İZMİR'Lİ ANNELER!OYUN GRUBU OLUŞTURALIM MI?ÇOCUKLARIMIZ BÜTÜN GÜN EVDE KALMASIN!

Başlatan cunfer_u, 25 Haziran , 2012, 16:09:29

« önceki - sonraki »

cunfer_u

SELAMLAR HERKESE... :hello:
UZUN ZAMANDIR UĞRAYAMADIM SİTEMİZE.. HEPİNİZE TEKRAR TEKRAR KOCAMAN SELAMLAR...
OĞLUM ORÇUN 18 AYLIK OLDU..  :nazar:ÇALIŞTIĞIM İÇİN ANNEANNE VE BABAANNE BAKIYOR.  :y25:HAFTA SONLARI VE AKŞAMLARI BENİMLE BERABER. SON DOKTORA KONTROLE GİTTİĞİMİZDE DOKTORUMUZ BÜYÜKLERLE VAKİT GEÇİRMESİNDEN ÇOK ÇOCUKLARLA DİYALOG KURMASINI İSTEDİ. HEM KONUŞMASINI HEMDE ZEKASINI DAHA ÇOK GELİŞTİREBİLECEĞİ YÖNÜNDE BİR KONUŞMA YAPTI. ARAŞTIRDIM AMA ANAOKULLARINI GENELDE 2-4 YAŞ ARASI KABUL EDİYOR. VE ÇOK FAZLA ÜCRET TALEP EDİYORLAR. BİZ AİLELER HAFTA SONLARI MÜSAİT OLDUĞUMUZDA BEBEKLERİMİZİ, ÇOCUKALRIMIZI BİR ARAYA GETİRSEK NASIL OLUR? HEM EĞLENCELİ VAKİT GEÇİRMİŞ OLURUZ :) BÜYÜK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNİN OYUN BÖLÜMLERİNDE ÇOCUKLARIMIZLA BULUŞMAYA NE DERSİNİZ? :muzz:

__nil__

isterdim valla ama benim bebeğim daha çok küçük 3 aylık yoksa gelirdim valla inş bol katılım oluır

cunfer_u

SELAMLAR NİL...

İNŞALLAH CANIM... OLSUN YAA SENDE GEL KATIL BİZE... SENİN İÇİNDE FARKLILIK OLUR...

__nil__

Alıntı yapılan: cunfer_u - 25 Haziran , 2012, 16:34:02
SELAMLAR NİL...

İNŞALLAH CANIM... OLSUN YAA SENDE GEL KATIL BİZE... SENİN İÇİNDE FARKLILIK OLUR...

tamam katılım olurda toplanırsanız geliriz bizde :D sen nerdeydin cnm izmirde

cunfer_u

__nil__

Alıntı yapılan: cunfer_u - 25 Haziran , 2012, 16:46:49
:) ŞİRİNYER NATONUN ORDAYIM.. PEKİ SEN?

ayy çok geçtim üniversite zamanlarında o yoldan dokuz eylülde okudum da :D ben karşıyakadayım canım

burcum

ben sasalıdayım kızım 3 yaşında kapalı mekanlardansa taypark gibi doğalyaşam gibi açık mekanlar daha iyi olur biz diğer sitedeki kızlarla evlerde de toplanıyorduk çok zevkli ve keyifli oluyordu ama bizim bebişlerin aralarında en fazla 1 ay vardı

cunfer_u

sende haklısın... hepimizin mkolay ulaşabileceği bir ortam olması gerekiyor. ama baksanıza kimse yok ki? kızlaaar nerdesiniz... evde mi takılıyonuz bebeklerinizle.. :)