AYTENİMİN CANIM ARKADAŞIMIN EN DEĞERLİ VARLIĞI OĞUZ PAŞA!!! İYİ Kİ DOĞDUN TEYZEM

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 27 Temmuz , 2012, 08:51:13

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

27 Temmuz , 2012, 08:51:13 Son düzenlenme: 27 Temmuz , 2012, 08:53:41 ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤
oğuzcum  allahım sana sağlıklı uzun mutlu bir ömür nasip etsin.annene babana hayırlı evlat ol inşallah.iyi ki geldin iyi ki onların hayatına tat kattın.sen artık kocaman bi abisin doğum gününü 1 gün gecikmeyle kutluyo teyzen  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
aytenim allah sana oğlunun acısını göstermesin rabbim onu bütün kötülüklerden korusun,sizlere bağışlasın
İYİ Kİ DOĞDUN OĞUZ
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

...ŞehzadEfe...

evett o artık bir yaşında kocaman delikanlı iyiki doğmuş hayırlı evlat olsun paşam dün gibi aytim doguma gittigini hatırlıyorum zaman çabuk geçiyor  :nazar: :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

_inci_tanem_

Oğuz Paşa'ya maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

RABBİM hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin

Ailecek mutlu huzurlu yıllar sizinle olsun :love9: :love9:

YAKIŞIKLI PRENS İYİKİ DOĞDUN İYİ Kİ VARSIN DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

muhribe

Oğuz iyi ki doğdun:) nice yaşlara..

Aytii

<<AyBüKe>>

İyi ki doğdun Oğuz paşa  :love9: 

Allah'ım hayırlı yaşlar nasip etsin sana  :amin: 

๑ஐtek tabancaஐ๑

Doğum günün kutlu olsun minik adam nice yıllara sağlıkla, mutlulukla inşallah  :amin:

melek100lü

:love9: :love7: :love9: Doğum gününüz kutlu olsun Aytencim :opucuk:

nice yaşlarını kutlamaya oğluşunun inşallah

sağlık sıhat huzur içinde bütün sevdiklerinizle

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

suzannn

Balböceği

Lă_Tăhzen!

ツgöçmen_54 ツ

aytencim oğuzun doğum gününü kutluyorum :opucuk: :opucuk:  :flowers:.allah size bağışlasın birlikte nice güzel seneler geçirin inşallah  :amin: :amin: