28 Mart , 2024, 14:21:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2. kez topuk kanı aldılar :(

Başlatan --elif--, 10 Temmuz , 2012, 16:07:21

« önceki - sonraki »

--elif--

Alıntı yapılan: esracım - 11 Temmuz , 2012, 17:33:02
Alıntı yapılan: --€lif-- - 11 Temmuz , 2012, 16:15:05
Alıntı yapılan: esracım - 11 Temmuz , 2012, 15:45:43
arkadaşıma olmuştu ama kötü bi şey yoktu. bir yanlışlık yapmışlardı.arkadaşım çok üzülmüştü o da bebeği ikinci kez kan alınıdığında çok ağlamıştı diye.için ferah olsun ama aile hekimliğindekileri bir güzel fırçalamıştı.sizde hakkınızı arayın işlerini doğru yapsınlar.bu öenmli bir iş.hem anne baba panik yapıyor hem de o miniğe yazık !!!!!!!!
inş. bizdede bi yanlışlık vardır cnm onada razıyım
kesinlikle yanlışlık vardır keşke sorsaydınız ikinci kez neden alınıyor ? en azından kafandaki sorulardan kurtulurdun ama sormadın madem hiç panik yapma.arkadaşımın bebeği şimdi gayet iyi.seninkide iyidir emin ol buna.içini ferah tut canım.
canım sordum tabii sormaz olurmuyum bi sorunmu var dedim
saçmaladı bişeyler  :violent1:
endişe etme bişeyi yokturdur dedi  ??? 
beklicem bakalım  :'(

beynâ

hiç üzülme güzelim,çıkacak olsa tek tüple de çıkardı,arkadaşların dedikleri gibi gelmiştir bi sakarlığa..ama sor ve kız iyice bence yazık yusuf fazıla.. :sad1:

--elif--

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 11 Temmuz , 2012, 16:34:30
canım benim içini ferah tut.

ben sana bişi diyim mi. o testlerin sonucunun çıkması nerdeyse 1 ayı buluyor. senin oğlan kaç günlük ki,hemen nasıl çıkardılar sonucunu.

kesin onlar kanı alamadılar ya da yanlış aldılar,bi hata yaptılar ondan çağırdılar tekrardan.

çünkü o testler bi kere yapılır ve sonucu çıkar,eğer olumsuz bi durum varsa aile bilgilendirilir.test tekrar edilmez.

cnm oğlum şu anda 25 günlük ben 10 günlükken aldırdım ilk kanı
2. si içinde 23 günlükken gittim
aslında doğru dediğin bi sorun olsa mutlaka bişe derdi değeri yada yüksek illa bişey söylerdi

--elif--

Alıntı yapılan: beynâ - 11 Temmuz , 2012, 21:50:57
hiç üzülme güzelim,çıkacak olsa tek tüple de çıkardı,arkadaşların dedikleri gibi gelmiştir bi sakarlığa..ama sor ve kız iyice bence yazık yusuf fazıla.. :sad1:
inş. güzincim tkrar aramamaları için dua ediyorum
sen nasılsın eskisi kadar görmüyorum seni cnm

beynâ

elh canım,bugün içimde anlamsız bi huzur..herşey daha güzel olacak inş.. :amin: :amin: arada herşey bunaltmaya başlıyor kaldıramadığımı düşünüyorum..esiyor öyle girmeyeyim,girersem güzel haberlerle gireyim diyorum..bugün eski formumdayım..inş böyle de gider.. :amin: :amin: :opucuk: ;D

--elif--

Alıntı yapılan: beynâ - 11 Temmuz , 2012, 21:57:12
elh canım,bugün içimde anlamsız bi huzur..herşey daha güzel olacak inş.. :amin: :amin: arada herşey bunaltmaya başlıyor kaldıramadığımı düşünüyorum..esiyor öyle girmeyeyim,girersem güzel haberlerle gireyim diyorum..bugün eski formumdayım..inş böyle de gider.. :amin: :amin: :opucuk: ;D
canımsın RABBİM bozmasın  daim olsun inş.  :amin:
en kısa zamanda bir bebiş haberiyle kat kat artsın mutluluğun  :amin:

beynâ

esracım

Alıntı yapılan: --€lif-- - 11 Temmuz , 2012, 21:47:38
arkadaşıma olmuştu ama kötü bi şey yoktu. bir yanlışlık yapmışlardı.arkadaşım çok üzülmüştü o da bebeği ikinci kez kan alınıdığında çok ağlamıştı diye.için ferah olsun ama aile hekimliğindekileri bir güzel fırçalamıştı.sizde hakkınızı arayın işlerini doğru yapsınlar.bu öenmli bir iş.hem anne baba panik yapıyor hem de o miniğe yazık !!!!!!!!
kesinlikle yanlışlık vardır keşke sorsaydınız ikinci kez neden alınıyor ? en azından kafandaki sorulardan kurtulurdun ama sormadın madem hiç panik yapma.arkadaşımın bebeği şimdi gayet iyi.seninkide iyidir emin ol buna.içini ferah tut canım.

eğer bir şey olsa acımasızca yüzüne söylerler canım.ne de olsa alışkınlar.
kendi hatalarını örtmek için belliki ses etmemişler o yüzden rahat ol canım.miniğini öpüyorum kocaman o çok sağlıklı annesi  :icon_thumright:

--elif--

Alıntı yapılan: esracım - 12 Temmuz , 2012, 09:15:45

kendi hatalarını örtmek için belliki ses etmemişler o yüzden rahat ol canım.miniğini öpüyorum kocaman o çok sağlıklı annesi  :icon_thumright:
sağol esracım  :opucuk:
RABBİM sanada hayırlı,sağlıklı bir evlat nasip etsin  :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

bebgın ılk dogdugu zaman hastanede topuk kanı alınıyor 1. kanı 2. kanıda 10 gun sonra saglık ocagında aldırıyosun öle degil mii ???
benım ılk oglumda hıc sorun cıkmadı 22 gun önce kızımı kucagıma aldım 7. gunu saglık ocagından aradılar bebegımın tsh hormonun yuksek oldugunu 2. kanın bıraz daha erken vermemızın daha ıyı olacagını belirttiler 10 gun dolmadan hemen gıttım tabıı hungur hungur agladım oraya gıdene kadar ama allah razı olsun aile hekımımız ve hemsıremız okadar guzel anlattılar kı bana ıcım rahatladı 2. kanı verdıkkk korkmana hıc gerek yok 2 kanı ıstemeleri bebegının daha ıyı arastırmaları ıcın cunku ılk kanda degerler farklı cıkabılıyormuss nitekım bızım kıde öle oldu cunku 2. kanından sonra 10 gun ıcınde aramadıarr buda bır sorun olmadıgı ıcınn...
allahın ıznıyle bebgının hıc bır seyı yoktur kı olsa bıle ilacla tedavı edilebılecek rahatsızlıklarmıs bunlar sen kendını uzme yıpratma bebegın senden cok etkılenıyor rahat ve huzrlu olman lazım senı simdi cok ıyı anlıyorum en yakında bunu yasamıs bırı olaraktannnn ...
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Dilara Ebrar

ben hamileykende olmuştu böle bişi.ikili test için kan aldılar benden.sonra arayıp gelin bidaha alcaz dediler.sözde kanı alırken acele edilmemiş kanda bozulma olmuş.amaaaan sen için ferah tut canım aklına kötü bişi getirme sakın.olur böle durumlar
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

--elif--

Alıntı yapılan: ♥ღ♥  JADE  ♥ღ♥ - 12 Temmuz , 2012, 12:40:30
bebgın ılk dogdugu zaman hastanede topuk kanı alınıyor 1. kanı 2. kanıda 10 gun sonra saglık ocagında aldırıyosun öle degil mii ???
benım ılk oglumda hıc sorun cıkmadı 22 gun önce kızımı kucagıma aldım 7. gunu saglık ocagından aradılar bebegımın tsh hormonun yuksek oldugunu 2. kanın bıraz daha erken vermemızın daha ıyı olacagını belirttiler 10 gun dolmadan hemen gıttım tabıı hungur hungur agladım oraya gıdene kadar ama allah razı olsun aile hekımımız ve hemsıremız okadar guzel anlattılar kı bana ıcım rahatladı 2. kanı verdıkkk korkmana hıc gerek yok 2 kanı ıstemeleri bebegının daha ıyı arastırmaları ıcın cunku ılk kanda degerler farklı cıkabılıyormuss nitekım bızım kıde öle oldu cunku 2. kanından sonra 10 gun ıcınde aramadıarr buda bır sorun olmadıgı ıcınn...
allahın ıznıyle bebgının hıc bır seyı yoktur kı olsa bıle ilacla tedavı edilebılecek rahatsızlıklarmıs bunlar sen kendını uzme yıpratma bebegın senden cok etkılenıyor rahat ve huzrlu olman lazım senı simdi cok ıyı anlıyorum en yakında bunu yasamıs bırı olaraktannnn ...
bizde hastanede almadılar cnm kızımdada oğlumdada sadece sağlık ocağında alındı
dediğin gibi bende araştırdım bi sorun varsa erken teşhisle tedavisi varmış ve yüzde yüz önlenebiliyormuş olası bir hastalık ama işte insanın içi rahat etmiyor  :-\

--elif--

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 12 Temmuz , 2012, 13:22:00
ben hamileykende olmuştu böle bişi.ikili test için kan aldılar benden.sonra arayıp gelin bidaha alcaz dediler.sözde kanı alırken acele edilmemiş kanda bozulma olmuş.amaaaan sen için ferah tut canım aklına kötü bişi getirme sakın.olur böle durumlar
evet cnm bazende onların dikkatsizliğinden oluyor mesela bu ikinci aldığınıda tuttu dolabın üstüne koydu hemşire sonrada çıktı gitti kaybolabilir orda mesela

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: --€lif-- - 12 Temmuz , 2012, 16:34:59
Alıntı yapılan: ♥ღ♥  JADE  ♥ღ♥ - 12 Temmuz , 2012, 12:40:30
bizde hastanede almadılar cnm kızımdada oğlumdada sadece sağlık ocağında alındı
dediğin gibi bende araştırdım bi sorun varsa erken teşhisle tedavisi varmış ve yüzde yüz önlenebiliyormuş olası bir hastalık ama işte insanın içi rahat etmiyor  :-\

anne yuregı rahat  eder mı hıcccc
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

esracım

Alıntı yapılan: --€lif-- - 12 Temmuz , 2012, 11:33:36
Alıntı yapılan: esracım - 12 Temmuz , 2012, 09:15:45

sağol esracım  :opucuk:
RABBİM sanada hayırlı,sağlıklı bir evlat nasip etsin  :amin:

amin canım  :amin: :amin: çok teşekkür ederim  :opucuk: