29 Mart , 2024, 01:29:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doruk38 zehramda anne oldu Esila'sına kavuştu

Başlatan suzannn, 31 Temmuz , 2012, 10:51:06

« önceki - sonraki »

__nil__

allah analı babalı büyütsün çok şükür sağlıkla doğdu sütüde hemen gelir inş.bol sütlü gazsız sağlıklı ömürler allah nasip etsin inş canımmm

Sır_Çiçegi

hoş geldin esila bebek  :nazar:
rabbm analı babalı büyütsün inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

๑ஐtek tabancaஐ๑

Allah analı babalı büyütsün. Bol sütlü gazsız günleriniz olsun. Sağlıkla sıhhatle büyüt inş. bebeğini  :amin:

HASRET!M S@N@

hemsom gözün aydın inan gelmek istedim hastaneye ama kısmet olmadı bir türlü havalar cok sıcak
rabbim analı babalı büyütsün inş bahtı güzel ömrü uzun olsun esila bebeğinb

doruk38

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KIZLAR. BEN HASTANEDEN ÇIKTIM EVE GELDİM AMA KIZIM YANIM YOK. KIZIMI KÜVEE ALDILAR. ÇOK ŞÜKÜR BİR SORUNU YOK AMA BESLENEMİYO. EMMEK İSTİYO MAMAYI DİLİYLE YİTİYO. BENİMDE SÜTÜM YOK BESLEYEMİYORUM. BENİM SÜTÜM GELENE KADAR YAVRUM HASTANEDE BESLENECEK. NE OLUR TEYZELERİ BİZE DUA EDİN   :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

_inci_tanem_

CAnım yavrunla tez zamanda kavulun inşallah hayırlısıyla sağlıkla gelin evinize sağ salim bir şekilde neden süütn gelmiyo dr.birşey diyomu peki ?? Tez vakitte dolu dolu gelir inşallah sütün bebişinde doya doya emer senii :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

suzannn

CANIM ZEHRAM BİR SORUN YOK ÇOK ŞÜKÜR İLLEDE ANNESİNİN SÜTÜNÜ İSTİYOR DEMEKKİ İNŞALLAH SÜTÜN GELİR BEBEĞİNİ ALIRSIN SÜTÜNÜ GETİREBİLECEK BİŞEYLER OLSA KEŞKE

HASRET!M S@N@

cnm sezeryanda süt gec geliyor sen sürekli sağ bak hemen gelir zamanla benm arkadasında gec geldi
ya nasıl hastane güzel mi dogum konusunda bakım falan iyi mi ne kadar ücret ödedin
biliyorsun kısmet olursa bende orda dogum yapıcam

doruk38

Alıntı yapılan: yyeeliz - 01 Ağustos , 2012, 12:09:57
CAnım yavrunla tez zamanda kavulun inşallah hayırlısıyla sağlıkla gelin evinize sağ salim bir şekilde neden süütn gelmiyo dr.birşey diyomu peki ?? Tez vakitte dolu dolu gelir inşallah sütün bebişinde doya doya emer senii :amin: :amin: :amin:

AMİN CANIM. SEZERYANDAN DOLAYI SÜT GEÇ GELİRMİŞ.  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

_inci_tanem_

Kızlar banyo yapınca ılık duş falan alınca süt daha çabuk geliyomuş diye duydum sizlerde duydunuzmu yada biliyomusunuz ??

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

doruk38

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 01 Ağustos , 2012, 12:10:24
CANIM ZEHRAM BİR SORUN YOK ÇOK ŞÜKÜR İLLEDE ANNESİNİN SÜTÜNÜ İSTİYOR DEMEKKİ İNŞALLAH SÜTÜN GELİR BEBEĞİNİ ALIRSIN SÜTÜNÜ GETİREBİLECEK BİŞEYLER OLSA KEŞKE

HER ŞEYİ DENİYORUM SUZANCIM BAKALIM2 GÜN DAHA BEKLİYCAZ. OLMAZSA MAMAYA BAŞLATACAKLAR.

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: doruk38 - 01 Ağustos , 2012, 12:14:57
Alıntı yapılan: yyeeliz - 01 Ağustos , 2012, 12:09:57

AMİN CANIM. SEZERYANDAN DOLAYI SÜT GEÇ GELİRMİŞ.  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

canım üzülme ALLAH'ın iziniyle en kısa sürede gelir stres yapma sakınnn !!!

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

doruk38

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 01 Ağustos , 2012, 12:12:08
cnm sezeryanda süt gec geliyor sen sürekli sağ bak hemen gelir zamanla benm arkadasında gec geldi
ya nasıl hastane güzel mi dogum konusunda bakım falan iyi mi ne kadar ücret ödedin
biliyorsun kısmet olursa bende orda dogum yapıcam

CANACIM HİÇ TEREDDÜT ETME TATLIM. DOĞUM ÜCRETİ 300 TL ALIYORLAR. SEZERYANDA BAŞIMDA EN AZ 10 KİŞİ VARDI. BEBEK HEMŞİRESİ BEBEK DR FALAN HEPSİ BAŞIMIZDAYDI. TOPUK KANI FALAN ALDILAR. ODALAR RAHAT VE FERAH. HEMŞİRELERİ GÜLER YÜZLÜ. EŞİM YANIMDA KALDI GECE. YEMEKLERİ BİRAZ SIKINTILI GİBİ GELDİ BANA ZATEN SEN ÇOK YEMEK YİYEMİYORSUN. BENİM BEBEĞİMİ YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIMA ALDILAR. HER BEBEĞİN KENDİNE AİT BAKICISI VAR VE ÇOK TEMİZLER. BİR DAHA DOĞURACAK OLSAM ORAYA GİDERİM CANIM. BENCE HİÇ DÜŞÜNME DERİM  :love9:

doruk38

Alıntı yapılan: yyeeliz - 01 Ağustos , 2012, 12:15:18
Kızlar banyo yapınca ılık duş falan alınca süt daha çabuk geliyomuş diye duydum sizlerde duydunuzmu yada biliyomusunuz ??

EVET CANIM. DUŞ YAPINCA GELİR DEDİLER. HEMEN HASTANEDE DUŞ YAPTIM. BOL SU İÇMEK GEREKİYORMUŞ BOL BOL HOŞAF SUYU DEDİLER HEPSİNİ YAPIYORUM BAKALIM. BİRDE SIRTIMI VE GÖĞSÜMÜ ÜŞÜTMEME GEREKİYORMUŞ. HEPSİNİ YAPIYORUM İNŞ. YAVRUMUN SÜTÜ BEKLETMEDEN GELİR

_inci_tanem_

Canım bende kan sulandırıcıyla ilgili birşey sormak isityorum bildiğim üzere senden iğne falan kullanıyodun doğumda sıkıntı oluyo mu dr.farklı önlemler alıyomu iğneyi ne zamana kadar kullandın ??

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına