29 Nisan , 2024, 03:57:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

gün gün hamileliğimiz <3

Başlatan pinarors, 27 Temmuz , 2012, 13:34:33

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: Aşkk - 16 Haziran , 2013, 23:40:33
evet fatoşum gerçekten çok çabuk geçiyo  :k06: çok az kaldı  :-ooo  :hieyt:

:amin: :amin: :amin: :amin: sağlıcakla kavuş canım zaman geçiyo hemen de büyüyolarr  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: bizim kız yaşını geçti  :-ooo

Aşkk

amin canım inşş  :amin: :amin:
rabişime bak sen yaşına da girmiş maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :flowers: :flowers: :flowers:
doğum gününü istediğin gibi yapabildinmi  ::)

Aşkk

214. Gün
30. Hafta 4. Gün
Geçen ay itibariyle, rahminizin içindeki bebeğiniz cenin pozisyonundadır. Bazen bebeğinizin geceleri diğer zamanlara göre daha aktif olduğunu düşünebilirsiniz. Bu gerçekte böyle olabileceği gibi, aslında bu hareketlenmeyi daha fazla hissetmenizin nedeni o sıralarda sizin başka şeylerle ilgilenmemeniz ve dinlenme durumunda olmanız olabilir. Bebeğiniz zamanının büyük bölümünü uyuyarak geçiriyor. Ve REM denilen uyku dönemi bebeğinizde gözlenebilir.

bebeğimmmmmmmmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

♣ ђคtเςє ♣

Aşkk

huzur

ceylan bende 30+1 im aramızda sadece 5 gün var.. nasıl gidiyor hamilelik.
benim karnım bazen top gibi oluyor toplanıyor ama sancım falan yok. nelere dikkat etmek gerek acaba.
hangi durumlarda dr a gitmek gerek. kasılma olursa diyorlar ama kasılma nasıl bişey

özlem0609

Alıntı yapılan: M A S A L - 19 Haziran , 2013, 08:29:41
ceylan bende 30+1 im aramızda sadece 5 gün var.. nasıl gidiyor hamilelik.
benim karnım bazen top gibi oluyor toplanıyor ama sancım falan yok. nelere dikkat etmek gerek acaba.
hangi durumlarda dr a gitmek gerek. kasılma olursa diyorlar ama kasılma nasıl bişey
Canim adet sancilarim olmaya basladi artik benim, gunde 1 kere falan.sizdede oluyodur, belime cok agri giriyo
Bu agrilar duzensizmis.eger adet sancilari gibi ağrılarınz gun icinde birkac defa olup, siklasirsa atiyorum 10 dk da 3 kez diyorlar oyle olursa bu dogum sancısı imis.bildigim bu, yanlis olmasin yine.iins olmazda zamaninda gelir bebislerimiz :amin: :amin:

Aşkk

gümüşcüm evet çok az var aramızda  :muzz:
çok şükür çok iyi geçiyor bi şikayetim yok  :nazar:  :nazar:
o toplanma bebeğin pozisyonundandır canım inan ki sorduğun soruların cevaplarını hiç bilmiyorum açıkçası daha var diye de durmuyorum üstünde dinlemiyorum kendimi :dontknow:
kasılmayı bilmiyorum gümüşcüm ama özlemin dediği gibi adet olacakmışım gibi ağrım oluyo o da sık değil  ???
inş bebeklerimiz sürpriz yapmaz da zamanın da gelir  :amin: :amin: :amin:
gümüşcüm senin nasıl geçiyor hamileliğin hazırlıklar  :-*

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: Aşkk - 19 Haziran , 2013, 02:00:12
amin canım inşş  :amin: :amin:
rabişime bak sen yaşına da girmiş maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :flowers: :flowers: :flowers:
doğum gününü istediğin gibi yapabildinmi  ::)

SAĞOL CANIM  :flowers:

YOK YAPAMADIM MALESEF KADINLARLA BİR GÜNÜ TUTTURAMADIK KALDI ÖLE NE YAPCAM BENDE ŞAŞIRDIM  :-\ 

huzur

Alıntı yapılan: Aşkk - 19 Haziran , 2013, 16:58:06
gümüşcüm evet çok az var aramızda  :muzz:
çok şükür çok iyi geçiyor bi şikayetim yok  :nazar:  :nazar:
o toplanma bebeğin pozisyonundandır canım inan ki sorduğun soruların cevaplarını hiç bilmiyorum açıkçası daha var diye de durmuyorum üstünde dinlemiyorum kendimi :dontknow:
kasılmayı bilmiyorum gümüşcüm ama özlemin dediği gibi adet olacakmışım gibi ağrım oluyo o da sık değil  ???
inş bebeklerimiz sürpriz yapmaz da zamanın da gelir  :amin: :amin: :amin:
gümüşcüm senin nasıl geçiyor hamileliğin hazırlıklar  :-*
bende iyiyim canım stresli bir hamilelik geçiriyorum işte..
hazırlıklar duraksadı baya. ama haftaya bi start vermek istiyorum. hatta hızlandırsam çok iyi olacak.
hafta sonu odasını sipariş vercem inş.

Aşkk

218. Gün
31. Hafta 1. Gün
Bebeğiniz bu noktada beş duyu organından gelen bilgileri kaydedebilir. Bu ay bebeğinizin ciğerlerinize yaptığı baskı artığı için nefes darlığınızda artış olabilir. Bebeğiniz yaklaşık 29 cm uzunluğunda ve yaklaşık 1,5 kg in üzerinde ağırlığa sahiptir. Bebeğinizin hareketlerinde bir hareketsizlik hissettiğinizde hemen doktorunuza başvurunuz. İdar kaçırma yaşıyor olabilirsiniz.

:binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar: :nazar:

iklima

16+1 olduk.
Kızlar geçmiyor benim bulantılarim.hayattan bezdim.
Bigun kendimi motive etmek için bişeyler yapmaya çalışıyorum
Ertesi gün yataklara yapışiyorum.
Ne yapıcam ben böyle bitmiyor.günler geçiyor hızla
Ben doya doya yaşayamiyorum hamileligimi.
Rabbimin gücüne gidicek diye de korkuyorum.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

nelss

İnş en kısa zamanda geçer bulantıların canım hamileliğin en zor dönemleri  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:
bende 4. ayın bitiminde kalmamstı  :hieyt:
kişiye göre değişiyor tabi Allah yardımcn olsun moralini yüksek tut

nelss

142. Gün
20. Hafta 2. Gün
Amniyotik sıvı bebeğin hareketi desteklemek için mükemmel bir maddedir. Bebeğiniz amniyotik sıvı içinde takla, bükülme, keskin dönüşler gibi her türlü hareketi yapabilir. Amniyotik sıvı bebeğinizin büyümesi ve gelişmesinde çok önemlidir. Amniyotik sıvı bebeğinizin neşeli, sıcak ve temiz kalmasını sağlar. Bebeğinizin cildini koruyon Verniks tabakası hala bebeğinizin cildinde.   

Aşkk

fatoşum üzüldüm canım pek özeniyodun :-\  aile arasın da da olsa kutlasaydınız ileri de hoş hatıra olarak kalırdı ::)
hazırlıklardan dolayımı stres yapıyosun yoksa  :caca: herşey olur kuzum rahat ol gerçi odayı falan da halletmişsiniz sevindim canım çokta güzel  :nazar:
kübracım ben hiç mide bulantısı yaşamadım ama eminim çok kötü bişidir inşallah en yakın zamanda biter canım  :amin: geçmiş olsun  :opucuk: