19 Nisan , 2024, 05:37:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

biz de doğduk:)

Başlatan aydolunayda, 23 Haziran , 2012, 19:12:36

« önceki - sonraki »

aydolunayda

17 haziran günü geldi kızımız... babasına babalar günü hediyesi... nazar değmesin kuşumuza :nazar: :nazar: :nazar:

serserim

hoşgeldi canım sağlıkla huzurla mutlulukla büyütün kızınızı :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: Alla acısını göstermesin darırısı bizim başımıza inşallahhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

gözünüz aydın canım,Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :amin:

Yaşamsebebim

canim gözün aydin allahim anali babali büyütsün bahti acik sansli bi bebek olur insallah sira bize geliyor yavas yavas allahim hepimize hayirli dogumlar hayirli evlatlar nasip eder insallah :love9: :love9:

DENİZGÖZLÜM81

hayırlı olsun canım  Allah analı babalı büyütsün babasına güzel bir hediye olmuşdesenize  :nazar: :nazar:

burcum

ALLAH analı babalı büyütsün :amin:

suzannn

allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin sağlıklıca inşallah

_inci_tanem_

25 Haziran , 2012, 10:56:04 #7 Son düzenlenme: 25 Haziran , 2012, 11:13:45 yyeeliz
ALLAH analı bablı büyütmeyi nasip etsin :amin: Gözünüz aydın :flowers:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

CAN TANEM

Rabbim analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah bahtı açık olsun  :nazar:

mavişim80

rabbaim analı babalı büyütmeyi nasip etsin acısını göstermesin hayırlı evlat olsun inş. :amin: :amin: :amin:

mutluluk

rabbim analı babalı büyütsün inş :opucuk:

Balböceği

gözünüz aydin olsun, Allah anali babali büyütmeyi nasip etsin.   

seda87

Allah analı babalı büyütsün canm .gözünüz aydın
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

belkis_nur

RosE27

RABBIM hayırlı ewlat olarak buyumeyı nasıp etsın analı babalı buyusun ıns  :amin: :nazar: :nazar: