oğlum emmek istemiyor

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 12 Temmuz , 2012, 23:47:27

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

arkadaşlar oğlum 3.5aylık 10gün sonra 4aylık olacak ama gündüzleri beni emmek istemiyor ben verdikçe ağlıyor ağzını açmıyor zar zor emzirıyorum ya nazar değdi yada beni bırakmak istiyor mama falanda vermiyorum ne yapacam bana yardım edermisiniz
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

aygulse

canım zaman zaman olabilirmiş bebeklerde pes etme asla,emzirme seklını falan degişmeyi dene mesala yanına yatarak vs gibi.benımkıde seslı yerlerde emmez oldu sessızlık arıyoruz her bebek ayrı allah yardımcımız olsun saglıkla buyusunler ıns.

seda87

nazlıcım selam canm uzun zmandır kotr yok die görüşemiyorz.bak seeen yiğit paşayaaa :caca: :caca:efe absinin kopyası bu yaaa :k06: :k06: :k06: :k06:canm aynen afenin özelliklerini taşıyor yiğit.bizmkide gündüzleri 2dk emiyor bırakıyor sonra yine .hele birisi varsa yanımızda hiiç emmez.biz şimdi ek gıdalara da başladık ama ben fazla vermiyorum ki onlarla doymasın memeyi iice bırakır.canm böyle çok acıksın .ben her meme istediğinde veriyordum o zmanlarda tam acıkmış olmuyordum hmen bırakıyordu.şimdi istediğinde oyun oynatıyorum gezdiriyorum evde şöyle 20dk falan iice yoruyorum taam acıkıyor o zman emiyor  :k06: :k06: :k06:ama yorucu oluyor tabi böylede.daha çok huyu değişecek canm yaaa .bizimki bir kere sütü çekiyor bırakıyor bir kere daha çekiyor yine bırakıyor düşün halme dakikalarca bekliyorum onu.sabır canm geçecek.çook öpüyorum ikinizide  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

büsracim aynılar valla aynı tabaktan senle yemekte yemedik kafa kafayada vermedik ama huylar aynı pes etmiyorum iki çekiyor tvye bakıyor dışarı bakıyor yatarak emzirıyorum şekilden şekle giriyorum akla karayi seçiyorum uyku sersemi emiyor biraz ışte o emmek istemedikce cok üzülüyorum deli gibi memeden ayrılmayan çocuk gitti cok huyu değişti gaz sorunumuz halen devam ediyor sabah 6 7gaz sancısı akşam 9 9buçuk bu saatler çocuk geçsin istiyorum ağızdan geldiğinde çıkarana kadar ağlıyor artık gaz damlalarını ben içiyorum ne yapacağımı şaşırıyorum ınş bir an önce geçer ya efem nasıl ek gıdaları yiyiyormu

Alıntı yapılan: aygulse - 12 Temmuz , 2012, 23:52:01
canım zaman zaman olabilirmiş bebeklerde pes etme asla,emzirme seklını falan degişmeyi dene mesala yanına yatarak vs gibi.benımkıde seslı yerlerde emmez oldu sessızlık arıyoruz her bebek ayrı allah yardımcımız olsun saglıkla buyusunler ıns.

Aynı cnm seste falan emmiyor ya bırakmasınlar memeyi ya