isilik?yardım edin

Başlatan hümeyra_t_e, 14 Temmuz , 2012, 13:57:09

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

kızlar emre yaz geldi geleli isilik yavrum kolları özellikle fena halde.ne yaptıysam gecmiyo.sizin bi öneriniz bildîğiniz bi yöntem falan varmı

<<AyBüKe>>

Benim kızımında boynu ve gıdığının altı isilikti hep . Ben her gün duşa soktum ılık suyla kısa zamanda da geçti. Sıcaklarda maalesef sık oluyo çocuklarımızda  :sad1: 

cute552

canım bende 21 haftalık hamileyim sıcaklardan bende bile oldu suratımda vucudumda sık sık duş alınması lazım geçer heralde  :dontknow:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

23 aylık oglum ve 24 gunluk kızım dada oldu ısılık hergun yıkıyorum öle öle hafıflıyo ege gun asıırı yıkarsam ertesı gunune cogalıyo yıkamak ıyısı
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

hümeyra_t_e

hergün ne kelime sabah aksam yikiyorum hatta bazen 3kere ama biraz hafifliyo snra tekrar aynı bide hergün suya sokmasam ne olur düşünemiyorum.deniz suyu iyi gelir diyolar ama daha tatile cikmamiza 1ay var

burcum

canım günde 3-4 defa duş aldır sebamed pişik kremi sür banyodan çıkınca emin ol geçicek :icon_thumright:

hümeyra_t_e

kollarına ve vucuduna sürülürmü pişik kremi ins gecirir denicem canım sağol

aygulse

canım hergun yıka ve sık sık ıslak ılık bır bezle sıl eczaneden ısılık ıcın bır krem edın bız hametan mıydı ole bır krem kullanmıstk 2 gune gecmıstı

seda87

Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 14 Temmuz , 2012, 22:10:54
kollarına ve vucuduna sürülürmü pişik kremi ins gecirir denicem canım sağol
canm benim oğlumunda kollarında ve boynunun altında çıkmıştı banyo aptırdıktan sonra pişik kremi süürdüm azıcık azıcık hemen geçti inanki.halende ara ara olur gibi olunca hemen sürüyorum.
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

pudra da cok iyi geliyo benimkinin sükür öyle sorunu yok cünkü havalar burda soguk ama genede hep banyodan sonra pudra sürüyom
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

__nil__

bende kızımda sık sık yıkayarak geçiriyorum.günde 2 kezyıkarım.birde doktor evde klima varsa aç oda sıcaklığını düşür dedi öyle yapıyorum geçti isilikleri