bir kızım birde oglum olacak

Başlatan HASRET!M S@N@, 02 Temmuz , 2012, 14:52:50

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

melek100lü

muhribe

aaaaaaaaaaaaaaa   :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

canancım gözün aydın  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Allahım ikisinin sevgisini de bir anda gösterecek sana  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

:love9: NE GÜZEL RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERDİ :amin:

_inci_tanem_

ALLAH gönüne göre verdi canancım   :muzz: :muzz: :muzz:  :nazar:
RABBİM sağ salim kavuşmanızı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

GERÇEKTEN  HARİKA BİŞEY KOKULARINI DUYMAYIDA NASİP ETSİN RABBİM İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:

serserim

anammmmmm ay süper yahuuuu :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: canancım hadi gözün aydın Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallahhh ne güzel 1 taşla 2 kuş canım  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:sizeeee

mutluluk

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah sübhanAllah ne güzel haber bu saglıklı gelsin inş. prensle prenses  :love9: :love9: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazo-58

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: Ayyy ne güzel..MAŞALLAH kuzularına :nazar: ...RABBİM saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inş...ohh ne güzel hem prensin hemde prensesin olcak....Darısı tüm isteyenlere... :amin:

ZéynéP.SimAy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallahh sizeee çook sevindim canım çookk benimde kızımm olacak aynı gün öğrendik ne güzel yaaa herşeyimiz yanı gidiyo canımm beniimm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

DENİZGÖZLÜM81

HAYIRLI OLSUN CANIM ÇOK SEVİNDİM HARİKA BİR HABER BU RABBİM İKİSİNİDE SĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KUCAĞINA ALMAYIDANASİP EDER İNŞALLAH :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

kelebegimm

Anammmm maşallah canim çok sevindim ikisini birden tadacan  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
Rabbim saglikla kucağına aldığın gunleride gostersin ins.  :amin: :amin: :amin:

]

sukeyna

Ne kadar güzel çok sevindim,Allah tamamına erdirir inşallah :hello2: :hello2:

CAN TANEM

:nazar: :nazar: :love9: :love9:Canancım çok sevindim canım Rabbim gönlüne göre verdi Hayırlısıyla kucağına aldığın günleride görürsün inşallah canım benim   :love9: :love9: :nazar: :nazar:

:hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: