28 Nisan , 2024, 11:33:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doruk38 zehram doğuma girdi

Başlatan suzannn, 30 Temmuz , 2012, 11:33:58

« önceki - sonraki »

melek100lü

Rabbim analı babalı büyütsün inşallah  :amin: :amin: :amin:

İNŞALLAH  SAĞSALİM BEBEKLERİYLE DÖNERLER EVLERİNE  :amin: :amin: :amin:

mutluluk

haBER yokmu halen.aallahım hayırlısyla kurtarsın ikisinide :amin:

Lă_Tăhzen!

Allah hayırlı dogumlar nasip etsin inşallah saglıkla alsın bebegini kucagına

Sır_Çiçegi

saglıklı bir şekilde alır inş. bebeğini kucagına  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

]

gökçe58

rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin sağsağlim alsın kuzusunu kucağına inşallah.

nescafe

allah analı babalı büyütsün inşallahhhh...

mutluluk

asya81

aa ne çbuk geçti zaman doğum sancılarımda sende dualarım daydın allah zehrayada nasip etsin demiştim şükür hemen nasip olmuştu şimdi allahın izniyle kucağında olcak güe güle büyüt inşallah sağlıkla :amin: :amin:

doruk38

kızlar ben geldimmm........... hepinzden Allah razı olsun. Allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin. hamilelerede hayırlı doğum versin  :amin: :amin: gerçekten dünyada ki hiç bir duyguya benzemiyor annelik duygusu. Allah herkese nasip etsin AMİN

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :occasion16: :occasion16:

RosE27

gozun aydın cnm saglıkla buyutmek nasıp etsın ALLAH  :amin:

nasıl sezeryan dogum olmak sırada bız warızda tecrubelerıne dayanalım  :k06:

doruk38

Alıntı yapılan: RosE27 - 01 Ağustos , 2012, 11:58:22
gozun aydın cnm saglıkla buyutmek nasıp etsın ALLAH  :amin:

nasıl sezeryan dogum olmak sırada bız warızda tecrubelerıne dayanalım  :k06:

SAĞOL CANIM. DARISI SİZE İNŞ. BEN SEZERYANDAN ÇOOK KORKUYORDUM BİLİYORSUN HEP AKLIMDA SEZERYAN VARDI. AMELİYATHANEYE GİRMEDEN ÖNCE ÇOK AĞLADIM. AMELETHANEYE GİRDİM ORDAKİ EKİP MÜKEMMEL MORAL VERDİLER. GÜLO OYNAYA BAYILDIM. HİÇ BİR ŞEY HİSSETMEDİM. UYANDIĞIMDA ODAMDAYDIM. ÇOK FAZLA AĞRIM OLMADI. 4 SAAT SONRA YÜRÜMEYE BAŞLADIM. ÇOK ŞÜKÜR HER ŞEY İYİ GEÇTİ. ŞİMİDİ OTORUP KALKTIKÇA BİRDE WC YE GİDERKEN AZICIK ACIYO OKADAR. KORKULACAK HİÇ BİR ŞEY YOK. İNANKİ NORMAL DOĞUMDAN DAHA KOLAY  :love9:

RosE27

benım daha 6 haftam war ben sımdıden aglamaya başladım zaten amelıyata gıderken dusunemıyorum  :crybaby2: bende panık atak war narkozdan uyanamamaktan uyanınca nefes alamamaktan cok korkuyorum  :crybaby2: ıns benımde senın gıbı guzel gecer okadarcık agrılar olur tabı cokta kolay degıl kac kat kesıolar ınsanı bırde bıse sorucam canım sonda taktılar mı sana ben ondanda cok korkuyorum kımısı taktırıyo kımısı gerek yok dıo

coks sewındım canım senın adına hersey bundan sonra boyle yolunda gıder ıns  :amin: :nazar:

HASRET!M S@N@

zehram cok sevindim cnm ya kavusmanıza darısıda bizlere inş

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: doruk38 - 01 Ağustos , 2012, 11:55:25
kızlar ben geldimmm........... hepinzden Allah razı olsun. Allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin. hamilelerede hayırlı doğum versin  :amin: :amin: gerçekten dünyada ki hiç bir duyguya benzemiyor annelik duygusu. Allah herkese nasip etsin AMİN

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :occasion16: :occasion16:

aminnnn inşallah ALLAH razı olsun cnm  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: