Oğlumu sütten kese çok oldu ama hala sütüm var :s

Başlatan Balböceği, 23 Temmuz , 2012, 16:46:13

« önceki - sonraki »

Balböceği

kızlar oğlum 4 aylikti sütümü kestiğimde şimdi 19 aylık oldu ama hala sütüm var  :honk: ama sadece tek göğsümde zaten digerini hiç emmedi.

Sizce niye hala geliyor  :icon_scratch:  

burcum

edacım sütün vardı madem neden sütten kestin? :dontknow: emmesi gerekiyordu herhalde vücut ona alıştırmış kendine sıkma sakın pompayla falan çekme 

muhribe

bu benim çok merak ettiğim bi konu. bebişleri sütten kesince süt nasıl gidiyor?   :icon_scratch:

Balböceği

sütüm olmadı  :-\ tek göğüs emziryordum digerini sağıyordu mamada kullanıyorduk mama verince memeyi almadı sütte fazla olmadıgından kestim. Sağdigimda  hele hiç gelmiyordu.

Şimdi yazında farkettim o zamanlar çok zor atlattım  :honk:

O zamandan bu zamana kadar göğsünde hala süt geliyor. Emzirdiğim göğsümde ama :s  

--elif--

Alıntı yapılan: muhribe - 23 Temmuz , 2012, 16:56:41
bu benim çok merak ettiğim bi konu. bebişleri sütten kesince süt nasıl gidiyor?   :icon_scratch:
cnmilk kestiğin zamanlarda dolup taşıyor zaten dokunamıyosun bile taş gibi oluyor
çocukta öyle ağlayınca kısmeti okadar gelmişken kana kana emzirmek istiyor insan
3 yada 4 gün bu şekilde ağrılı sızılı geçiyor hatta ben acilde aldım soluğu sıtma tutmuştu beni
daha sonra yavaş yavaş çekiliyor 2-3 hafta sonunda tamamen bitiyor neredeyse

Lă_Tăhzen!

1 yıl oldu sutten keselı benım bbıle hala sıkınca gelıyor

Balböceği

Neslihan benimde oğlumun emmedigi göğsüm geri vurduydu :(

Halbuki o kadar çok sütüm oluyorduki hastaneden geldik eve zaten yeni taşınmıştık isinmiyordu oy oy

Düşününce kötü oluyorum  :-\

Nur, demek nOrmal bisey  :)  

βαlκιz

normal edacım benim bile sıkınca damla damla geliyordu birkaç ay öncesine kadar
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

esma...

bende bırakalı 1 yıl oldu hala sıkınca gelıyo