24 Nisan , 2024, 06:44:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doruk38 zehramda anne oldu Esila'sına kavuştu

Başlatan suzannn, 31 Temmuz , 2012, 10:51:06

« önceki - sonraki »

suzannn

zehra ile konuştum dün saat 16 da sezeryan ile bebeğini kucağına almış allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin arkadaşım

zehramın sütü gelmemiş Esila'da mama almıyormuş yeni doğan servisi kan tahlili yapmış sonuç bekliyordu inşallah herşey yolundadır

zehramında sütü gelirde rahatlar

muhribe

Allah analı babalı büyütsün  :nazar:

sütü de gelir inş. kimi sezeryanlarda geç gelebiliyor. inş bol bol gelsin  :amin:

mutluluk

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun cnm insallah sütün gelirde bebisini emzirirsin  :opucuk: :nazar: :nazar: :love9:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

_inci_tanem_

ALLAH analı babalı büyütsün inşallah  :amin: :amin: :amin:
İnşallah sütü bir an önce gelir  :amin: Bol sütlü gazsız günler diliyorum  :love9: :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

--elif--

hayırlı,uğurlu olsun
ALLAH analı babalı büyütsün  :amin:
bol sütlü,gazsız,uykulu günler ve geceler diliyorum  :)

<<<peri masalı >>>

hayırlı olsun inaşallah sorunsuz bebeği ile birlikte evine döner  :amin:

esracım

Çok sevindim inşallah tez vakitte sütü gelir.Güzellikle besler yavrusunu.Allah ım  bebeğine güzel uzun sağlıklı hayırlı ömürler nasip etsin.Allah analı babalı büyütsün.

melek100lü

:love9: :love9: :love9: :nazar: :amin:  Hoşgeldin ESİLA bebek  :amin:   :nazar: :love9: :love9: :love9:

Allah analı babalı büyütsün inşallah zehracım :opucuk:

:nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

hayırlı uğurlu olsun rabbim görünmez kazalardan

belalardan korusun inşallah :amin: :amin: :amin:  bol sütlü gazsın günler geceler olsun inşallah  :amin: :amin: :amin:

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

kelebegimm

allah anali babali buyutsunnn boll sutlu gazsiz gunleriniz olsun ins. canimmm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
cok sukur sende hayirlisiyla kurtuldun :love9: :love9: :love9:

]

Balböceği

Gözün Aydin olsun canım, Allah anali babali büyütmeyi nasip etsin.  :amin:
:flowers: :flowers:

hümeyra_t_e

çok sevindim canım allah uzun ömürler versin inş.bebişinle sağlıklı nice güzel günler geçir. :amin:

RosE27

RABBIM analı babalı saglıkla buyutmek nasıp etsın inşş  :amin: darısı başımıza  :amin:

ZéynéP.SimAy

Gözün aydın canım RAbbim hayırlı evlat eylesin inşallahh  :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

burcum