık suyla dus alındıgını bende duymustum iyice arastır cnm inş esilamız evine gelir kısa sürede

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: doruk38 - 01 Ağustos , 2012, 12:21:40
Alıntı yapılan: yyeeliz - 01 Ağustos , 2012, 12:15:18
Kızlar banyo yapınca ılık duş falan alınca süt daha çabuk geliyomuş diye duydum sizlerde duydunuzmu yada biliyomusunuz ??

EVET CANIM. DUŞ YAPINCA GELİR DEDİLER. HEMEN HASTANEDE DUŞ YAPTIM. BOL SU İÇMEK GEREKİYORMUŞ BOL BOL HOŞAF SUYU DEDİLER HEPSİNİ YAPIYORUM BAKALIM. BİRDE SIRTIMI VE GÖĞSÜMÜ ÜŞÜTMEME GEREKİYORMUŞ. HEPSİNİ YAPIYORUM İNŞ. YAVRUMUN SÜTÜ BEKLETMEDEN GELİR

aminnnnnnnnnn inşallah canım  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

canım nasılsın  :opucuk: çok şükür kavuştun bebeğine  :amin: maaşallah kızımıza  :nazar:

benim 3. günü geldi sütüm bebeğim tutamamıştı ucu yoktu  tirleyle  çektirdiler hem ucu çıksın diye

hemde sütüm insin diye

doruk38

Alıntı yapılan: yyeeliz - 01 Ağustos , 2012, 12:23:44
Canım bende kan sulandırıcıyla ilgili birşey sormak isityorum bildiğim üzere senden iğne falan kullanıyodun doğumda sıkıntı oluyo mu dr.farklı önlemler alıyomu iğneyi ne zamana kadar kullandın ??

CANIM BEN 3 GÜNDE BİR KULLANIYORDUM İĞNEMİ. ŞANS OLDU BENİMKİ EN SON CUMA VURULMUŞTUM ÜZERİNDEN 3 GÜN GEÇMİŞ OLDU PAZARTESİ DOĞUMA GİRDİM. BU KONUDA DR BANA BİŞİ DEMEDİ.

doruk38

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 01 Ağustos , 2012, 12:23:54
benm yengemde orda yapmıstı memnun kalmıstı gerci o eski erciyeste olmustu burası daha iyiye benziyor cok sevindim cnm bende zaten düşünüyordum özellikle yeni dogan yogun bakım ünitesi cok önemliyi benm için oda varmıs
zaten büyük bir ihtimal bende sezeryan olurum her ne kadar korksamda
rabbim kızının bahtını güzel ömrünü uzun etsin cnm inş sütün hemen gelir
ılık suyla dus alındıgını bende duymustum iyice arastır cnm inş esilamız evine gelir kısa sürede

YAN ODADA ZERRİN HANIMIN HASTASI VARDI. 2 BEBEĞİ OLAN BİR BAYANI SEZERYAN YAPTI. ONUNDA BİRİ KIZ BİRİ OĞLANDI. ÇOK İYİ İLGİLENDİ ONUNLADA. AKLIMA SEN GELDİN. İNŞ. SENDE HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALIRSIN

ZéynéP.SimAy

hayırlı uğurlu olsun canım Rabbim analı babalı büyütsün Esilayı inşallahh  :amin: :amin: süt konusundada çok canını sıkma maaelsef sezeryanların yüzde 95i bu sıkıntıyı çekiyo en kısa zamanda gelri inşallah sütün  :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: doruk38 - 01 Ağustos , 2012, 12:26:23
Canım bende kan sulandırıcıyla ilgili birşey sormak isityorum bildiğim üzere senden iğne falan kullanıyodun doğumda sıkıntı oluyo mu dr.farklı önlemler alıyomu iğneyi ne zamana kadar kullandın ??

CANIM BEN 3 GÜNDE BİR KULLANIYORDUM İĞNEMİ. ŞANS OLDU BENİMKİ EN SON CUMA VURULMUŞTUM ÜZERİNDEN 3 GÜN GEÇMİŞ OLDU PAZARTESİ DOĞUMA GİRDİM. BU KONUDA DR BANA BİŞİ DEMEDİ.

anladım siz şanslıymışsınız maşallah  :nazar: canım ben hergün vuruluyorum ve aspirin içiyorum hayırlısı bakalım inşallah bizde sağ salim atlatırız  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

doruk38

Alıntı yapılan: melek100lü - 01 Ağustos , 2012, 12:25:15
canım nasılsın  :opucuk: çok şükür kavuştun bebeğine  :amin: maaşallah kızımıza  :nazar:

benim 3. günü geldi sütüm bebeğim tutamamıştı ucu yoktu  tirleyle  çektirdiler hem ucu çıksın diye

hemde sütüm insin diye

ÇOK ŞÜKÜR MELEKÇİM. ALLAH HERKESE NASİP ETSİN. POMPAYLA FALAN UĞRAŞIYORUM İNŞ. GELECEK SÜTÜMÜZ  :love9: :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

ayy zehram nasıl rahatlatıyorsun beni evet doktoruma dogumda cok ilgili diyorlar baska zdoktorlar gibi son anda gelmiyor dediler
bakalım görücez inşşşş bende senin gibi kavusurum saglıcakla acaba haftası kactı onun
bana 35-36.hafta olur dedi ya bilemiyorum

doruk38

Alıntı yapılan: yyeeliz - 01 Ağustos , 2012, 12:29:20

anladım siz şanslıymışsınız maşallah  :nazar: canım ben hergün vuruluyorum ve aspirin içiyorum hayırlısı bakalım inşallah bizde sağ salim atlatırız  :amin: :amin: :amin:

BENDE ASPİRİN İÇİYORDUM 34. HAFTADA BIRAKTIM. CANIM HİÇ SIKMA CANINI. ZAMANI GELİNCE DR SANA BIRAKMANI SÖYLER. HİÇ KORKMADAN İĞNEYİDE ASPİRİNİDE BIRAK ALLAHIN İZNİYLE BİŞİCİK OLMUYO.

doruk38

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 01 Ağustos , 2012, 12:31:30
ayy zehram nasıl rahatlatıyorsun beni evet doktoruma dogumda cok ilgili diyorlar baska zdoktorlar gibi son anda gelmiyor dediler
bakalım görücez inşşşş bende senin gibi kavusurum saglıcakla acaba haftası kactı onun
bana 35-36.hafta olur dedi ya bilemiyorum

34+3 DE DOĞURDU CANIM. BEBEKLERİ KÜVEZE ALDILAR 35. HAFTAYI YAMALAMASI GEREKİYORMUŞ. AMA ZERRİN HANIMIN İLGİSİ MÜKEMMELDİ. BENİM DR UMDAN DA İYİ DİYEBİLİRİM

HASRET!M S@N@

hmm gene iyi dogmuslar cok sükür inş bende o haftaları bulabilirim bebeklerime saglıcakal alırım kucagıma

RosE27

ayyııııı 34+3 mu eywahhh benım gunlerım yaklaşıyoo  :cildir: :cildir: :cildir:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: doruk38 - 01 Ağustos , 2012, 12:32:26
Alıntı yapılan: yyeeliz - 01 Ağustos , 2012, 12:29:20

BENDE ASPİRİN İÇİYORDUM 34. HAFTADA BIRAKTIM. CANIM HİÇ SIKMA CANINI. ZAMANI GELİNCE DR SANA BIRAKMANI SÖYLER. HİÇ KORKMADAN İĞNEYİDE ASPİRİNİDE BIRAK ALLAHIN İZNİYLE BİŞİCİK OLMUYO.

hayırlısı bakalım...ALLAH'ın iziniyle inşallah canımmm  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

seda87

gözün aydın zehracım allah analı babalı büyütsün inş.
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))