17.haftada bulantı

Başlatan HASRET!M S@N@, 19 Temmuz , 2012, 11:45:55

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

kızlar biliyorsunuz bu zamana kadar bulantım hiç olmadı bugün sabahtan beri cok kötüyüm helede erik yedim ondan beri midem acayip bulanıyor kusacagım nerdeyse normal mi bebeklerime birsey olmamıstır değil mi

serserim

CANIM BENİMDE OLDU HALADA ARADA OLUYOR BAZEN MİDEM KALKIYOR TİKSİNİYORUM NORMALDİR CANIM BENCE ÇOK TERDDÜT EDERSEN DR UNA DANIŞ AMA BİRŞEYCİKLERİ YOKTUR BEBİŞLERİN ALLAH IN İZNİYLE  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

ayy cok kötüymüş bu bulantı ya
rabbim yardım etsin bulantısı olanlara
bu dönemlerinde olmus muydu cnm

serserim

BEN ÇOK HAFİF BULANTILAR HİSSETTİM CANIM AMA HİÇÇ İSTİFRA ETMEDİM ARADA OLUYOR MİDE BULANTIM AMA ÇOK ŞİDDETLİ DEĞİL DAHA ÖNCE BULANMAMIŞTI ANLADIĞIM KADARIYLA SENİN AMA SEN İKİZ ANNESİSİN BELKİ ONDAN ARTMIŞ OLABİLİRMİ YADA MİDENE BİRŞEY DOKUNMASIN CANIM  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

HASRET!M S@N@

erik mi dokundu ki yoksa cok iyiydim sabah aclıktan bulandı birseyler yeyince gecti simdi erikten oldu galiba onu yiyince cok fena oldum ben acayipte sıcak dükkan befes alamıyorumm esim gelsin eve götürecek beni inş sıcaktandır

HASRET!M S@N@

antibiyotik aldım sabah ilk kez kan hapıyla o mu dokundu ki ilk kez aldım antibiyotiği

HASRET!M S@N@

cnm antibiyotiğin yan etkilerinde varmıs bulantı galiba eriğide yiyince tetikledi sükür simdi daha iyiyim

serserim

kan hapları bulandırıyor canım mideyi benide balık hapı bulandırıyor o yüzden akşamları içiyorum büyük ihtimal ondandır canım eşinle aran ne oldu canım düzeldinizmi

HASRET!M S@N@

°•.ℓανιηуα.•°

aman canım dikkat edin kendinize.

ilaçları beraber alman belki etkilemiştir.

HASRET!M S@N@

VALLA ÖZNURUM O KADAR COK İLACIM VARKİ HANGİSİNİ NE ZAMAN İÇECEĞİMİ SASIRIYORUM BİRDAHA AYRI AYRI İÇİYİM

elfo

herşeyden olmuş olabilir sıcaktan, üşütmeden yediğinden ilaçlardan vs. ama mutalak bi görün derim.
eşimin kuzeninin bulantıları 5. ayından itibaren başlamış. doğaldır belki seninkisi de geç başlayacaktır.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

HASRET!M S@N@

elifim dün kontrolüm vardı hersey yolundaydı cok sükür gecti zaten midem agrımaya basladı sanırım ilaçtan ve erikten oldu

melek100lü

o kadar bulantı kusmayla  :igrenc: :igrenc: :igrenc:

benim oğluşuma bişey olmadıysa çokşükür  :amin: :nazar:

seninkinede olmaz canım korkma sıcaklardandır  :opucuk:

nazlıyarim

canancım hamile değilim ama sıcaktan hem başım ağrıyor hemde midem bulanıyor bol bol sıvı tüket geçmiş olsun
BENİM HALA UMUDUM VAR...