28 Mart , 2024, 12:30:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Düğününde regl olan varmı ?

Başlatan hüzünden_gelme, 26 Temmuz , 2012, 21:55:36

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Kızlar çok merak edıyorum düğün gününüzde regl olan varmı neler yaptınız eşlerınız nasıl karsıladı bu durumu  :k06: bır yerde okudum kimileride gecıktırıcı kullanıyormus bir zararı olurmuki

Lă_Tăhzen!

Hiç şaşırmadım yine özge ve yine orjınnal bır konu  :ehi:

Meraklıı kız seniiiii  :laughing7:

Ben regl olmustum 2 gun öncesınden ıyıde olmustu  :laughing7: nasıl karsılayacak ısterse karsılamasın elımde olan bı durum degıl sonuçta  :k06:

__nil__

canım ben düğünümde adet olmayı bekliodum stresten gecikti ve balayıma denk gelicekti.ee insan balayına 1 kez çıkıo bende 5 yıldızlı otelde kenarda oturmamak için temmuz sıcağında geciktirici hap içmiştim 1 hafta.sonra eve geldim adet oldum.

Balböceği

kesin özge'nin işi dedim bende  :ehi:

Düğünden bir hafta sonra oldum bende :)

hüzünden_gelme

BU MERAK DUYGUSU ÇOK BETER BİŞİ NE YAPAYIM   :ehi: :ehi:

elfo

ben de kına gecesi olacağı günün sabahında regl olmuştum. eşime de söyledim. artık çok çekinmiyorduk birbirimizden 4 yıl nişanlı kalınca kolayca diyebildim benle 1 hafta kardeş olacaksın diye. bi taraftan çok güzel bi duygu oldu. stres olmadım birbirimize daha çok alıştık. başka vaktimiz olmadığı için tam o zamanlarda balayına gittik. biraz garip oldu ama güzel geçti yaa. boşver geciktiriciyi. dengen alt üst olmasın. herşey doğal gitsin
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

serserim

BENİM ADETLERİM ÇOK DÜZENSİZ VE AĞRILIYDI BU YÜZDEN İLAÇ KULLANMIŞTIM DÜĞÜNDE ADET OLSAM AĞRI ÇEKİCEKTİM ÇÜNKÜ EHHH TABİ BUDA EŞİMİN İŞİNE YARADI  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Dilara Ebrar

benimde adet zamanımdı.ama son günüydü. ;D ;D olmasada bişi farketmezdi yaaaa.öle korku falan yoktu zaten.1 gece düğün yorgunluğumuzu atmış olduk sadece. ;D
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

HASRET!M S@N@

benm tam denk geliyordu balayınada gideceğimiz için dogum kontrol hapı kullanmıstım

Sır_Çiçegi

benim tam düğün günüme denk geliyordu  :k06:
eşime sölemiştim düğün gününe denk gelio die olursan kimseye söleme demişti dalga gecmesinler die  :k06:
ama strestden geçikmişti haliyle  :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Shadowqueen

Benimde o zamanlar döngüm düğün zamanına geliyordu,hem düğünümde hemde balayında sorun yaratmaması için geciktirici kullandım bir sakıncasını görmedim  :k06:

FİGENN

ben düğünümde adetliydim hatta balayında da adetliydim normalde 5-6 gün süren adetim çok uzamıştı niye bilmiyorum  :suclu:

hümeyra_t_e

bende düğünümde adettim 2 gün sonra temizlendim..ve iyiki ölemişim diyorum düğün gecem de birbirimize sımsıkı sarılıp uyuduk çok güzeldi tabi sonraları acısı çıktı :ehi: eşimde anlayışlıydı tabiki regl oldum diye kızacak hali yokya :k06:

iklima

Ay ilahi hümeyra niye kızsın kız adam sanki senin elinde olan bişey.benim öyle bi sorunum olmadı regl degildim.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Krem

sanırım benımde adetım o güne denk gelıcek  :k06: nişanlımada dedim önemli değil diye gecıstırdı ama anladım ben onun içinden gecenlerı  :ehi: geciktirici falan mı kullansam ne yapsam