28 Mart , 2024, 19:22:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Düğününde regl olan varmı ?

Başlatan hüzünden_gelme, 26 Temmuz , 2012, 21:55:36

« önceki - sonraki »

sukeyna

Bende geciktirici kullanmıştım ama düzenli kullanmak gerekiyor bem cok dikkat etmemiştim ve Balayinda regl olmuştum  :tongue3:

Aşkk

bende çok korkardım düğün günü regli olucam diye hiç rahat olmaz wc ye gitmek bi sorun  :cildir: :cildir: :cildir:

bişiy de kullanmadım şükür ki düğünümü rahat geçirdim  :amin: :amin:  :muzz: :muzz: :muzz:

__nil__

BEN DÜĞÜNÜMDEN SONRA İLK HAfta evde kalıp öyle balayına gidicektik.düğün zamanı değil ama balayım  adete denk geliyordu.ee deniz havuz tatil ve balayı bunlar bi daha yaşanmaz diye kaçırmamak ve güneşin altında kıyıda eşimi seyretmemek için :k06: geciktirici hap kullandım 1 hafta.sonra gelince bıraktım ve adet oldum.sürekli kullanmadığın için sorun olmuo cnm

SeliN59

benim düğünümde ilk önce kendi memleketimde oldu 2 gün memleketteki düğünümden 1 hafta sonrada eşimin memleketinde oldu kendi memleketimdeyken tam düğün günü regl oldum aralıkta evlendim öyle üşüdümki çok ağrım oldu sonra eşimin memleketine gittik bizim düğünün bittiği gece orda 1 hafta ayrı yatırdılar zaten o arada adetim bitmiş oldu sıkıntı olmadı  :love9: :love9: