26 Nisan , 2024, 23:24:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nur'umun Pamuk Oğlu Oğuzhan'ımız İyiki Doğdun Paşam Benim

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 18 Temmuz , 2012, 19:58:35

« önceki - sonraki »

melek100lü

:love9: :love8: :love9: Oğuzhan ını doğum günü kutlu olsun :opucuk: :love9: :love8: :love9:

Rabbim huzurunuzu mutluluğunuzu bozacak insanlardan

korusun inşallah  :amin: :amin: sevdiklerinizle nice yıllara  :love9: :love8: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 19 Temmuz , 2012, 12:28:09
İYİKİ DOĞMUŞ PAMUK TOSUN ALLAH UZUN ÖMÜRLER VERSİN SAĞLIKLI MUTLU İNŞALLAH
sağol suzancım allahım sana da nasip etsin en yakın zamanda inşallah  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 19 Temmuz , 2012, 13:07:51
Ah oğuzhanım annen işe başladı artık vakit bulup konuşamaz olduk. Arkadan sesini duyardım. Şimdi size hasret kaldım. Benim minik yakışıklı prensim daha dün gibiydi annenin doğuramıyorum demeleri. Oğuzhanım emmiyor diye ağlamaları. İlk yılında anneni çok üzdün hasta olarak. Ama biliyorum ki ilklerinlede çok çok mutlu ettin. Rabbim o günahsız yüreğini yıllar geçtikçe anne baba ve rabbimin sevgisiyle doldursun. Ömründe hep güzel şeyleri yaşayıp paylaşman dileğimle. Ayşe teyzen ve Kayra seni çok seviyor. Özlemle seni öpüyoruz. Annene ve babane ne mutlu ki senin gibi küçük bir melek her gün gözlerinin önünde minik bir adam oluyor. İnşallah günler geçtikçe senin huzurlu olduğun annenin ve babanında gurur duyduğu bir hayatın olur. Hep sevgi paylaşın hayatınızda. İçimden çok güzel şeyler söylemek geliyor oğuzhanım. Finali hep o gülen yüzünün gülmesi dileğimle süslüyorum.
Allaha emanet ol güzel arkadaşımın en kıymetli varlığı.

canım yazdıkların beni çok duygulandırdı gözlerim doldu.her şey için çok teşekkür ediyorum oğlum doğduğundan beri hiç yalnız bırakmadın beni allah razı olsun senden.kayram ve senin yerin çok farklı bende.biz de oğlumla  sizi çooooooooooooooooooooooooooooooook seviyoruz.  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: melek100lü - 19 Temmuz , 2012, 13:12:51
:love9: :love8: :love9: Oğuzhan ını doğum günü kutlu olsun :opucuk: :love9: :love8: :love9:

Rabbim huzurunuzu mutluluğunuzu bozacak insanlardan

korusun inşallah  :amin: :amin: sevdiklerinizle nice yıllara  :love9: :love8: :love9:

aminnnnnnnnnnnnnn canımm allah razı olsun.sende sağ salim alırsın inşallah meleğini kucağına  :amin:

burcu MELEK

Her ikimiz içinde saglıklı huzurlu bir yıl olsun inşallah oguz pasa bugün benimde dogum günüm iyiki dogmusuz valla ;D