bir kızım birde oglum olacak

Başlatan HASRET!M S@N@, 02 Temmuz , 2012, 14:52:50

« önceki - sonraki »

doruk38

oyyy maşallahhh canancımmmm.  ne güzel yaaa çok mutlu oldum. hem kzın olacak hem oğlun. sağlıkla kucağına alırsın inş.  :opucuk: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

cute552

canım çok sevindim allah kucagına almayı nasip etsin inşallah hem kız hem erkek çifte mutluluk allah bahtlarını güzel eylesin  :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

gökçe58

canımmm gözünaydın rabbim kucağına aldığın günleride göstersin inşallah....

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:canancımm harika bir haber çokkk sevindimmm canım benimm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:sağlıcakla kucagına almayıda nasip etsin rabbim inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

RosE27

HADİ CANIM GOZUN AYDIN BENDENSIN  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:

ORNA

CANANCIMM ÇOK SEVİNDİM  :hieyt: :hieyt: :hieyt: NE KADAR GÜZEL Bİ DUYGU 1 KIZ 1 ERKEK ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN CANIM  :amin: :amin:

gül-i rana

:opucuk: hayırlı uğurlu olsun canım benim :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

elfo

aman Allah'ım ne kadar güzel bir haber bu  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
Rabbim her ikisinden de tattıracak inş.  :amin: duaların hayallerin tek tek gerçek oluyor canancım.  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

<<<peri masalı >>>

çok ama çok sevindim  sağlıcakla kucağına aldığın günleride göstersin rabbim  :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

--elif--

aayyy çok güzel bi haber bu  :hello2:  :hello2:  :hello2:
YÜCE RABBİM ikisindende mahrum bırakmadı isteyen herkesede en kısa zmanda nasip etsib sanada kucağına aldğın günleri göstersin inş.  :amin:  :amin: 

hümeyra_t_e

inanamıyorum ya bu harika bisey süper ya hayırlı olsun canım çok sevindim

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

masallah canim Allah kucagina almayida nasip etsin  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrularına kavuşmayı nasip etsin canancım :amin: :opucuk: :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar:

bnsroni

Çifte mutluluk bu olsa gerek :)
Hayırlı evlatlar olsun inş canım çok tebrik ederim.

~ERVA~

canın hayırlı olsun çok sevindim inşallah sağlıcakla kuçağına alırsın yavrularını  :nazar: :nazar: