28 Nisan , 2024, 22:50:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hadi beni sakinleştir

Başlatan ~ERVA~, 03 Temmuz , 2012, 13:30:30

« önceki - sonraki »

~ERVA~

selam kızlar çok heycanlıyım kızıma kovuşmama 42 gün var ve bende cok heycan korku var sabırsızca kızıma kovuşmayı bekliyorum bir yandanda doğumdan çok korkuyorum

serserim

CANIM BENİM ALLAH SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN KIZINI İNŞALLAHHHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: NORMAL DOĞUMMU DÜŞÜNÜYOSUN CANIMMMM :opucuk: :opucuk:

_inci_tanem_

Ne güzel canım sadece 42 gün kalmış ALLAH'ın iziniyle yavruna kavuşmana  :love9: :love9:
Bence sabırlı olmalısın çoğu gitmiş azı kalmış :)
ALLAH sağ salim kucağına almayı nasip etsin :amin:
Bence doğumdan hiç korkma anlık birşey ne kadar sanclı olsada sonucunda dünyalardan güzel birşeye kavuşacaksın sakin olmaya çalış ayrıca bugünlerinide iyi değerlendir birdaha böyle sessizlik bulmazsın  ;) ;)

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ayy

:nazar:az kalmış maşallah canım zorlu bekleyişi bitirmek üzeresin..dogum kadının en mükemmel anı olsa gerek sonunda meleğinin kokusuna kavuşacaksın rabbim sağlıklı dogumlar nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :nazar:

~ERVA~

şu anakadar doktorum hep normal dogum dedi tabi son duruma baglı ama ben normal istiyorum ve normal dogumdanda çok korkuyorum :crybaby2:evet çoğu gitti azı kaldı ama artık kızımı kollarımda istiyorum  :love9:

_inci_tanem_

bu istediğin tabiki normal biz yolun başındayız zaman geçsede hayırlısıyla bebişimize kavuşsak diyoruz amaa günlü saatli doğsunlar sağ salim allalım kollarımıza inşallah :nazar: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mavişim80

RABBİM BİR AVAZ KURTARSIN İNŞ...
BOL BOL DUA ET .
AZ KALMIS
HERGUN YASİN OKU SAĞ ELİNİ KARNINNA KOY
MUTLAKA HERGUN OKUMYA CALIS
ARDINDAN DA
FELAK NAS SÜRELERİNİ 7 SER KEZ OKU MUTLAKA EMİ

muhribe

normal doğum yapmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki korkulacak hiçbir şey yok.

öncelikle bunu normal bir süreç olarak değerlendirmek lazım. o çocuk bir şekilde dünyaya gelecek. kendine ne kadar az sıkıntı edersen o kadar rahat atlatırsın doğumu. ben 15 saat sancı çektim ama bir kez olsun bağırmadım. hep şöyle düşündüm: ne yaparsam daha kolay olur doğum? oğlumu en rahat nasıl kurtarabilirim? ebeler bana bol bol ıkın dedi. ben de bağırarak enerjimi harcayacağıma ıkınırım daha kısa sürede doğum yaparım diye telkin ettim kendimi.

zor doğumlarla ilgili bir şey okuma, dinleme, anlatılmasına müsaade etme. bu seni korkutmaktan başka işe yaramaz. oluruna bırak. Allah hayırlı ve kolay bir doğum nasip etsin  :amin:

melek100lü

BEN 2 KEZ NORMAL DOĞUM YAPTIM ÇOK ŞÜKÜR  :amin: :nazar:

3. BEBEĞİME HAMİLEYİM 18 HAFTALIK VE ALLAH NASİP EDERSE

BU BEBEĞİMİDE NORMAL DOĞUM YAPMAK İSTİYORUM :icon_thumright:

HİÇ KORKMA CANIM  BOLBOL YÜRÜYÜŞ YAPMAYA ÇALIŞ VE DUA ET

Bİ AVAZDA DOĞURMAK NASİP ETSİN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:

BENİM HAMİLELİKLERİM SORUNLU GEÇİYOR  :igrenc: :igrenc: :igrenc:

AMA ŞÜKÜR OLSUNKİ DOĞUMLARIM ÇOK KOLAY OLDU ÇOK ŞÜKÜR  :amin: :nazar:

IKINMAMLA ÇOCUKLARIN FIRLADIĞI BİR OLUYOR  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

asya81

canım öncelikle sağsalim kavuşun bebişinize zaman öyle akıyorki bir bakmışsın geçmiş gitmiş herşey mesela benim hamileliğim dün gibi ama bebeğim 9aylık oldu bile demem o ki son zamanlarını iyi değerlendir bool bool dinlen uyu gez toz.nedemek istediğimi 1ay sonra anlıyacaksın ;D doğumdanda korkma öyle bir olup bitiyorki bakmışsın bebek kucağında allah yardım ediyor