acaba hamile olabilirmiyim ?

Başlatan hayriye60, 19 Temmuz , 2012, 09:44:04

« önceki - sonraki »

hayriye60

inşallah arkadaşlar saolun güzel dilekleriniz içinde çok teşekkür ederim.

Selma27

Alıntı yapılan: hayriye60 - 20 Temmuz , 2012, 10:49:32
evet haklısn sabır sabır diyorum aslında bu sabah sahurdan sonra dua ettim namazımı kıldım allahım eğer bizim için hayırlısıysa ver dedim.en iyi zamanını sen bilirisn dedim.artık 1 yıldır bebek konusunda çok hassas olmaya başladım.herkesin oldu benden sonra evlelenlerinde oldu ama benim olmuyor.arkadaşların bebeklerini severken içim parçalanıyo.aklıma geldikçe ağlıyorum.garip bi duygu beni en iyi siz anlarsınız .çünkü aynı duyguları yaşıyoruz.hepimiz bebek hasreti çekiyoruz.allahım ramazan ayının hörmetine isteyen herkese versin burdaki arkadaşların tüm olmayan kadınların kucaklarını doldursun.inşallah allahım dualarımızı duyar da bizim de olur

Hic oyle dusunme canim..Benimde cevremde o kadar kisi varki cocugu olanin. Nerdeyse cogununda dogumunda bulundum onlarla beraber sevinclerini paylastim ama hic icimden oyle dusunmedim. Yani elimizde olan birsey yok, biz yapiyoruz herseyi ve Allah'in takdirine kalmis. ALlah insALlah sanada en kisa zamanda bu duygulari nasip etsin..Sabrin sonu selamettir...Sabret ve dua et canim..