19 Nisan , 2024, 05:50:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

allaha cok sukkur melegim geldi ...

Başlatan belkis_nur, 08 Temmuz , 2012, 12:10:04

« önceki - sonraki »

belkis_nur

:nazar: :nazar: :nazar:   yuce rabbim her isteyene versin ... :hieyt:

<<<peri masalı >>>

çok sevindimmmmmm sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin rabbim
:muzz:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

doruk38

seda87

gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün inş :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

mavişim80

Sır_Çiçegi

hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inş.  :amin: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

belkis_nur

(A)yşe (D)eniz (A)da

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Canımmm  çok tebrik ederim Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Güzel kızına mutlu, sağlıklı ve uzun bir yaşam diliyorum

HASRET!M S@N@

gözün aydın cnm  :flowers:
allah analı babaı büyütmeyi nasip etsin inş

melek100lü

:nazar: :amin: Allah analı babalı büyütsün inşallah :amin: :nazar:

:love9: :love7: :love9: Rabbim acılarını göstermesin :amin: :love9: :love7: :love9:

serserim

HAYIRLI OLSUN CANIM ALLAH ACISINI GÖSTERMESİN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

suzannn

tebrik ederim canım gözünüz aydın allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin sağlıklıca inşallah

ZéynéP.SimAy

Allah analı babalı büyütsün inşallaahh   :hieyt: :hieyt: :hieyt:  :muzz: :muzz:  :amin: :amin:

kelebegimm

Gözün Aydın canim Allah anali babali büyütmek nasip etsin :amin: :amin: :nazar:

]

belkis_nur

Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 08 Temmuz , 2012, 23:53:09
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Canımmm  çok tebrik ederim Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Güzel kızına mutlu, sağlıklı ve uzun bir yaşam diliyorum
.   Amin cnm cumlemizinkini insallah ...ne kadar tatli maassallah yumos kizin ...