29 Nisan , 2024, 01:30:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Balkon yatağım :)

Başlatan hüzünden_gelme, 24 Temmuz , 2012, 23:46:01

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

bizim balkondada var onun gibi ama kenarlar duvar olmadıgı için yatamıyorum malesef sen keyfini cıkar

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: nazo-58 - 25 Temmuz , 2012, 15:20:42
süpermiş yatagın ohh serın srın nede guzel esıyordur sımdı orası..bende gelemmi oglusumla ama seni köseye dogru atabiliriz... :k06: :k06: :k06:

anaaa hamişlerden bana yer kalmadı valla  :ehi: :ehi: ben diğer balkona acayım sıze şöleee genişşş bir yatak  :ehi: :ehi:  orasıda süper eserr oraya alam  :k06:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 25 Temmuz , 2012, 15:21:40
bizim balkondada var onun gibi ama kenarlar duvar olmadıgı için yatamıyorum malesef sen keyfini cıkar

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

bu gecede ordayım zatennnnn tadını çıkartıyorum tabısı  :k06:  :hieyt: :hieyt:

kelebegimm

Alıntı yapılan: Pεrι мαѕαlı - 25 Temmuz , 2012, 15:20:54
:ehi: :ehi:

gel anam gell olmadı bır yatak daha koyarız genişletırız yeter ki gel  :ehi:
ayy gercekten çok güzel yattım ya hatta sahurdan sonra bayagı estı gece kalkıp yorgan aldım  :k06: abartmıyorum gercketn   ;D

allah yardımcın olsun hepimizin olsun valla uyunulmuyor bırde siz hamişssiniz daha zordur  :-\

ay alllahimm nasil canim cekti o yatagi simdiiiiiiii
gece hic uyuymadim ah imkanim olsa bi dkka dusunmezdim valla bi gecelinee gelirdimm :k06: :k06:

]

kelebegimm

süpermiş yatagın ohh serın srın nede guzel esıyordur sımdı orası..bende gelemmi oglusumla ama seni köseye dogru atabiliriz... :k06: :k06: :k06:

yanmak neymis gorurrrr o zaman demii :k06: :k06: :k06: :k06:cocuklarinizida alin nere giderseniz gidin der artikkkk :k06: :k06:

]

nazo-58

Alıntı yapılan: Pεrι мαѕαlı - 25 Temmuz , 2012, 15:22:30

anaaa hamişlerden bana yer kalmadı valla  :ehi: :ehi: ben diğer balkona acayım sıze şöleee genişşş bir yatak  :ehi: :ehi:  orasıda süper eserr oraya alam  :k06:

hahahha valla yapcak bişi yok canım biz koca göbüşlerle anca sıgarız oraya :k06: :k06: :k06:

Alıntı yapılan: kelebegimm - 25 Temmuz , 2012, 15:26:28

yanmak neymis gorurrrr o zaman demii :k06: :k06: :k06: :k06:cocuklarinizida alin nere giderseniz gidin der artikkkk :k06: :k06:

hahah dogru söyledin canım..gerçi ben antalyadan kaçtım sivastayım..burasıda akşamları esıyor ohhh rahat rahat yatıyorum :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

hüzünden_gelme

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

derim valla bana belli olmazz  :k06: :k06: :k06: zati sıcaktan kaçtım bende birde sizlemı ugrasıcam ayoll  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kelebegimm

yaa olacagi ooo isdeee ayy bizi kimse nazlamiyoo nerelere gitsekkkkk
ah anam ahhhhhh :y25: :y25:

]

nazo-58

Alıntı yapılan: Pεrι мαѕαlı - 25 Temmuz , 2012, 15:30:03
  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

derim valla bana belli olmazz  :k06: :k06: :k06: zati sıcaktan kaçtım bende birde sizlemı ugrasıcam ayoll  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ugrascan tabe teyzeleri değilmisin  :k06: :k06: :k06: :k06:

Alıntı yapılan: kelebegimm - 25 Temmuz , 2012, 15:36:46
yaa olacagi ooo isdeee ayy bizi kimse nazlamiyoo nerelere gitsekkkkk
ah anam ahhhhhh :y25: :y25:

gel canım gel sivas püfür püfür esiyor geceleri..antalyadan sonra burası cennet gibi geldi..orda gece 4e kadr uyku nedır bılmıyordum..şimdi saat 10 da uykum gelıyor.... :hello2:

RABBIM yardımcımız olsun..Bebişlerimizi hayırlısıyla alsaydık kucagımıza belki bu kadar etkılemezdı sıcaklar bizi... :sad1:

kelebegimm

ay ne guzell yaa valla icim gidio millet tr ye gidio bir bir biz kaldik buralarda seneye ins. 6 haftaligina gelecemmmm

]

Balböceği

Sivas'ta yorganla yayıyorlarmış akrabalar oyle diyor  :k06:

Bende yatmak istiyorum bana yer var mı  :ehi:

Oğlumla gelecem ama size yer vermez anasını gibi rahatlığına duskundur  :toothy10: :toothy10:  

nazo-58

Alıntı yapılan: kelebegimm - 25 Temmuz , 2012, 15:43:38
ay ne guzell yaa valla icim gidio millet tr ye gidio bir bir biz kaldik buralarda seneye ins. 6 haftaligina gelecemmmm

inş canım seneye oglusunuzla beraber gider sizde acısını cıkartırsınız ne güzel..

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Temmuz , 2012, 15:46:55
Sivas'ta yorganla yayıyorlarmış akrabalar oyle diyor  :k06:

Bende yatmak istiyorum bana yer var mı  :ehi:

Oğlumla gelecem ama size yer vermez anasını gibi rahatlığına duskundur  :toothy10: :toothy10: 

aynen canım kaynanamlarda kaldım 1 gün orası yuksek yer..anam gece yorganla bile üşüdüm...şarkışla oraya göre sıcak biraz ama gece püfür püfür esiyor...cok şükür antalyaya göre cennet yani.. :hello2: :hello2: :hello2:

kelebegimm

hahah talipp cokkk yokmu artirannnn :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

]

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: Pεrι мαѕαlı - 25 Temmuz , 2012, 11:02:26
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 25 Temmuz , 2012, 01:56:59
o Ytagın basındakı sey bbasınıza dusmesın sıwrılerden ziyade allah muhafaza :D

ben cok takıntılıyımdır yattıgım yerlerde o tarz seyler asla olmaz  :k06:

kendimi bildim bileli o orda valla  :k06:  duvara sabıtlı yani bu zamana kadar düşmedi dün akşamda düşmedi  :k06: hatta üstünde saksı , çamasır sepeti bir bardak da su vardı  :ehi: düşmedi yanee  :k06:

delüüü onları indirseydin bari

SABIRTAŞI

OFFFF OFFFF NE GÜZEL YATMIŞINDIR   YAAA BEN KAÇ GÜNDÜR SICAKTAN UYKU FELAN UYUYAMIYORUM SABAHA KADAR O ODA SENİN BU ODA BENİM GEZİNİYORUM ÇOK SICAKKK........
BENİM ESKİ EVİM EN ÜST KATTI O ZAMANLAR BENDE YATARDIM KÜFÜLLL KÜFÜLLL BALKONDA O GÜNLERİMİ ÖZLETTİN BACIM BANA.....
ŞİMDİ YATMAM İMKANSIZ ÇÜNKÜ 1. KATTAYIZ VE ETRAFIMIZ BİNALARLA ÇEVRİLİ HERKES GÖRÜR YANİ HERKESİN GÖRDÜĞÜNÜ BIRAK HIRSIZ GELİR GÖTÜRÜR ANAM BENİ BİZİM BURDA :laughing7: :laughing7: :laughing7: