oğlumun kalbinde üfürük varmış :((

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 14 Temmuz , 2012, 19:11:58

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

arkadaşlar oğlumu bugün doktora götürdük doktor kalbinden üfürük sesi geldiğini söyledi böyle durumla karşılaşan varmı ne olur yardım edin doktor korkulacak bir şey değildir dedi ama çocuk kardoloji doktoruna gösterin dedi  ilk önemsiz birşey sandım ama netten baktım kalp ekosu çektirmek en doğrusuymuş ona birşey olmasın içim içimi yiyor bize dua edin arkadaşlar allahım kimseyi evladıyla sınamasın
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

--elif--

geçmiş olsun cnm
inş. endişe edecek bişey yokturdur  :amin:
ama benim bildiğim kadarıyla her bebekte olurmuş kalp üfürümü 2 yaşına kadar geçermiş
yinede kontrol ettir aklında şüphe kalmasın
hatta bi arkadaşın kızındada vardı bu siteden bulup kopyalayım sana linki fikir edinmiş olursun

°•.ℓανιηуα.•°

canım sakın panikleme.

benim oğlumda da üfürüm var dedi.

kardiyologa gittik. eko meko bişiler çekildi.

hiç bişi yokmuş meğer.

rahat ol

melek100lü

Çok geçmiş olsun canım  :amin: :nazar:

Ben duymamıştım hiç  :icon_scratch:

Rabbim şifasını versin inşallah  :amin: :nazar:

Dilara Ebrar

allahım şifalar versin kalbine kötü bişi getirme
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

allah razı olsun arkadaşlar ınş önemli değildir anne olmak ne kadar zormuş canından değerli oluyormuş yavrun allahım kimseyi evladıyla sınamasin

HASRET!M S@N@

hayatım korkma inş birsey yoktur arkadaslar iyi konusmus korkma ama bizleride unutma haber et

ZéynéP.SimAy

Canım benim de arkadşımın bebeğine demişlerdi büyük hasteneye sevkettiler ordad bişey yok dediler inşallah sizdede bi sıkıntı yoktur....  :amin: :amin:

burcum

canım korkma kalbini ferah tut bebeklerin çoğu doğduklarında kalbin de delikle doğarmış ve sonra kapanıyor kapanmayanları da kontrol altında tutuyorlar benim kaç tane arkadaşımın bebeğinde vardı çok şükür hepsi 1 yaşına gelesiye kadar kapandı :icon_thumright: ALLAH ın izniyle paşanınki de kapanır :amin: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım endişelenme bebeklerde sık görülüyo bu sorun ama testlerden sonra çok nadir yani kalbinde üfürüm çıkan. benim kalbimdede üfürüm vardı  ekg ve eko çekilmesi gerekiyo onlar kesin sonuç verir.ben sürekli kontrol altında tutuldum her hastaneye gidişimde eko ekg ve sedim(kan sayımı) yapılırdı.21 yaşıma kadar devam etti bu süreç   ama hayatıma hiç bi etkisi yoktu.sağlıklı bi insandan farkım yoktu.kalp normalde ta ta diye atıyosa üfürümde rufta ta diye atıyo demişti bana doktorum.inşallah temiz çıkar kuzucuğumun testleri allahım korusun meleklerimizi  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

...ŞehzadEfe...

canım endişelenme efenin de vardı doktoru istedi eko ama türk kalp vakfı gerek duymadı 6. ayıydı sanırım tamamen kapandı sizinde oyle olur
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

yarın akşam çocuk kardiyoluğuna gidecez randevu aldık ınş bir şey çıkmaz kuzumun ne olur dua edin stresden vücudum kabardı hep kaşıntıdan ölüyorum

burcum

ah işte annelik onlar iyi olsun da ölmeye razıyız :y25:
ömür törpüsü bunlar :icon_thumright: böyle böyle beyazlayacak saçlarımız :sad1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 17 Temmuz , 2012, 21:02:14
yarın akşam çocuk kardiyoluğuna gidecez randevu aldık ınş bir şey çıkmaz kuzumun ne olur dua edin stresden vücudum kabardı hep kaşıntıdan ölüyorum
kalbini ferah tut canım hiç bi şey çıkmayacak allahın izniyle
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿