28 Mart , 2024, 14:26:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

PKO lular için Glisemik İndeks Diyeti

Başlatan elfo, 11 Temmuz , 2012, 16:59:49

« önceki - sonraki »

esracım

Yoğurdu nerde sakladığını öğrenmiş olduk böylelikle.Benimde merakımı giderdin Elifim  :laughing7: :laughing7: Çaycının yerinde olsam senden kira parası alırdım haberin olsun  :ehi: :ehi: :ehi:
Hergün sana tecrübe oluyor arkadaşım bu akşam daha az yer yürüyüşünü daha rahat yaparsın  :icon_thumright:

CAN TANEM

günlüğün hayırlı olsun canım inşallah en kısa zamanda istediğin kiloya ulaşırsın   :occasion14: :occasion5:

elfo

aslında aynurcum istediğim kiloya ulaşmama 1.5 kilo var ama ben yürüyüşle vücudumu rahatlatmak istiyorum. vücut ne kadar rahat olursa hareketli olursa hamile kalmak da Allah'ın izniyle o kadar kolaydır.  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

elfo

Alıntı yapılan: esracım - 13 Temmuz , 2012, 09:40:11
Yoğurdu nerde sakladığını öğrenmiş olduk böylelikle.Benimde merakımı giderdin Elifim  :laughing7: :laughing7: Çaycının yerinde olsam senden kira parası alırdım haberin olsun  :ehi: :ehi: :ehi:
Hergün sana tecrübe oluyor arkadaşım bu akşam daha az yer yürüyüşünü daha rahat yaparsın  :icon_thumright:

sabah diyorki yeter kardeşim yaa kokuttun dolabı işkembe mi getiriyon kelle çorbası mı git bi daha koyma  :toothy10:  :toothy10: keşke o dediklerini getirebilsem dedim kelle çorbasını çok severim  :hungry: hayır ağzı kapalı temiz kapta getiriyorum gıcıklı edecek yaa  :k06:

ZAHİR

canım bnm gülüğünü okudum çokk hoşş ve içten inşş rabbim bu günler hürmetine bize istediğimizi veriri.
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

elfo

Allah razı olsun canım seni de yanıma bekliyorum. hadi bakalım azimle kararlılıkla en önemlisi Allah'ın izniyle bu işi halledecez  :amin:

ZAHİR

mutluluk

elfo

sağol saadetim  :opucuk:
sümeyracım ilaçla verirsin ama yürüyüşle daha güzel olur destekler. tabi sen bilirsin  :opucuk:

ZAHİR

dün 20 dklık yürüyüş yaptım cnm ama pilates yapamadım :( annemler diyo o şişliğin gtmiş nasıl sewindm anlatamam :))

beynâ

Alıntı yapılan: elfo - 11 Temmuz , 2012, 22:35:46
avatar yazına bakılırsa benim hamile olmam lazımdı  :ehi: 2000 iletim var  üyenin süperiyim  8) 8) 8) belki faydası olur diye her yere atladım yorum yaptım ama millet yeni üyeliğiyle atıyor bize kazığı nabeeerr?  :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: valla ne diyiim Allah biliyor yeni üyeyken filan derdim şimdi ben bu halimle hamile kalırsam haksuzluk :ehi: :ehi: süper üye olmadan hakedilmiyormuş gibi :ehi: neyse çok ileti kalmadı,hadi bakalım.. ::) ::) :ehi:

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 13 Temmuz , 2012, 10:19:45
Alıntı yapılan: esracım - 13 Temmuz , 2012, 09:40:11

sabah diyorki yeter kardeşim yaa kokuttun dolabı işkembe mi getiriyon kelle çorbası mı git bi daha koyma  :toothy10:  :toothy10: keşke o dediklerini getirebilsem dedim kelle çorbasını çok severim  :hungry: hayır ağzı kapalı temiz kapta getiriyorum gıcıklı edecek yaa  :k06:
adam ikinci günden bunu dediyse kesin yarın kira parası ister  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

elfo

varya ileti sayısına göre olsaydı atlamadık konu yazmadık sayfa bırakmazdım  :k06:

esracım 2. gün değil öğle arası için kahvaltı ve öğün aralarım için meyve de getiriyorum. yüzsüzlük diz boyu  :ehi: :ehi:

esracım

geçmişe dönük parada alırım çaycının yerinde olsam.adam sana çalışıyor görünen  :ehi: :ehi: :ehi:   adam kokuttun dolabı demekte haklı aslında alttan alta para istiyor senden ama sen anlamamazlığa vuruyorsun gördüğüm kadarıyla  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

elfo

dolabın kapağı açılmıyor deseydi verirdim de iş hakarete girince ben ondan para istemek durumunda kalacam  :k06: