neden olmuyo

Başlatan hatice tanrıvar, 03 Temmuz , 2012, 18:17:45

« önceki - sonraki »

hatice tanrıvar

adetim neredeyse beş aydır gecikmeli oluyo beş on gün hormon testi verdim normal çıktı kanal filmi istendi girmedim henüz anne olmıcakmıyım yha
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

Selma27

Canim isyan etmeden sabirla dualarimiza devam edelim.. Allah herseye gucu yeter ve o herseyi bizden daha iyi bilir. Ben yasadiklarimdan biliyorum ve er gec istedigini veriyor. Eger olmuyorsada herseyde bir hayir vardir demek lazim. Insallah rabbim gonlune gore verir..

cigdemcrocus1501

canım olmuyor diye düşünüyoruz hatta hiç olmıcakmış gibi ,ama zmanı var herşeyin ne zamn nasip ettiğini bilemeyiz belkide hiç olmıcak ama Allah bizi sınıyor işte..

vanilla

canm üzülme hepimiz o yollardan geçtik çabuk pes ediyorsun ne güzel hormonlarında bişy çıkmamiş kanallarınada baktr herşyn bir çaresi vardir  :amin:

hatice tanrıvar

dün eşim sper sayısına baktırmaya gitti sayı yeterli ama bazıları hareketsizmiş :-[
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

mavişim80

OUNUN İÇİNDE EŞİNE İLAÇ VERİR DOKTOR MERAK ETME CANIM

hatice tanrıvar

düzelebilcek bişi dimi :icon_scratch: