27 Nisan , 2024, 15:25:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Birtanecik Damlam...

Başlatan yeşilim, 04 Şubat , 2007, 05:54:36

« önceki - sonraki »

yeşilim

:k06:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

yeşilim

:binkybaby:

yeşilim

:wave:

yeşilim

:k06:

semra

burcu-emir

annesi damlacık bi içim su valla  :nazar: kocaman öptük onu  :opucuk: bu aradabu güzel kız kaç aylık

yeşilim

yeşilim

Alıntı yapılan: burcu-rain - 24 Temmuz , 2007, 22:53:32
annesi damlacık bi içim su valla  :nazar: kocaman öptük onu  :opucuk: bu aradabu güzel kız kaç aylık

teşekkür ederiz teyzesi  :k06:, biz de öpüyoruz  :-*, resimlerde 17 aylık, ama şimdi 21 aylık olduk, yeni resimlerini bilgisayarıma ekledikçe buraya da eklerim  :love7:

yeşilim

damla son günlerde evcilik oynamaya takmış durumda, bir hoşuma gidiyor ki sormayın gitsin, bazen kaptırıyor, 1 saate yakın kendi kendine oynuyor  :nazar:...bebeklerini besliyor, uyutuyor, pışpışlıyor, altını değiştiriyor  :k06:

jbdun

tatilde olduğumuz için sayfanızı ziyaret edemedim, maaşallah damlaya nasıl da büyümüş de şarkılar söylüyo, evcilikler oynuyo :k06: :nazar:
demek ııı lara da başladı, kolay gelsin, bizim başımıza da gelecek, sen burda deneyimlerini yaz da bizi de bilgilendir canım :icon_thumright:

damlanın resimleri de çok güzel :nazar: o pembiş külotlu çoraplı popişini  :hungry: :nazar: ;D

yeşilim

Alıntı yapılan: jbdun - 25 Temmuz , 2007, 12:06:56
tatilde olduğumuz için sayfanızı ziyaret edemedim, maaşallah damlaya nasıl da büyümüş de şarkılar söylüyo, evcilikler oynuyo :k06: :nazar:
demek ııı lara da başladı, kolay gelsin, bizim başımıza da gelecek, sen burda deneyimlerini yaz da bizi de bilgilendir canım :icon_thumright:

damlanın resimleri de çok güzel :nazar: o pembiş külotlu çoraplı popişini  :hungry: :nazar: ;D

teşekkürler teyzesi...evet ıııı lara, evcilik oyunlarına başladık; kız çocukları doğuştan anne olma içgüdüsüyle mi doğuyorlar ne???  :aferin:

şerife Berat

sanırım öyle yeşilim,maşşallah damlaya sorması ayıp damla kaç aylık oldu annesi ?  ???

sibell&gökhan

SAYFANIZA UĞRAYIP DAMLA HANIMI Bİ ÖPELİM İSTEDİK  :nazar: ANNESİ DAMLAYA BENCEDE KIZ ÇOCUKLARI DOĞUŞTAN ANNELİK İÇGÜDÜSÜYLE DOĞUYOLAR BENİM OĞLUM GÖKHANIM 7.AYINI BİTİRECEK AYIN 29 DA PAŞAMA OYUNCAK BEBEK GÖSTERİYORUM ALIYO İLK ÖNCE AĞZINA GÖTÜRÜYO SONRA FIRLATIYO  :ehi: SONRA OYUNCAK ARAMASINI VERİYORUM  :nazar: ELİNDEN HİÇ BIRAKMIYO ANLAMADIM GİTTİ  :icon_scratch:

ŞERİFECİM DAMLA HANIM 21 AYLIK MIŞ BİLGİNİZE  :k06:

jbdun

Alıntı yapılan: yeşilim - 25 Temmuz , 2007, 12:30:24
Alıntı yapılan: jbdun - 25 Temmuz , 2007, 12:06:56

teşekkürler teyzesi...evet ıııı lara, evcilik oyunlarına başladık; kız çocukları doğuştan anne olma içgüdüsüyle mi doğuyorlar ne???  :aferin:

:k06:  galiba evet teşhisinde haklısın canım :icon_thumright:

yeşilim

Alıntı yapılan: şerife Berat - 25 Temmuz , 2007, 13:23:39
sanırım öyle yeşilim,maşşallah damlaya sorması ayıp damla kaç aylık oldu annesi ?  ???

21 oldu canım  :nazar: