27 Nisan , 2024, 18:00:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

nisan rüzgarım (pınarım) hamilee

Başlatan ƓĤ♡SƬ, 28 Temmuz , 2012, 16:29:40

« önceki - sonraki »

masal12

canımmm cok sevındım burdan bi hamile haberi alınca o kadar çok seviniyorum ki... allah emeklerinizin karşılığını vermiş sonunda olmuş cok tebrik ederim saglıklı güzel bir hamilelik geçirmeni dilerim...
kayınpederin içinde başın sagolsun hayat işte böyle zor canım ama şükürler olsun bebişiniz var artık bu zor günleri biraz olsun atlatırsınız. bundan sonra hersey güzel olsun hayatınızda....

nisan rüzgar

kızlar çok tesekkür ederimmmmm  :love9: keseyi grdükkk şkürr güzel dedii doktor  9 gün sonrada kalp atısı için gidsicez inşallah arada bel ve kasık agrısı oluyo adet gibi uzanıyorum bende bütüngün yatıyorum ::D allhaım isteyen herkese nasip etsin inşalllahhhh  :amin:

Ya-semin

tebrikler, Allah tamamına erdirsin inşallah...
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

nisan rüzgar

kızlar dün kalp atısımızıda duyduk şükürler olsun doktor güzel dedii şimdilik hersey inşşş hep böyle devam ederrr  :amin:

Balböceği

:hieyt: :hieyt: :hello2: :muzz:

Maşallah pınarım  :nazar: allah daim etsin   :amin:

@@@gözde@@@

:nazar: :nazar:çok sevindim canım Allah hepte böyle güzel haberler almayı nasip etsin :amin:  :nazar: :nazar: :nazar:

nisan rüzgar

edacım   :opucuk: tubacım çok sagolun öpüyorum kocaman  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

pınarcım ben yeni görüyorum konuyu canım benim..

çok sevindim yaaa  :occasion5:

inşallah sağlıklı sıhhatli bebeğini dünyaya getirirsin canım...,

kendine ve bebişimize iyi bak emi  :opucuk:

fıstık

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

hayırlı uğurlu olsun pınarcım

Sağ salim kavuşun inşallah  :amin: :amin:

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

kuzucuk

pınarcım duyunca çok sevindim hayırlı olsun bu müjdeli haberin,Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım  :amin:  :amin:  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

pınarcım çok cok çok sevındımmmm  :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: allah tamamına erdırsın  :amin: :amin: :amin: saglıkla gelsın melegımız  :amin: :amin: :amin:

EMEL 26

gözün aydın canım sağlıkla  gelsin inşallah  bebeğin:amin: :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

nisan rüzgar

çok sagolun kızlarrrrr  :opucuk:15 haftalık oldukk şükürler olsunnn ...erkekmiş bebegimde :D hayırlı saglıklı bir evlat olur inşalllahhh ..allahım isteyenlere nasişp etsin  en kısa zamandaa :amin:

xxcansuxx

:nazar: :nazar: :nazar: vaay paşa geliyor demek tebrik ederim rabbim sağlıkla kucağında göstersin erkek annesi olcaksın demek  :hello2: :hello2: :hello2: