çok istedim ama sanırım olmayacak

Başlatan doruk38, 17 Temmuz , 2012, 09:16:53

« önceki - sonraki »

nazo-58

bebişin saglıklı sıhhatlı dogsunda canım normal olmus sezeryan olmus fark etmez..RABBİM saglıklı sıhhatlı bi sekılde bebişini kucagına almayı nasip etsin inş :amin: ..Darısıda bizlere inş.. :amin:

Balböceği

hakkında hayırlısı olsun canım, Allah bu zor ve meşakkatli yolda kimseyi bırakmasın.  :amin:

Ama gercektende araştırman lazım, başka doktorlarda aynısını derse demek ki gercekten bı problem var.

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ilk dogumumda benım dr umda kımıgın baskı yaptıgını normal dogum olabılır ama cok zok zor olur demısti arkasından 2 dr daha muane ettı ve onlarda aynı seyı syleyıp bebegı rıske atamamız gerektıgı sölendı genede bekledık normal olsun dıye benım gece 1 dew sancılarım basladı sabah 5 e kadar sancı cektım ama olmadı normal dogmadı bebısım sezeryana alındımm.. cok sukur hatta 2. yılın dolmadan 2. bebısımı kucagıma aldım :D
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

seda87

Alıntı yapılan: doruk38 - 17 Temmuz , 2012, 12:17:57
sağlun kızlar yazdıklarınız bana moral oldu. önemli olan bebeğin sağlığı. bebeğim sağlıklı olsunda gerisi boş. herkez sezeryan normal doğumdan daha kolay diyor. bende bununla teselli oluyorum  :love9: :love9: :love9:
canm sezeryan anıı çook kolaaaay hiçbir şey hissetmessin bebeğini ilk sen görürsün ama sonrası için aynı şeyleri diemem ilk 3 4 gün felakeet ağrısı var.e olsun o kadar 7kat derini açıyorlar. :-[
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))