Birtanecik Damlam...

Başlatan yeşilim, 04 Şubat , 2007, 05:54:36

« önceki - sonraki »

yeşilim

:-*

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Almiş'inAnniş'i

maşallah tontiş damlaya  :D  :nazar:

ponçik

yavrukartal

maaşallah sana çok tatlısın minik prenses :-[ :nazar:

Lily Wonka

Damla adı gibi gerçekten.. 41 kere maaşallah bu güzelliğe..:nazar:

yeşilim

çok teşekkür ederiz teyzeleri :flowers:...

uzun bir aradan sonra yeniden aranızdayız :hello2:

sema_aksu

Alıntı yapılan: yeşilim - 09 Mayıs , 2007, 15:45:05

Merhaba,
senin diğer forumdaki hareketine ben de katıldım :) benim de başıma seninkiyle benzer şeyler gelmişti ve yeni bir olayın olmasını bekliyordum harekete geçmek için. En son açtığın başlıkta, kendilerini forumun yılmaz bekçileri sanan 3 tane modun saçmalıklarını okuduğumda tam olaya dahil olmak üzereydim ki konuyu kilitlediler. Ellerindeki imkanları ne için kullanacaklarını iyi biliyorlar ya. :cussing: Her neyse, ben de artık bu foruma geldim seninle aynı sebepten. Hatta Ayça'da aynı şeyi yaptı.
Umarım burada keyifli paylaşımlarımız olur. Ben çok yoruldum birilerine bir şeyleri anlatmaya çalışmaktan çünkü.

Damla'ya sevgiler...

yeşilim

Alıntı yapılan: sema_aksu - 09 Mayıs , 2007, 16:41:28
Alıntı yapılan: yeşilim - 09 Mayıs , 2007, 15:45:05

Merhaba,
senin diğer forumdaki hareketine ben de katıldım :) benim de başıma seninkiyle benzer şeyler gelmişti ve yeni bir olayın olmasını bekliyordum harekete geçmek için. En son açtığın başlıkta, kendilerini forumun yılmaz bekçileri sanan 3 tane modun saçmalıklarını okuduğumda tam olaya dahil olmak üzereydim ki konuyu kilitlediler. Ellerindeki imkanları ne için kullanacaklarını iyi biliyorlar ya. :cussing: Her neyse, ben de artık bu foruma geldim seninle aynı sebepten. Hatta Ayça'da aynı şeyi yaptı.
Umarım burada keyifli paylaşımlarımız olur. Ben çok yoruldum birilerine bir şeyleri anlatmaya çalışmaktan çünkü.

Damla'ya sevgiler...

beni anlayan birilerinin daha olmasına daha gerçekten sevindim ve inanabiliryor musun hala benim üyeliğimi iptal etmemişler :cussing: arada girip kontrol ediyorum da hala girebiliyorum maalesef  :BangHead:

bana sürekli fedakarlık yaptıklarını içeren yazılar yazınca daha fazla kendimi tutamadım... :caca:

ayrıca buradan paylaşımlarımıza devam edebileceğimizi öğrenmek beni gerçekten sevindirdi  :occasion5:

Barış'ı öp benim için  :love7:

Tebessüm :)

hoşgeldiniz arkadaşlar. :flowers: özel değilse, ne oldu öbür forumda? şu, habire konu kilitleme durumumu? damlayı ve barışı öpüyorum :opucuk:

yeşilim

Alıntı yapılan: ayşegül - 09 Mayıs , 2007, 18:49:01
hoşgeldiniz arkadaşlar. :flowers: özel değilse, ne oldu öbür forumda? şu, habire konu kilitleme durumumu? damlayı ve barışı öpüyorum :opucuk:

benim çtığım bir konu kilitlenmek ne kelime resmen ertesi günü silindi :dontknow:

sanki devlet sırrı açıklamışım muamelesi gördüm, forumda en hızlı kapanan konu olmuştur herhalde,nedense???? :cussing:

konunun kapatılması içeriğiyle ilgili olduğundan büyük rahatsızlık duydum ve bunu belirterek üyelik iptalimi istedim ama hala yapamadılar :cussing:, sanırım yetkilerini sadece istedikleri olaylarda kullanıyorlar  :caca:

estim

bayıldım resimlere. nasıl da tatlıdır şimdi yanaklar  :hungry: mahşallah  :nazar:

yeşilim

Alıntı yapılan: estim - 09 Mayıs , 2007, 19:00:23
bayıldım resimlere. nasıl da tatlıdır şimdi yanaklar  :hungry: mahşallah  :nazar:

teşekkür ederiz teyzesi  :love9:

Tebessüm :)

gerçekten sinir bozucu bir hal aldı bu konu silme/ kilitleme olayı.kimse korkusundan konu filan açamıyor artık sanırım. neyse siz de aramıza hoşgeldiniz tekrar.damlacığı öpüyorum. :opucuk:

jbdun

hoşgeldiniz,damlaya maaşallah çok tatlı yavrum :nazar: :nazar: :nazar:

yeşilim

Alıntı yapılan: ayşegül - 09 Mayıs , 2007, 22:57:22
gerçekten sinir bozucu bir hal aldı bu konu silme/ kilitleme olayı.kimse korkusundan konu filan açamıyor artık sanırım. neyse siz de aramıza hoşgeldiniz tekrar.damlacığı öpüyorum. :opucuk:

teşekkür ediyorum canım, ben de bu sitede huzur istiyorum sadece başka hiç bir şey değil  :love7: