Emzirirken Neler Yiyip İçmediniz?

Başlatan esmerim:)), 25 Temmuz , 2012, 22:34:53

« önceki - sonraki »

esmerim:))

Kızlar bebısımı emzırıyorum kola içsem bi zararı olurmu su sıcak gunlerde bazen ıcesım gelıyor ama bebısıme zararı olur dıye korkuyorum.
Dondurmada yıyemıyorum yıyen varmıydı soguk dıye.
Bırde cıkolata da yemek yasakmı?
Bırde cıpse cok duskunum asırı yaglı ve baharatlı oldugu ıcın yemıyorum
bunları yıyen varmıydı?
bebısım ıcın yemem hıc sorun degıl ama merak ettım

Lă_Tăhzen!

Canının istedigi şeyler hep saglıksız yıyecekler (cola cips) normal bır ınsanın bile yememesi gereken yıyecekler özellikle Kola hiç agzımıza bıle surmesek daha iyi

AmA dondurma yemende hıcbır sakınca yok ben cok yerdim.. Emzırıken hıcbirseyden kısıtlamadım ben abur cubur hariç

Çikolata yemende de sakınca yok kilolar hariç nutellayı kasık kasık yedıgım zamanlarr kiloyu dusunmeden hey gidi hey  :k06:

Herseyin azı karar çogu zarar alıskanlıklardan da vazgecmek zor

esmerim:))

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 25 Temmuz , 2012, 22:45:40
Canının istedigi şeyler hep saglıksız yıyecekler (cola cips) normal bır ınsanın bile yememesi gereken yıyecekler özellikle Kola hiç agzımıza bıle surmesek daha iyi

AmA dondurma yemende hıcbır sakınca yok ben cok yerdim.. Emzırıken hıcbirseyden kısıtlamadım ben abur cubur hariç

Çikolata yemende de sakınca yok kilolar hariç nutellayı kasık kasık yedıgım zamanlarr kiloyu dusunmeden hey gidi hey  :k06:

Herseyin azı karar çogu zarar alıskanlıklardan da vazgecmek zor

evet cnm hepsı zararlı ama ahhh alıskanlıklar dıyorum ozellıkle cıpse ama yemıyorum 9ay agzıma bıle surmedım nerdeyse sımdıde emzırıyorum yemıcem aslında baharatsız olanlardan yıyebılırım galıba.kolada cok sıckata guzel gıderde ooo cok zarar bılıyorum ama arada tadına bakıyorum.dondurma yıyemem cesaret edemem cok soguk soguk seyler yıyıp ıcmedım bebısıme gecer dıye.neyse bellı bır sure kısıcaz bu tur seylerı bebısımın saglıgı ıcın

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

canım galiba yeni annesin colanin zararı gaz sorunu varsa onu azdırir ben cips falan yiyorum canım dondurmada ye sütün falan üşümez bir tek asitli şeyler bebeğinde gaz yapar gaz sorununuz varsa geri herşeyi yiyip içebilirsin yüce allahım o sütü mucize olarak yaratmış onu hep koruyor bebeğimize ne soğuk ne sıcak geliyor ılıkcana koca karı inanışı vardır hamileyken canın çeker emzirkende sütün çeker derler bebeğin kucukse gazlı şeylerden uzak dur geri herşeyi ye iç
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

bu arada canım sütün yüzde 80ni sudan oluşurmuş bol bol şu iç tatlı şeyler ye sütün çoğalsin semiz otu bulgur pilavı incir suyu kuru incir bunlar cok güzel süt yapar
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

__nil__

cola filan asitli bebğine gaz yapar ben 4 ay ağzıma koymadım yeni yeni azcık içiyorum.onun yerine ben serinlemek için ıcetea içerdim asit yok onda eğer seviosan tavsiye ederim.
süt içinde dr miktarı artırmak için su kalitesini artırmak içinde bol balık ve günde 3 adet ceviz demişti canım

muhribe

Ben ilk zamanlar gaz olmasın bebeğe diye çok dikkat ettim yediklerime içtiklerime. Baklagil asitli içecek kavun soğuk şu yasak demişti doktorum. Şimdi oğlum 11 aylık her şeyi yiyorum