27 Nisan , 2024, 20:55:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

17.haftada bulantı

Başlatan HASRET!M S@N@, 19 Temmuz , 2012, 11:45:55

« önceki - sonraki »

serserim

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 19 Temmuz , 2012, 12:18:23
İYİYİZ SÜKÜR CNM

ÇOK ŞÜKÜR CANIM SEVİNDİM ALLAH BİR DAHA YAŞATMASIN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

doruk38

canacım geçen hafta bende de çok kötü bulantı oldu. doğum evine gittim srum verdiler. sonra geçti. yediğim bişi miğdeme dokunmuş. seninkide öyle bişi olabilir canım. malum hassassın şimdi

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

offf o miğde bulantısı beni hayattan soğutmuştu 4 ay boyunca mahvoldum gözlerimdeki damarlar çatlamıştı öğürmekten kırrmızı kırmızı vampir gibi geziyodum.canancım inşallah bi daha olmamıştır bulantın baktım baya olmuş sen bu konuyu açalı.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

HASRET!M S@N@

zaman zaman oluyor cnm da öyle cok fena bir sekilde değil sükür büyüdükleri için diyorlar

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Ağustos , 2012, 09:34:20
zaman zaman oluyor cnm da öyle cok fena bir sekilde değil sükür büyüdükleri için diyorlar

oyyyy büyüyolar meleklerrrrr.şükür canım her gün bulantı kusma insanı mahvediyor çünkü
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Selma27

Ben erik yedigimde normalde de hep karnim agrirdi ve bagirsaklarin calismasinda yardimci oluyor. O yuzden erik yersen midene dokunmus olabilir ve buda seni rahatsiz etmistir. Birde sicaklar mahfediyor insani. Ben daha once hic bu kadar sicak oldugunda bas agrisi cektigimi hatirlamiyordum. Ama bu sene ne gece uyuyabiliyoruz nede gunduzu rahat bir gun gecirdim. Evde mutfaga bile gecmek korkutuyor beni sicak olcak diye :muzz: :muzz: