29 Nisan , 2024, 05:34:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doruk38 zehram doğuma girdi

Başlatan suzannn, 30 Temmuz , 2012, 11:33:58

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Tekrar gözün Aydın canimmmm âmin duaların icinde
Bı kaç sorum var sana aspirini ve igneyi sen ne zaman bırakdın
Ameliyatında bı risk olmadı demi
Bebisin kaç kilo doğdu bide :opucuk:

]

rusta

hayırlı olsun zehracm allah analı babalı büyütmeyi nasip etsinn..çok şükür sende aldın meleğini kollarına  :nazar: :nazar:

doruk38

02 Ağustos , 2012, 11:08:08 #32 Son düzenlenme: 02 Ağustos , 2012, 11:10:33 doruk38
Alıntı yapılan: kelebegimm - 01 Ağustos , 2012, 12:23:37

teşekkür ederim canım. darısı sana inş.  :opucuk: canım aspirini 34. haftada bırakmıştım zaten onunla ilgili hiç bir sorunum olmadı. iğnede son ayda 3 günde 1 tane vuruluyordum. benimki şans oldu son iğnemi cuma vurulmuştum. diğer iğnemi pazartesi vurulmam gerekiyordu. kontrole gidiyim geliyim öle vurulurum diye düşündüm. kontrole gittim gelemedim  :ehi: :ehi: :ehi: doğum yaptım. onunla da ilgili bir sorunum olmadı. sanırım doğumdan 1 hafta önce iğneyi bıraktıracktı ama olmadı. 2 gün önce iğne vurulmama rağmen bir sorun olmadı çok şükür. kanamamda fazla olmadı. inş. sende kolay bir şekilde atlatırsın. hiç korkma. emin ol  sonrası çooook güzel oluyo. korkacakta hiç bir şey yok  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: Allah hayırla kurtarsın  :amin: :love9: :love9:

doruk38

Alıntı yapılan: rusta - 01 Ağustos , 2012, 12:47:42
hayırlı olsun zehracm allah analı babalı büyütmeyi nasip etsinn..çok şükür sende aldın meleğini kollarına  :nazar: :nazar:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :opucuk: Allah razı olsun canım çok sağol  :opucuk:

mutluluk

hoşgeldiniz canım sende kızında. :flowers:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: RosE27 - 01 Ağustos , 2012, 12:08:18
benım daha 6 haftam war ben sımdıden aglamaya başladım zaten amelıyata gıderken dusunemıyorum  :crybaby2: bende panık atak war narkozdan uyanamamaktan uyanınca nefes alamamaktan cok korkuyorum  :crybaby2: ıns benımde senın gıbı guzel gecer okadarcık agrılar olur tabı cokta kolay degıl kac kat kesıolar ınsanı bırde bıse sorucam canım sonda taktılar mı sana ben ondanda cok korkuyorum kımısı taktırıyo kımısı gerek yok dıo

coks sewındım canım senın adına hersey bundan sonra boyle yolunda gıder ıns  :amin: :nazar:

Sonta takmalarında bısey yokkı canım korkmana endıselenmene hıc gerek yok bende sezeryanla dogum yaptım butun olumsuz dusuncelerı at beynındenn bende de anksiyete bozuklugu var hersey kendımızde bıtıyor bız dusundukce kendımıze zarar verıyoruz olumlu şeyler dusun ;)

doruk38

Alıntı yapılan: mutluluk - 02 Ağustos , 2012, 11:13:08
hoşgeldiniz canım sende kızında. :flowers:

:opucuk: :opucuk: hoşbuldum canım darısı sana inş.  :opucuk:

doruk38

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 02 Ağustos , 2012, 11:15:13
Alıntı yapılan: RosE27 - 01 Ağustos , 2012, 12:08:18
benım daha 6 haftam war ben sımdıden aglamaya başladım zaten amelıyata gıderken dusunemıyorum  :crybaby2: bende panık atak war narkozdan uyanamamaktan uyanınca nefes alamamaktan cok korkuyorum  :crybaby2: ıns benımde senın gıbı guzel gecer okadarcık agrılar olur tabı cokta kolay degıl kac kat kesıolar ınsanı bırde bıse sorucam canım sonda taktılar mı sana ben ondanda cok korkuyorum kımısı taktırıyo kımısı gerek yok dıo

coks sewındım canım senın adına hersey bundan sonra boyle yolunda gıder ıns  :amin: :nazar:

Sonta takmalarında bısey yokkı canım korkmana endıselenmene hıc gerek yok bende sezeryanla dogum yaptım butun olumsuz dusuncelerı at beynındenn bende de anksiyete bozuklugu var hersey kendımızde bıtıyor bız dusundukce kendımıze zarar verıyoruz olumlu şeyler dusun ;)

banada sonta falan takmadılar. çoook abartılacak kadar ağrımda olmadı çok şükür. bence sezrryan normal doğumdan daha kolay  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Lă_Tăhzen!

Dogumdan 3 gun sonra gectım eve gelen arkadaslarım inanmıyodu sezeryanla dogum yaptıgıma  devamlı ayaktaydım zaten yatmayıda sevmem öyle kızımla kendım ilgilenebiliyodum yardımsız 1 haftaya kalmadan da  ev işlerine basladım :D 

RosE27

ınşşşş benımde oyle olur cnm ben bıktım zaten bu anksoyetemın bozuklugundan bı duzeltemedım  :k06: :k06:

bu sebepsız sacma sapan korkular yedı bıtırdı benı tedawıde goremıyorum  :honk: neyse ınş dogumdan sonra şu dogumuda saglıkla bır atlatayım inş  :amin: :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: doruk38 - 02 Ağustos , 2012, 11:08:08
Alıntı yapılan: kelebegimm - 01 Ağustos , 2012, 12:23:37

teşekkür ederim canım. darısı sana inş.  :opucuk: canım aspirini 34. haftada bırakmıştım zaten onunla ilgili hiç bir sorunum olmadı. iğnede son ayda 3 günde 1 tane vuruluyordum. benimki şans oldu son iğnemi cuma vurulmuştum. diğer iğnemi pazartesi vurulmam gerekiyordu. kontrole gidiyim geliyim öle vurulurum diye düşündüm. kontrole gittim gelemedim  :ehi: :ehi: :ehi: doğum yaptım. onunla da ilgili bir sorunum olmadı. sanırım doğumdan 1 hafta önce iğneyi bıraktıracktı ama olmadı. 2 gün önce iğne vurulmama rağmen bir sorun olmadı çok şükür. kanamamda fazla olmadı. inş. sende kolay bir şekilde atlatırsın. hiç korkma. emin ol  sonrası çooook güzel oluyo. korkacakta hiç bir şey yok  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: Allah hayırla kurtarsın  :amin: :love9: :love9:

saol canim aminnn az kaldi bakalim benimdee :opucuk: :opucuk: :opucuk:
cvplarin icin tsk ederim bilgilendirdin aspirini birakmakdan korkuyodum ama demekki bise olmuomus pazartesi birakiyorum bende

]

destina06

gözün aydın zehra Allah analı babalı büyütsün :amin:

nazlıyarim

tebrikler zehracıım allahım hayırlı evlat eylesin maşallah  rabbim size bağışlasın
BENİM HALA UMUDUM VAR...

doruk38

Alıntı yapılan: destina06 - 02 Ağustos , 2012, 12:59:42
gözün aydın zehra Allah analı babalı büyütsün :amin:

:opucuk: aminnn canım. Darısı tüm isteyenlere inş.  :love9:

doruk38

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 02 Ağustos , 2012, 16:29:46
tebrikler zehracıım allahım hayırlı evlat eylesin maşallah  rabbim size bağışlasın

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: