isim ariyorum

Başlatan Yaşamsebebim, 11 Temmuz , 2012, 22:26:52

« önceki - sonraki »

Yaşamsebebim

slm kizlar 31+2 hafatlik gebeyim ama cinsiyeti belli olmadigi icin isimde aramiyorum ama baktim olmayacak erkek olursa su isim kiz olursa bu demek istiyorum bana isimler önerebilirmisiniz ben bi kac tane buldum nisa, irem,beren erkek ismi olarak emir ama sizdende yardim istiyorum

beynâ

canım senin minik bence kız ;D :nazar:

isimlerin anlamlarını iyi araştırıp koymanı tavsiye ederim,son zamanlarda çıkan isimlere hep uydurulmuş manalar var çünkü nette.. nisanın söylenişi güzel ama sadece "kadın" demek mesela..irem ise cennet bahçesi değil..dünya üzerinde kurulan irem bahçesi,yalancı cennet olarak geçiyor Allah tarafından lanetleniyor mesela..

çocukların anne-baba üzerindeki haklarından biri isim hakkı,oldukça önemli..güzel olur inş öyle.. :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

erkek tuğra
kız ecre  :k06: :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: beynâ - 11 Temmuz , 2012, 22:36:22
canım senin minik bence kız ;D :nazar:

isimlerin anlamlarını iyi araştırıp koymanı tavsiye ederim,son zamanlarda çıkan isimlere hep uydurulmuş manalar var çünkü nette.. nisanın söylenişi güzel ama sadece "kadın" demek mesela..irem ise cennet bahçesi değil..dünya üzerinde kurulan irem bahçesi,yalancı cennet olarak geçiyor Allah tarafından lanetleniyor mesela..

çocukların anne-baba üzerindeki haklarından biri isim hakkı,oldukça önemli..güzel olur inş öyle.. :opucuk:
ne güzel oldu canim beni bilgilendirmen nu koysam bilmiyorum

Sır_Çiçegi

kız için ESLİNA ismini cok begeniyorum güzeller güzeli demek :)

erkek içinde ÖMER SELİM ismini begeniyorum :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZéynéP.SimAy

Kız
Eslem, Buğlem, Asel, Zümra
Erkek
Tuğra:)

burcum

kız yağmur,su, balım,
erkek deniz,ege,

serserim

BENİM KIZIM OLUCAK CANIM EĞER FİKRİMİZ DEĞİŞMEZSE AZRA KOYMAYI DÜŞÜNÜYORUZ CANIM

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

erkekte--- en begendıklerım ekrem ali ömer hamza cok begendıklerımm
kızda----melek zeynep hanzade elif en begendıklerım

nıtekım benım cocuklarımın ısmıde
oglumun          ali eymen
kızımın             hanzade melek
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

efdalya

kız olursa nisa erkek olursa emir güzel :icon_thumright: