bebişlerimiz nekadarlıkken yürüdü?

Başlatan hümeyra_t_e, 09 Temmuz , 2012, 22:50:56

« önceki - sonraki »

susanna

benim kiziminda 1 hafta sonra 11 ayi biticek su son 10 gundur emekleme isini baya ilerletti son 1 haftadirda tutunup kalkmalara basladi
keyfi yerindeyse elinden tuttugumuzda yuruyor bana yasini yuruyerek karsilar gibi geliyo ama kismet bakalim
simdiden yuruyecegi zamanlar korkutmaya basladi
cok ilgili merakli bi cocuk bir an durmuyo surekli biyerlere gitme biseyleri arastirma halinde bakalim yurumeye baslayinca nasil basedicem :-ooo hareketleri arttikca teklikelerede acik hale geliyolar
rabbim yavrularimizi korusun

Lă_Tăhzen!

Öylee hareketler arttıkca tehlıkelere daha cok davetıye cıkartıyolar Allah korusun

Benim kızımda 12.aynı doldurdu   yardımsız yurumeye basladı keşke biraz daha emeklemeye devam etseydı dedigim ve hersey ıcın artık cok gec olan o gun hıc unutmam  :k06:

SABIRTAŞI

BENİM KIZIMDA 8 AY 22 GÜNLÜK BUGÜN.... MİNİK CADIM KENDİSİ TUTUNUP KOLTUKLARA KALKIYOR BİRKAÇ ADIM YÜRÜYOR SONRA DÜŞÜYOR AMA AZİMLİ MAAŞALLAH YİNE KALKIYOR YİNE DÜŞÜYOR NE DEMİŞLER ÇOCUKLAR DÜŞE KALKA BÜYÜR ÇOK DOĞRUYMUŞ.... :laughing7: :laughing7: AMA ÇOK HIZLI TOSMALIYOR ANINDA ORDAN ORAYA GİDİYOR ÇOK HAREKETLİ MAAŞALLAH...... BENİM OĞLUMDA 13 AYLIKKEN YÜRÜMÜŞTÜ CANIM BİR ANDA GECE KALKTI AĞLADI BABASIDA  ELİNDEN TUTTU YÜRÜTEYİ,MDE SUSSUN DİYE BİRDE BAKTIKKİ BIRAKTI BABASININ ELİNİ ODANIN İÇİNDE SANKİ AYLARCA YÜRÜYORMUŞ GİBİ GEZDİ DOLAŞTI....

susanna

Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 13 Ağustos , 2012, 15:50:30
BENİM KIZIMDA 8 AY 22 GÜNLÜK BUGÜN.... MİNİK CADIM KENDİSİ TUTUNUP KOLTUKLARA KALKIYOR BİRKAÇ ADIM YÜRÜYOR SONRA DÜŞÜYOR AMA AZİMLİ MAAŞALLAH YİNE KALKIYOR YİNE DÜŞÜYOR NE DEMİŞLER ÇOCUKLAR DÜŞE KALKA BÜYÜR ÇOK DOĞRUYMUŞ.... :laughing7: :laughing7: AMA ÇOK HIZLI TOSMALIYOR ANINDA ORDAN ORAYA GİDİYOR ÇOK HAREKETLİ MAAŞALLAH...... BENİM OĞLUMDA 13 AYLIKKEN YÜRÜMÜŞTÜ CANIM BİR ANDA GECE KALKTI AĞLADI BABASIDA  ELİNDEN TUTTU YÜRÜTEYİ,MDE SUSSUN DİYE BİRDE BAKTIKKİ BIRAKTI BABASININ ELİNİ ODANIN İÇİNDE SANKİ AYLARCA YÜRÜYORMUŞ GİBİ GEZDİ DOLAŞTI....
:ehi: :ehi: :nazar: :nazar: :nazar: massallah kizinada  oglanada cani gezme istiyomus demekki ondan aglamis