2 yıl sonunda nihayet bebeğim geldi:))))paşamız geliyorrr:)

Başlatan beteray, 07 Temmuz , 2012, 22:15:28

« önceki - sonraki »

ZAHİR

hayırlı olsun inş rabbim tamamına erdirir sorunsıuz bi gebelik yaşayıp kucağına almayı nasip eder sana darısı başımıza artık :)
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

Rain.

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: Rain. - 10 Temmuz , 2012, 11:41:16
tmm nm çooookk saollll
birşey değil cnm hakkında hayırlısı olsun :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

yasemin10

Canım tebrik ederim  :nazar:  . Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. İnşallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin.

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu veya yavrularını kucağına almayı nasip etsin canım :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

canım hayırlı olsun..

naptın tekrar baktırdın mı bhcg değerine  ???

Balböceği

Aytii

aa Betül çok sevindim yaaa  :opucuk:

faceten dua edelim diye mesaj attığın günü hatırlıyorum

Allahım kabul etti çok şükür   :love9:

hayırlı olsun inşallah kucağınada almak nasip olsun arkadaşım   :flowers:

hayriye60

tebrik ediyorum canım çok sevindim burda böyle haberler duymak gerçekten çok güzel.inşallah güzel hamilelik geçirirsin sorunsuz olur herşey.bebeğinde 9 ay sonra gelir kucağına.bizim içinde dua et olurmu buna çok ihtiyacımız var.

beteray

çok saolun kızlar.Allah hayırlısıyla bekleyenlere de nasip etsin .keseyi pazar gece  acilde gördük.çift rahimliyim diye sıkıntılı geçiyor.soldankanama oluyor.bebek sağda.haftalık iğne olcam galiba ctesi kontrol var.dua edin siz de bana internetimiz yok yaz tatilinden dolayı.eylülden sonra rahat girerim artık

beteray

çok şükür bugün alttan göründü ama kalp atışını dinletti doktor hayatımın duyduğum en güzel sesini rabbim isteyen herkese yaşatsınnn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

suzannn

TEBRİK EDERİM SAĞLIKLICA KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖSTERSİN RABBİM

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

canım benim ya cok sevindim ınş sorunsuz gebelik geçirirsın yavrunu sağlıklı sihatli kucağına alırsın darısı suzanimin ve diğer isteyen arkadaşların başına
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

zeynoş

HAYIRLI RAMAZANLAR !YÜCE MEVLAM SORUNSUZ BİR GEBELİK HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN DARISI BİZİM GİBİ EVLAT HASRETİ ÇEKENLERE OLSUN :amin: