29 Nisan , 2024, 01:58:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İkinciye annelik

Başlatan sudemcik, 11 Ocak , 2007, 18:09:22

« önceki - sonraki »

yeşilim

Alıntı yapılan: cerenay - 08 Şubat , 2007, 16:15:17
valla bence iyi olur beraber büyürler ,büyüme sıkıntılarını yakın dönemde geçirirler,bir kere yaşarsın biter...daha bunun okul zamanı var yani.. 8)  :D

bana da öyle gibi geliyor cerenay, aradaki fark arttıkça daha zor gelir 2.yi düşünmek gibi sanki  :k06:

ranişim

arkadaşlar herkese merhaba benimde 1 kızım var ikinci istiyorum ama olmuyor malesef  :crybaby2: :crybaby2:kızım 7 yaşında  bu arada bende yeniyim aranıza hoşgeldim  :love7: :love7:
Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,
parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!

adalet

hosgeldin ranisim insallah en kisa zamanda sende ikinciye hamile kalirsin
benim oglumda altiyi bitirdi yediye girdi bende ikinciye hamileyim

ne iyi etin geldin forum baya hareketlendi sayende bakiyorum her konuda fikrini yazmissin tebrik ederim :wave:

ranişim

adaletcim saol canım amin seninde  bebeğini sağ sağlim kucağına almayı nasib etsin rabbim canım  :opucuk:

site daha yeni galiba ben googldan gördüm bu siteyi biraz canlandırayım dedim paylaşımlarım bitmeyecek  :hieyt: :hieyt:
güzel dostluklar kurarız inşallah sizlerle canım :flowers: :flowers: :flowers:
Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,
parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!

adalet

amin canim

evet canim site yeni
pek kimse yok ilerde dolar insallah

SEVİNÇ

Arkadaşlar,biz aradaki yaş farkını 3 e indirdik.Nasipse aralarında 3 yaş 2 ay olacak.Bu arada diğer forumlara da yazmıştım ama gene paylaşayım bilmyenlerle.Dr erkek dedi.11 haftalıkken dedi ama.

ღ°cerenay.♥.

bizimkilrinde de tam 3,5 yaş olacak  inşallah :D

SEVİNÇ

Almiş'inAnniş'i

bende 2010 da hamile kalıp 2011 in baharında tekrar doğurcaaammmmmmmmm inşallahhhh.  :hieyt:

gerçi kocam sen bunu bile çıkaramadan 2.nin planlarını yapıyorsun diye dalga geçiyo benle ama

yapcam işte!  ;D

Filiz

2. bebek mi  :honk: birincisini bi büyüteyimde 2. Allah kerim :)

yeşilim

3-4 yaş fark iyi olur diye düşünüyorum, 1.yi kreşe gönderip 2.yle ilgilenebilir insan, hem 1. de biraz büyümüş olur, ne olup bittiğini anlar, hayırlısı olur inşallah :love7:

Almiş'inAnniş'i

yeşilim doktorlar 4 yaş ideal aralık diyorlar. hem annenin vüudunu toparlaması hemde çocukların birbirini kabullenmeleri açısından ;)

umut..

Ben ilkini yapabilsem hemen ikinciyi düşünüyorum Allah izin verirse..
Ne olur gel artık..

Almiş'inAnniş'i

inşaallah seninde hayırlı haberlerini alırız umut en kısa zamanda

umut..

sağol canım inşallah ama.. sorunlar bitmiyor işte..Hayırlısı olsun ne diyelim..
Ne olur gel artık..