12 Mayıs , 2024, 02:30:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

AYAKLARIM ŞİŞMEYE BAŞLADI DAHA ŞİMDİDEN:)))

Başlatan senayy88, 27 Haziran , 2012, 17:50:28

« önceki - sonraki »

senayy88

Kızlar selam 23+2 olduk bugün geçen hafta 4 boyutlu ultrasyonda paşamıgördük herşeyi normaldi şükür zorda olsa yüzünü bize biraz zor döndü zıpır popo havada yüzükoyun yattı hep..Cumaya doğruda şeker yüklemesine gidicem kızlar ya ayaklarımın bugün şiştiğini farkettim daha hemen hemen 4 ay var doğuma tuzluda yemiyorum tuzluğu hiç elime almıyorum ben çok kilo aldım ya ondan mı başladı şişlikler doktor dedi ama bana çok hızlı gidiyosun son aylarda daha çok alıcaksın... 10 kilo aldım 5 ayda...

şerife Berat

SLM CANIM
BEN 20 HAFTALIK HAMİLEYİM VE SON 4 HAFTADIR SOL AYAĞIM PATLACAK KADAR ŞİŞTİ.BENDE TUZLU YEMİYORUM ;(DOKTORUM KANSIZLIKTAN ŞİŞEBİLECEĞİNİ SÖYLEDİ)

melek100lü

mavişim80

HAREEKETSİZLİK BİLE YAPAR CANIM ŞİŞME BİRDE NORMAL HAMİLELİKTE BİLİYORSUNUZ.
BENİM GEBELİK OLMADAN BİLE ÖDEM SORUNUM VARDI SONLARA DOĞRU DÜŞÜNEMİYORUM KENDİMİ NE YAPARIM.AYAĞINIZIN ALTINA YASTIK KOYARAK UZANIN .ARADA BUZ GİBİ SUYLA İÇİNE TUZ ATARAK İİÇİNDE HAREKET ETTRİN İYİ GELİR

senayy88

evet canım çalışıyorum ben masa başında arada kalkıp hep yürüyüş yapıyorum ama nekdar yapsamda yinede çoğu zaman oturarak geçiyoo

mavişim80

AYNI CANIM BENİMDE AYNI SORUN NEKADAR YÜRÜSENDE OLMUYOR AMA YATARKEN YASIK OLAYI BİRAZ HAFİFLETİYOR HAMİLESİNDE SIRT ÜSTÜDE TAM YATAMIYORSUNDR SEN

senayy88

Alıntı yapılan: mavişim80 - 28 Haziran , 2012, 17:02:37
AYNI CANIM BENİMDE AYNI SORUN NEKADAR YÜRÜSENDE OLMUYOR AMA YATARKEN YASIK OLAYI BİRAZ HAFİFLETİYOR HAMİLESİNDE SIRT ÜSTÜDE TAM YATAMIYORSUNDR SEN
sorma bi oraya dön bi buraya hiç uyku yok ya bakalım dahada şişince napcaz 6.aya giricem önümüzdeki hafta napalım yavrum için değer katlancaz onun gelmesini 4 gözle beklediğim aylar var...yarında şeker yüklemesi yaptırcam bakalım inşallah yüksek çıkmaz çokta kilo aldım

mavişim80

OY ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM SAĞLIKLI DUNYAYA GELSİNDE NE OLURSA OLSUN DİYORUZ..BEBEK RAHME DÜŞÜNCE BASLARMIS ANALIK .KOLAY DEĞİL

HASRET!M S@N@

benimde şişiyordu doktoruma söyledm kan ve demir ilacı verdi doktorum geçti şükür tatlm

nazo-58

benimde ayaklarım 10 gündür acaip şiş..bugun kontrolum vardı..doktorun yanına girer girmez o ayakların neden o kadar şişmiş diye sordu bende bilmiyorum dedim...demir ilacı içiyorum bende bugun b12 vitamini verdi..inş geçer... :amin:

senayy88

12 haftadan beri içiyorum ben zaten demir ilacını vitamini ama şiştiler işte ya ben 11 kilo aldım kızlar sanırım ondan başladı şişmeye bakalım ilerki aylarda nasıl olcam bilmiyorum...daha 17 hafta var doğuma

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: senayy88 - 29 Haziran , 2012, 12:34:49
12 haftadan beri içiyorum ben zaten demir ilacını vitamini ama şiştiler işte ya ben 11 kilo aldım kızlar sanırım ondan başladı şişmeye bakalım ilerki aylarda nasıl olcam bilmiyorum...daha 17 hafta var doğuma

ben toplam 40+2 günde 13 kilo aldım.ama ayak şişliklerim 12.haftadan itibaren başlamıştı.neler çektim.eşim her akşam ovalardı masaj yapardı ,sabaha kadar dikerdim yukarıya.sabah inmiş olurdu ama saat 9-10 gibi yine şişerdi.tuzu kestim ama olmadı.izne çıktım son 1 bucuk ayımda hep yattım .tabi o zaman şişme olmadı  ;D ama doktor normal diyodu.36 numara ayaklarım 38 bucuk olmuştu  :-ooo :-ooo
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

papatya26

bende 22+3 oldum benımde gecen hafta davul gibi olmuşlardı Allaha şükür bu hafta gectı oturarak çalıştıgımızdan oluyo bende tuzlu felan normalde yemem hamıleykn hiç yemıyorummm bacaklarımızı aşagıya salladıgımız için oluyo canım bide ayagına terlık gibi bişeyer giy parmak arası felan ben ayagımın numarasından 1 numara büyük babet giymişdim onda bile sıktı ayagımı davul gibi oldu bu hafta parmak arası giyince rahatladımm evde sorun olmuyo genelde iş yerınde bacaklarımızı salladıgımız için oluyo canımmm

senayy88

doğru diyosun canım arada kalkıp geziniyorum ama yinede kocagün oturuyoruz...az önce şeker yüklemesinden geldim bende çok şükür sorun çıkmadı normal 122 çıktı değerim..paşamda 738 gram olmuş :muzz: :muzz:

papatya26

OH MAŞALLAH MAŞALLAH BENCE PARMAKA RASINI DENE BEND E7DE Bİ OTURUYORUM AKŞAM 5 BUCUGA KADAR HAREKET OLMAYICNA SAKINCALI AMA NAPALIMA RIK BİŞEYELR YAPIYORUZ ALLAHIM BEBİŞİNİ SAGLIKLICA KUCANA ALMAYI NASIP ETSIN İNŞ BENIM YÜKLEMEDE 20 TEMMUZDA İNŞ NORMAL ÇIKARRR