27 Nisan , 2024, 12:24:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşimle boşanma kararı aldık :(

Başlatan insu, 06 Temmuz , 2012, 08:57:29

« önceki - sonraki »

elfo

canım canancım yaa ne zorluklar yaşamışsın sabrın büyük olmuş mükafatın da büyük oluyor inş.  :amin: babandan da Allah razı olsun. ne eli öpülesi birisiymiş
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

HASRET!M S@N@

evet tatlm gecen sene bu zamanlar cok dardaydm inan anlatamadıklarım cok daha agır seyler birde üzerine bebegmi kaybettm cok kök kötydü fakat her karanlıgn bir aydnligı varms rabbim yuvama huzur verdi esimlede aildsıyle de iyi olduk sonra rabbim en büyük dilegmi verdi esimi tanıyamyrm bile cok dgsti 8 9 aydır cok mutlu ediyo beni düzelmicek sorun yok yeterki  sabredlm örnek olsun diye anlattm rabbim dilerse hersey dùzelir herşeyin bası dua ve sabır

elfo

evinizde hep Kur'an okunsun Ayetel Kürsi Nas Felak okunsun Allah korusun mutluluğunuzu çekemezler  :amin:

insu

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 06 Temmuz , 2012, 18:58:51
tatlm sinirle agzdan cok sey cıkar esım bana cok hakaret etti cok bak birinde bana bıcak cekti düsün öldürmeye kalktı daha anlatamadıgm neler var bır bilsen babamın tek bir sözü döndrdi beni kızım gündüzleri bir sekilde zaman gecer yokluğunu anlamazsn ama gece cok yanlz hissedrsn sinırke karar verme sakince düsünün bu ayrılık döneminde illa bosnıcm drsen basım gözjüm üstne dedi bu isin geri donusü yok dmsti bende pisman olmamak icin tekrar dndm inan bir dedigmi iki etmyo cok pisman rabbim esinedd pismanlık versin cok zor cok dilerim kısa sürede cok iyi olursunuz duamdasın
haklısın canım sinirden ağzımızdan neler çıkıyor ama ben pişman değilim hepsini bilinçli söyledim artık bardak doldu taşıyor
dün akşam dan beri bi tavırlar bi hareketler yemek yiyoruz hiç anlamadım bi anda kalktı öptü özür diledi beden de özür bekledi ben özür dileyecek bişey yapmadım bi düşün istersen dedim sustu bugün de dedim ben bizimkilere gidicem konuşucam dedim sen hala orda mısın diyor anlamıyorum ya borç var ya tabi paçaları tutuştu
dün akşam istihareye yattım berrak tertemiz bir dere arabanın içinde yüzen balıkları görüyorum eşim de yanımda diyorum ki bak ne güzel balıklar o da bakarken dereye düşüyoruz ben kurtuluyorum o sonra dan çıkıyor hayırlara gitsin patronuma anlattım hoca ya dedim belki bişeyler der çok güzel rüya görmüşsün dedi defalarca aynı şeyi söyledi sadece biraz sabır dedi , çok iyi yakın bi arkadaşım çok iyi niyetli rüyasında kimi hamile görse hamile kalıyor az önce mesaj çekti durumu biliyor tabi  rüyasında beni hamile görmüş çok şaşırdım
hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun  :amin: :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

insu

hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim bana dualarınızı ve desteğinizi eksik etmediğiniz için Allah razı olsun hepinizden iyi ki varsınız  Rabbim hepinizin gönlüne göre versin keşke dediğiniz bütün güzellikler sizinle olsun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

mavişim80

CANIM HERZAMAN YANINDA OLAMASAKTA BİZ BU SAYFADAYIZ.
RABBİM GÖRÜYOR YASADIKLARINI İNŞ.BUNUN MÜKAFATI OLARAK EN HAYIRLISIN BİR EVLAT NASİP EDER. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
SAKİN DÜŞÜN FEVRİ KARAR VERME YETER CANIM

elfo

ben yoramam ama çok güzel bir rüya. inş. sonun canan gibi olur. Rabbim eşini iki cihanda eşin nasip eylesin. şu günden sonra sıkıntı yüzü göstermesin  :amin: bi fırsatını buluran mutlaka git annenlere iki öpücükle seni kandıramayacağını öğrensin  :amin:

HASRET!M S@N@

insucum nasılsınız inş yavas yavas düzeliyordur hersey

insu

günaydın kızlar  :flowers:
hepinize dualarınız için çok ama çok teşekkür ederim Allah razı olsun  :amin:
c.tesi gittim ailemle kuzenimle falan görüştüm durumun ciddiyetine varmış olacak ki 360 derece döndü çok pişman öyle dedi diye konuşmaya çalışıyor sadece ailem için 2. şans veriyorum ya daha iyi olacak ya daha kötü bilmiyorum kızlar ailem beni hep mutlu bildi 5 senenin 1 günü bile kötüyüm demedim ama bundan sonra aynı titizliği gösteremiycem hayırlısı buymuş  :dontknow:
Herşeyin hayırlısı...

insu

Alıntı yapılan: elfo - 07 Temmuz , 2012, 14:01:11
ben yoramam ama çok güzel bir rüya. inş. sonun canan gibi olur. Rabbim eşini iki cihanda eşin nasip eylesin. şu günden sonra sıkıntı yüzü göstermesin  :amin: bi fırsatını buluran mutlaka git annenlere iki öpücükle seni kandıramayacağını öğrensin  :amin:
yok canım benim öyle 2 öpücükle kandıramıyacağını biliyor 2 gündür neler çektiriyorum ona hiç gıkkını çıkarmıyor anlasın yaptığını artık öyle peşinden koşmuycam bakalım neler olucak özlüycek mi o eski insu yu ?
Herşeyin hayırlısı...

HASRET!M S@N@

gözünü korkutmusun cnm bu cok güzel
görde bak hersey cok daha güzel olacak bir sans daha verdiğin için inş pişman olmazsın rabbim hakkında hayırlı yazılar yazsın bundan sonra hep mutlu ol inş

_inci_tanem_

Canımmmm inşallah mutluluğunuz hergeçen gün kat be kat artar  :amin: :amin: :amin:
Eşin anlar kıymetini  :opucuk: Verdiğin bu şans güzelliklerin başlangıcı olsun  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

_nilgun_

Ben de şimdi gördüm olanları canım. İnşallah en kısa zamanda her şey yoluna girer.

Ama şu bir gerçek, kimseye özellikle de eşimize vazgeçilmez olmadıklarını hissettirmemiz lazım. Çünkü nasıl olsa benden vazgeçemez havasına girince tavırlar değişiyor. O yüzden kaybetme korkusunu yaşamaları lazım.

serserim

CANIM BENİM YAZIYI DAHA YENİ GÖRDÜM ÇOK ÜZÜLDÜM AMA BİZE ŞER GELEN ŞEYLER BAZEN HAYIRDIR HAKKINDA HAYIRLISI NEYSE O OLSUN EVDEN BİRAZ UZAKLAŞINCA EŞİN KENDİNE GELMİŞ ÇOK ŞÜKÜR İNŞALLAH UMMADIĞIN KADAR EVLİLİĞİNDE MUTLU GÜNLER YAŞARSIN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: DUALARIM SENİNLE CANIM ALLAH YARDIMCIN OLSUN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

suzannn

canım 1 şans daha vermen iyi olmuş okuyunca üzüldüm inşallah eşine merhamet duygusu verir rabbim oluruna bırak herşeyi