Şeffaf akıntı...

Başlatan BLue_NiGht, 11 Temmuz , 2012, 13:01:35

« önceki - sonraki »

BLue_NiGht

Arkadaşlar yumurtlama günüm geçti diye biliyorum tahminime göre ama hala o şeffaf akıntı oluyo.Merak ettim bende sizi sordum.Sebebi ne olabilir acaba.

ayy

canım eger yumurtalamdan sonra akıntın regline kadar devam ederse kesilmeden hamişlik belirtisi olabilir ama olmayada bilir benm olmuştu akıntım ve haycanlanmıştım ama değilmişim..bu kişiden kişiye değişebiliyor..inşallah seninki meleğinin habercisidir canım :amin: :amin: :amin: :amin:

elfo

benim de öyle olmuştu ayşecim hatırlıyor musun hep incir kürü yüzünden adete kadar akıntı devam etmişti. nasıl da ümitlenip adete 2 gün kala test yaptırmıştım  :crybaby2:

çok takılma canım şeffaf akıntı oluyor olması sağlıklı olduğunun göstergesi. sen eşinle devam et ama bebek yapman için değil kendiniz istiyorsunuz diye olmasına gayret et. tez zamanda yüzün gülsün inş.  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ayy

evet elifim hatırlıyorum benimki iki çatlatma iğnesinden sonra ve aşılamadan sonrada olmuştu ama malesef negatifi gördük işte :opucuk:

seninki inşallah hamişlikten olur canım :amin: :amin: :amin:

elfo

yok benim bu ay öyle değil yumurtlama döneminden sonra azaldı baya. incir kürü yaptığımda yumurtlama gününden sonra devam etmişti

elif23

yaa bişey sorcam ben 20 yassnda bi kızım ve yaklasık4 yıldır akıntım oluyor kokusuz yumurta akı gibi adet dönemlerimde daha cok oluyor ama yılın hergünü oluyo bu akıntı. adet düzensizliğm de var 4..5 ay kadar uzuyo adet dönemlerim doktora gittim hersey normal dedi bi ialaç verdi onu kullandım oldum hasta ama devamı gelmedi bununn BANA YARDIMMMM DİNN

elfo

benzeri benim kardeşimde de vardı. doktora gidiyor hiçbir sıkıntı yok. adetleri 40 günde bir oluyordu. civanperçemi iç dedim. her akşam bir fincan demledi içti. sonradan azalttı şimdi hafta 2-3 kere içiyor. hamd olsun adetleri düzene girdi. kaynamış 1 su bardağı suyun içine bi dal at ağzını bişeyle kapa 10 dakika demlendikten sonra şekersiz olarak iç. tadı acıdır ama şifadır inş. ben adet günlerimde içtim bazı sıkıntılarımdan hamd olsun kurtuldum. artık sebebi civanperçemi miydi yoksa soğan kürümüydü bilmiyorum. soğan kürü de yaptım.

Selma27

Alıntı yapılan: elfo - 02 Ağustos , 2012, 08:10:40
benzeri benim kardeşimde de vardı. doktora gidiyor hiçbir sıkıntı yok. adetleri 40 günde bir oluyordu. civanperçemi iç dedim. her akşam bir fincan demledi içti. sonradan azalttı şimdi hafta 2-3 kere içiyor. hamd olsun adetleri düzene girdi. kaynamış 1 su bardağı suyun içine bi dal at ağzını bişeyle kapa 10 dakika demlendikten sonra şekersiz olarak iç. tadı acıdır ama şifadır inş. ben adet günlerimde içtim bazı sıkıntılarımdan hamd olsun kurtuldum. artık sebebi civanperçemi miydi yoksa soğan kürümüydü bilmiyorum. soğan kürü de yaptım.

Elifcim biliyormusun bende yaptim sogan kurunu. Yani haziran'da yapmistim ve sonra adet oldugumda 5 gun daha devam ettim o ay da hamile kaldim. Daha onceleri de yapmistim sogan kurunu fakat surekli 15 gun devam etmemistim. Ben adetimi beklerken surekli beyaz akinti geldi. Hatta ben surekli kontrol ediyordum kan geldimi diye..Sonra aklima su gelmisti. Acaba suan mi yumurtlamam oluyor diye. Meger ben hamile kalmisim o ay o yuzden akinti geliyormus. Ogrendikten bir 10 gun sonrada devam etti fakat suan durdu gibi. Yalniz idrar rengi sari kahverengi gibi bir renk oluyor. Ben normalde cok su icerdim onceden ve idrar rengi su gibi disari atardim . Gecen ay rengi koyulasti . Boyle belirtilerinizde olabiliyor. Ben suna inaniyorum. Sogan kuru bence ise yariyor...

funda2

Alıntı yapılan: Selma27 - 02 Ağustos , 2012, 21:04:08
Alıntı yapılan: elfo - 02 Ağustos , 2012, 08:10:40

Elifcim biliyormusun bende yaptim sogan kurunu. Yani haziran'da yapmistim ve sonra adet oldugumda 5 gun daha devam ettim o ay da hamile kaldim. Daha onceleri de yapmistim sogan kurunu fakat surekli 15 gun devam etmemistim. Ben adetimi beklerken surekli beyaz akinti geldi. Hatta ben surekli kontrol ediyordum kan geldimi diye..Sonra aklima su gelmisti. Acaba suan mi yumurtlamam oluyor diye. Meger ben hamile kalmisim o ay o yuzden akinti geliyormus. Ogrendikten bir 10 gun sonrada devam etti fakat suan durdu gibi. Yalniz idrar rengi sari kahverengi gibi bir renk oluyor. Ben normalde cok su icerdim onceden ve idrar rengi su gibi disari atardim . Gecen ay rengi koyulasti . Boyle belirtilerinizde olabiliyor. Ben suna inaniyorum. Sogan kuru bence ise yariyor...
selmacım tam olarak bu soğn kürünün faydası ne?internetten ufak bir araştırma yaptım orda miyom kist durumlarında iyi geliyor diyordu.senin öyle bir problemin mi vardı sonradan hamile kaldın?hamileliği düşünen bir bayan olark bana faydası olur mu acaba?

Selma27

selmacım tam olarak bu soğn kürünün faydası ne?internetten ufak bir araştırma yaptım orda miyom kist durumlarında iyi geliyor diyordu.senin öyle bir problemin mi vardı sonradan hamile kaldın?hamileliği düşünen bir bayan olark bana faydası olur mu acaba?
[/quote]

hayir canim benim bir sorunum yoktu fakat ben hamile kalamiyordum. Test yaptirdigimda vucudumda birkac bakteri bulunmustu. Ben oylesine denemistim cunku sogan kuru vucudu temizliyor .Ben her yaptigimda yuzumde acayip sivilceler cikiyordu. Bu icimdeki pislikleri disari boyle attigimin bir gostergesiydi. Iste o ay 15 gun falan devam ettim.. Belkide o faydasi oldu bilemiyorum canim. Detox yapip vucut temizligi yapmak lazim cunku icimizdeki bakterilerin bize nasil zarar verdigini hic birimiz bilemeyiz..

funda2

haklısın canım.ben bu ayı geçireyim duruma göre bende başlayacağım küre.

Selma27

Alıntı yapılan: funda2 - 03 Ağustos , 2012, 23:43:29
haklısın canım.ben bu ayı geçireyim duruma göre bende başlayacağım küre.

Adetine 10 gun kala basla ve adet basladiginda da 5 gun devam et. Eger duzenli adet goren biriysen ..faydasini mutlaka gorursun..