bebeğim uyumuyor :(

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 27 Temmuz , 2012, 21:39:37

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

arkadaşlar oğlum 4 aylık ve ben onu uyutamiyorum cok yoruluyorum gündüz toplasam 1saat uykuşu yok akşamda 11 12ye kadar uyumuyor uyudu diyorum bırakıyorum arkamı dönmemle uyanması bir oluyor ne yapacağımı şaşırdım bu arada sabah 7de ayaktayız memeyide doğru dürüst emmiyor disde çıkaracak ayakta zor duruyorum oğlumun uykusunu nasıl düzene sokabilirim
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

KasrıCinan

nazlım beniim geçer gülüm merak etme.5.aya girdiğimizde nefes aldığımı hissettim.simdi ise benim yaramaz ağlaya ağlaya uyuyor.valla ben banyodan baska care bulamamıştım.sonrada biraz oynatıp uyutuyordum.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

görüşemiyoruz çok özledim seni.nasılsın nasıl geciyor gülüm günlerin.yakısıklı nasıl kocaman benim için.. :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Temmuz , 2012, 21:53:32
görüşemiyoruz çok özledim seni.nasılsın nasıl geciyor gülüm günlerin.yakısıklı nasıl kocaman benim için.. :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
şükür canım iyi gidiyor yiğit beni yoruyor uyku sorunumuz uc ışte uyumuyor nasıl dayanıyor bilmiyorum uykusuzluğa ben ayakta zor duruyorum sokak delisi oldu çıktı dışarıdan eve girmek istemiyor buyurun diye gözünün içine bakıyorum büyüdükçe daha zor oluyor ama bir gülüşü yetiyor ya şükür allahıma a duyguyu tattırdı sen nasılsın neler yapıyor muhammettim kocaman olmuşdur evet görüşemıyoruz hep aklımdasiniz

__nil__

cnm duru da gündüz çok az uyur o dA kısacık gecede 12den önce uyumaz.üstelik 4.ay aşısı olduğumuzdan beride gece de uyyumuo pek.durmadan ağlayarak uyanıo.uykuya zor dalıo uyyo gbi oluo tam yatırıom uyanıo bide kucaktan inmio yorgunluktAn geberiomn 8 kiloya yakın artık çok yorucu oluo cnm ya anlıorum seni.

nilcim aynı kucaktan inmek istemiyor eşimi gördükçe deli oluyor o kucağında gezdiriyor birde sokak delisi camdan dışarı bakıyor bağırıyor güya eşim bugün bakacakti ben uyuyacaktim yiğiti yıka yemek ben yine yorgun o nasıl mansallah fıstığa kilosu cok iyi ek gıdaya başladınızmi

asya81

CANIM SABIR 6.AYDA ORULMA BAŞLIYOR İSTER İSTEMEZ UYKU İSTİYCEK GERÇİ BENİMKİ SALLANMAYI BIRAKTIĞIM AN UYANIYOR :cildir: AMA 4.AY FELAKETTİ ÇOK ŞÜKÜR BU GÜNLERE

Alıntı yapılan: asya81 - 29 Temmuz , 2012, 10:22:07
CANIM SABIR 6.AYDA ORULMA BAŞLIYOR İSTER İSTEMEZ UYKU İSTİYCEK GERÇİ BENİMKİ SALLANMAYI BIRAKTIĞIM AN UYANIYOR :cildir: AMA 4.AY FELAKETTİ ÇOK ŞÜKÜR BU GÜNLERE
canım ya aynı sallanmayı bırakınca uzanıyor artık beşiğe ip bağladım bu seferde kolum ağrıyor ins düzelir ya bizim gelinde az değilmiş ya

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

uykusuzluk zor cnm ya ins düzelir sükür bizim o derdimiz yok artik  :nazar: arada oluyo o da disi cikcak diye ecrin masallah cok hareketli hic yerinde durmuyo  :k06: belkide o yüzden mecbur uyuyuyo  :sleepy1: gündüzleride bir saat filan uyuyo cok uyumuyo benimkide cok seviyo disarda durmayi  :k06: bide sallama bence uyutmak icin alismasin ben 9-10 arasi odasini karanlik yapiyom müzigini aciyom cikiyom odadan eger sansim varsa hemen uyuyo  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

rusta

valla canm bebekler hep aynı mı bilmem benm oğlanda gündüz az uyuyo ayakta sallamaya alıştırdım bazen indirince uyanıyo 6. ayda değşirmiş bekleyelim bakalm

--elif--

ALLAH yardımcın olsun cnm
uykusuzluğu çok iyi bilirim benim kızım doğduğu günden beri uyku problemi olan biri
küçücük bebkti gece gündüz uyumadığını bilirm
sabhlara kadar ağlardı uyumazdı saatlerce çarşafın arasında sallardık eşimle koyduğumuz gibi basardı çığlığı
sonra hopp hastanede alırdık soluğu bişeymi var diye dr bakar tahlil yapar hiçbişey yok der
artık drumuz ciddi ciddi acıyordu bize  :k06:
kızım şu an 2,5 yaşında ve hala uyku sorunu var ne öğle uykusuna yatar ne gece uykusuna
yorulsun,banyo yapsın,gezsin tozsun ne yaparsa yapsın değişmiyor düzeni
12den sonra bağıra çağıra ağlayarak uyuyor ayağımızda sallamak şartıyla
bu yaşta 1 saat salladığımız oluyor
velhasıl moralini bozmak gibi olmasın  ama başta neyse öyle devam ediyor cnm