27 Nisan , 2024, 17:21:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamilelikte oruc tutma

Başlatan nazo-58, 19 Temmuz , 2012, 15:08:31

« önceki - sonraki »

meryemcce

Şu an mutluluktan ağlıcam üzerimden büyük bir yük kaltı :amin:
Ben bir daha dünya'ya gelirsem lütfen bazıları gelmesin

nazo-58

hepinize tşk ler kızlar... :flowers: Bende tutmadım,tutamadım..Oglusuma kıyamadım :love9: ...Acıkınca nasıl tekmelıyor yavrum o kadar saat ac bırakmaya gönlüm razı olmadı :love9: ..Saglıklı sıhhatli hayırlısıyla dogsun inş kazasını tutarım oruçlarımın.. :amin:

RABBIM cümlemizin yavrularını korusun... :amin:

meryemcce

demek acıkınca tekmeliyor haa ayy sevesim geldii  :k06: ya Rabbim Allah(c.c) mucizesi işte hem nerden belli aama erkek lduğu acıkınca tekmeliyormuş baksana   :k06:  :k06:

nazo-58

evt teyzosu acıkınca bı vuruyor anne kalk doyur benı der gib :k06: i..sonra doyduktan sonra tşk eder gibi bir iki vuruyor ve uyuyor sıpam :aferin: ..MAŞALLAH kuzuma :nazar: ..saglıcakla alsaydım kucagıma inş..RABBİM bu güzel duyguyu tüm isteyenlere yasatsın inş.. :amin:

meryemcce

İnşallah annesi o gnlerde gelir Rabbim hepimize nasit etsin yaaa    :amin:

nazo-58

seher19

nazan bencede tutma sonra tutarsın borcunu ben 2010 yılında ilk bebeğime hamileydim oruç tutuyodum byramın 3  günü bebeğimi kaybettim bayramdan 1 hafta önce karnımda ölmüş 10 gün ölü kalmış karnımda
8.5 aylıktı geçen yıl 2 ci bebeğime hamileydim yedim allah kısmet ederse önümüzdeki kış tutmayı düşünüyorum borçlarımı

HASRET!M S@N@

:y25: :y25: :y25: rabbim bol sabır versin cennette seni bekliyordur

nazo-58

Alıntı yapılan: seher19 - 24 Temmuz , 2012, 23:06:22
nazan bencede tutma sonra tutarsın borcunu ben 2010 yılında ilk bebeğime hamileydim oruç tutuyodum byramın 3  günü bebeğimi kaybettim bayramdan 1 hafta önce karnımda ölmüş 10 gün ölü kalmış karnımda
8.5 aylıktı geçen yıl 2 ci bebeğime hamileydim yedim allah kısmet ederse önümüzdeki kış tutmayı düşünüyorum borçlarımı

RABBIM sabrını versın cennette senı bekliyor melegin.. :y25: t
tutmuyorum zaten canım...Oglusum saglıklı sıhhatlı dogsunda inş öderim borçlarımı

iklima

Şu bulantilarim geçerse rabbimim izniyle tutmak istiyorum.
Daha çok var gerçi o günlere.
Daha sonra tutamam ben 30 gün borçlarimi zor tutuyorum.
Herkes tutarken bi gayret ben de tutarim herlde.
Doktorum neder bilmiyorum gerçi benim doktorum herşeyi yasakliyor hiç risk almayi sevmiyor
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben kizimdada tutmamistim simdide tutmucam okadar saat bebegimi ac birakamam bide su cok önemli sonradan insallah borcumu öderim  :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Bu sıcaklarda hamileyken oruç tutmak riskli değil mi? bebek susuz kalacak, hem sen de dayanamazsın

°•.ℓανιηуα.•°

iklima.. öncelikle herşeyden önce bebeğin gelir. kış ayları olsa oruç tutulur. hem süre az hem de susamazsın fazla. ama yazın tam göbeğinde bebeğin susuz kalır,besinsiz kalır.

sen bilirsin...

iklima

Alıntı yapılan: °•.ℓανιηуα.•° - 15 Mayıs , 2013, 14:36:25
iklima.. öncelikle herşeyden önce bebeğin gelir. kış ayları olsa oruç tutulur. hem süre az hem de susamazsın fazla. ama yazın tam göbeğinde bebeğin susuz kalır,besinsiz kalır.

sen bilirsin...

Haklısın canım.
Bunlar suanki düşüncelerim tabi bebeğimi riske edici hiçbirşey yapmam
Herşeyi doktoruma danışıyorum zaten zamanı gelince bunu da sorucam
O tutma derse tutacak değilim de.
bulanti gecmezse zaten bu halde tutulmaz ben suan su bile içemiyorum
Bakalım ne zaman gececek bu hal.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

@Melek Yüzlüm@

şu an bebişin küçük oldugu için yemesende besleniyor ama o zaman büyümüş olucak ve beslenmesi gerekicek sende yemezsen olmaz canım dr danış tabiki :opucuk:

ben emzirirken bile tutmadım bebişim çok küçüktü 2 aylıktı emsin diye borçlarımıda kısa zamanda ödicem inşallahh :amin: :amin: