17 Nisan , 2024, 02:07:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

annesinin kuzusu cennet kokulu yiğitim

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 19 Temmuz , 2012, 22:10:47

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 23 Temmuz , 2012, 19:51:51
Alıntı yapılan: asya81 - 23 Temmuz , 2012, 18:02:40
günlüğünüz hayırlı olsun canım damadıma iyi bak :laughing7: bu arada benim cadıda kaka yaparken ıkınıp sıkılıyor allah korusun fıtık olacak sandık neyse doktor duphalac verdi şükür düzeldi sende doktora söle ama seninki küçük henüz vermeyede bilir
Yerim ben o cadıyı kıyamam ben sabahları dürterek yaptırıyordum kakası geldiğinde doktor yapma dedi ağlıyor sızlıyor dokunmuyorum yapıyor benim gelinim neler yapıyor halen cadılığı devam ediyormu seni üzüyormu
kyamam damadıma :aferin: :aferin: benimknin doğasında var cadılık :toothy10: :toothy10:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

yiğitim aşkım bu akşam ilk defa gözünden yaş aktı seni ağlatmamak için kırk takla atan ben mecburluktan ağlattım babana yemek hazırlamak zorundaydim kuzum oruç sana o bakıyordu sen beni istedin gelmeyince de ağladın kuzum kıyamam sana ya sonra baban hazırladı yemekleri annem sabah 7buçukta kalkiyorsun akşam 10buçuk 11re kadar yatmıyorsun büyük insan gibi ben bile dayanamıyorum uykusuzluğa ne yapacaz böyle sen sağlıklı olda ben dayanırim sen allahımin lütfüsun bana dileğimsin ben senin için cok ağladım birazda seni cok şımarttim annem olsun bir kere bebek olunuyor seninle oynamak ilgilenmek cok güzel mutluluk veriyor bana baban da seni cok seviyor annem ama sen babanı çıkarların için kullanıyorsun seni gezdiriyor ya az değilsin hep gözlerin bende hiç yanından gitmemi istemiyorsun birde şu dislerimız hayırlısıyla kolaycana cok zorluyor seni belkide bu yüzden uyumuyorsun seni cok seviyorum kuzum allahım hep korusun seni
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

asya81

nazlıcım benim kızda öyleydi bir ara nasıl dayanıyordu bilmiyorum aslında 2yaşından sonra yapılması beklenen davranış 6.aydan sonra bizimki öğle uykusunu oturttu ama oda hatada bi değişkenlik gösteriyor.dktorda dedi aklı erene kadar uyku da düzen bekleme die

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: asya81 - 29 Temmuz , 2012, 10:16:01
nazlıcım benim kızda öyleydi bir ara nasıl dayanıyordu bilmiyorum aslında 2yaşından sonra yapılması beklenen davranış 6.aydan sonra bizimki öğle uykusunu oturttu ama oda hatada bi değişkenlik gösteriyor.dktorda dedi aklı erene kadar uyku da düzen bekleme die
adilecim bi kırkı çıksın düzelir bi 6 aylık 2yaşlarına gelene kadar biz rahat etmeyecez anlaşılan onlar sağlıklı olsunda biz dayanıriz bi şekilde bizim gelinle huylari tam benziyor bu arada canım biz görüşeli 1sene oldu ya ne çabuk geçti zaman
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis