11.gün hala adet görüyorum..yok mu bilgisi olan???

Başlatan beynâ, 07 Temmuz , 2012, 14:16:00

« önceki - sonraki »

beynâ

07 Temmuz , 2012, 14:16:00 Son düzenlenme: 09 Temmuz , 2012, 10:36:17 beynâ
hanımlar bahsetmiştim hatırlatayım yine, en son adet tarihim 24 mayıs iken gecikme yaşayınca 28 haziranda kanda bchg testi yaptırdım,sonuç <1.20 çıktı fakat doktorum 10 gün içerisinde adet olmazsam yenilememi söyledi.. 29 haziranda adet oldum fakat 1.gün az miktarda kanama olmasının devamında 2.günden bugün yani 9. güne kadar günlük ped kullanabileceğim kadar az koyu bir lekelenme şeklinde devam ediyor..evlendiğimden bu yana adetlerim 3 en fazla 4 gün sürdü..geçen ay bütün muayeneleri(smear testi,vajinal muayene,yumurta takibi) olduğum halde hiç bir sorun çıkmamıştı..neden olabilir yaşadığım bu durum?bilgisi olan?? :icon_scratch: :icon_scratch:

mavişim80

gebelik lekelenmesi olabilirmi acaba canım
seni ümitlendirmekte istemem ama
bu aralar bende dahilolmak üzere lekelenmeyle hamiş olduklarını öğrendiler bi daha kan tahlili yaptır istersen.

beynâ

canım 4 gün geciktiğinde yaptırdım zaten çıkmadı,doktor geç döllenme olabilir diye 10 gün içinde olmazsan yaptır dedi..ki o bile çok zayıf bi ihtimaldi..adet oldum ama çok az..kaç gündür leke leke koyu kan geliyor..bun kadarını yaşayıp da hamile olan duymadım hiç.. :dontknow: :dontknow:

beynâ

_inci_tanem_

Canım bir dr.gitsene sanırım ilk kez böyle birşey oluyo en azından için rahat eder  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

beynâ

canım gideceğim zaten ama,burda randevuyu ne zamana verirler bilmem,bugün gidemeyeceğim belli zaten..merak ediyorum. :-\ :-\

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: beynâ - 09 Temmuz , 2012, 10:37:35
canım gideceğim zaten ama,burda randevuyu ne zamana verirler bilmem,bugün gidemeyeceğim belli zaten..merak ediyorum. :-\ :-\
en yakın zamanda git canım bugün gidemiyosan yarın gitmeye çalış  :opucuk: az lekelenme şeklinde 11.gün enteresan kötü birşey yoktur ALLAHIN iziniyle ama neden böyle oldu ki  :dontknow:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

beynâ

_inci_tanem_

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

mavişim80

beynâ

HASRET!M S@N@

acilen doktora gitmeni tavsiye ediyorum cnm amacım seni korkutmak değil bak benm adetim oldu bitti birgün sonra kanama basladı doktoruma gittiğimde kistim oldugunu öğrendim inş sende yoktur ama olagan dısı kanamalarda mutlaka doktora gidilmeli diye düşünüyorum bana o zaman herkes düşük yaptın için temizleniyordur dedi ama ben kimseye inanmadım gittim 7 cm kişstim varmıs kanamam ondan olmus inş sende yoktur ama git ihmal etme

beynâ

gideceğim zaten cananım,

ama şu da aklımı kurcalıyor
geçen ay oldum bütün kontrolleri
geçen aydan bu yana ne değişmiş olabilir bu kadar?? ??? ???

HASRET!M S@N@

HAYATIM KAFANDA KURMA GİT VE RAHATLA BİTANEM KÖTÜ BİRSEYDE OLMAYABİLİR BELKİ İYİ BRSEYE VESİLE OLUR GİTMEN BAK BEN O KANAMADA GİTTİM TEDAVİYE BASLAMAM VESİLE OLDU VE MELEKLERİM GELDİ HİÇ BELLİ OLMAZ SEN SAKİN OL AMA İHMAL ETME KORKMADA KÖTÜ BİRSEY OLMAYABİLİR İNANKİ BİR AYIN DİĞERİNİ TUTMAYABİLİR NE KADAR SIKILSANDA DOKTORDAN OLAGAN DISI DURUMLARDA GİTMEK SART GÜLÜM

beynâ

en iyisi öyle,ama en erken yarına verirler randevuyu...o da müsaitse doktor :-\ :-\ :-\