4 LÜ TEST YAPTIRAN VARMI???

Başlatan serserim, 23 Haziran , 2012, 13:19:14

« önceki - sonraki »

serserim

BENİM 4 LÜ TESTİM NEGATİF ÇIKTI DOWN SENDROM RİSKİ:1/500 YAS NEDENİYLE OLAN DOWN SENDROMU RİSKİ 1/520  TRİSOMY 18 İÇİN YÜKSEK RİSK KATAGORİSİNDE DEĞİLDİR   DR UM RİSK DEĞERİN DÜŞÜK AMNİYOSENTEZE GEREK YOK DEDİ AMA BANA 520 DÜŞÜK GELİYOR ARANIZDA BU DEĞERLE ÇIKIP SAĞLIKLI BEBİŞİ OLAN VARMI  :dontknow:

gökçe58

senin değerlerin ne kadar güzel çıkmış benimki 50 de 1 çıktı. 5 ay nasıl geecek bilmiyorum rabbim yardım etsin.

serserim

Alıntı yapılan: gökçe58 - 23 Haziran , 2012, 13:22:30
senin değerlerin ne kadar güzel çıkmış benimki 50 de 1 çıktı. 5 ay nasıl geecek bilmiyorum rabbim yardım etsin.

DR UMDA TAKILMA DEDİ BU TESTLERE SADECE OLASILIK DEDİ BUNLAR SENDE TAKILMA CANIM ALLAH IN İZNİYLE SAĞLIKLI OLUCAK BEBİŞLERİMZİ PAZARTESİ GÜNÜ BAŞKA DR DA GİDİCEM BAKALIM O NE DİCEK
:dontknow: :dontknow:

gökçe58

Alıntı yapılan: serserim - 23 Haziran , 2012, 13:25:56
Alıntı yapılan: gökçe58 - 23 Haziran , 2012, 13:22:30

DR UMDA TAKILMA DEDİ BU TESTLERE SADECE OLASILIK DEDİ BUNLAR SENDE TAKILMA CANIM ALLAH IN İZNİYLE SAĞLIKLI OLUCAK BEBİŞLERİMZİ PAZARTESİ GÜNÜ BAŞKA DR DA GİDİCEM BAKALIM O NE DİCEK
:dontknow: :dontknow:

inşşş canımmm inşşşşş içimin yangını geçmiyor bi türlü uykum bile yok doğru düzgün. rabbim yardımcımız olsun inşşş.

serserim

RosE27

cnm banada yapıldı 4 lu test benımde 1/10.000 cıkmıstı cok takılmamak lazım bu testlere ama ıcını rahatlatmak ıstersen egerkı baska doktorada danısabılırsın

serserim

Alıntı yapılan: RosE27 - 23 Haziran , 2012, 14:12:20
cnm banada yapıldı 4 lu test benımde 1/10.000 cıkmıstı cok takılmamak lazım bu testlere ama ıcını rahatlatmak ıstersen egerkı baska doktorada danısabılırsın

pazartesi başka dr a randevu aldım canım ona gidicem senin maşallah canım çok iyi çıkmış ama yaşta önemli yaşın kaçtı canım senin

RosE27

ewet cnm sonucları yas kıloyu falan gırıpte sonuc hesaplıolar yas buyudukce sonuclar aptal salak cıkıo sen takılma salla  benım yaşım 27 cnm buarada şeker cıkmadı cnm bende  :amin: :amin:

serserim

Alıntı yapılan: RosE27 - 23 Haziran , 2012, 14:18:57
ewet cnm sonucları yas kıloyu falan gırıpte sonuc hesaplıolar yas buyudukce sonuclar aptal salak cıkıo sen takılma salla  benım yaşım 27 cnm buarada şeker cıkmadı cnm bende  :amin: :amin:

ay kendi derdimden seni sormayı unuttum süper çıkmaması canım ama dikkat et tatlı fazla yeme valla nebilim en iyisi yaptırmamak ama yaptırmadan olmuyorki :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

RosE27

OLSUN CNM ONEMLI DEGIL BEN ZATEN TATLI YEMIODUM CNM AMA MEYWE COK YIYORUM HOŞAF ICIYORUM BIRDE HAWALAR SICAK SIWISIZ KALMIM DIE SU ICEMEYINCE NAPIM BASKA SEYLERDE CAREYI ARIORUM EGER SEKER CIKSAYDI  ISIM ZORDU AMA OLE HAMUR ISI EKMEK TATLI PASTA BOREK FLN DUSKUN DEGILIM OLMASADA OLUR ARAMAM

SENDE BUNALTMA CNM KENDINI BIZIM AILE DOSTUMUZ KADIN 38 YASINDA HAMILE KALMISTI DOKTOR 2 LI TESTTE BU BEBEK GERIZEKALI DEMIS AYNEN TABIRDE BU :violent1: :violent1: :violent1:  KADININ DUNYASI BASINA YIKILMIS AMNIOSENTZ YAPMISLAR KI ODA ZATEN 2 AYDA CIKIYOMUS KADIN SINIR HASTASI OLMUS STRESTEN HICTE BISE CIKMAMIS KIZI SIMDI 3.5 YASINDA AM BIR GOR OLAMAZ BUKADAR AKILLI DİLLİ BILMİŞ BI BEBEK  :nazar:

serserim

Alıntı yapılan: RosE27 - 23 Haziran , 2012, 14:28:15
OLSUN CNM ONEMLI DEGIL BEN ZATEN TATLI YEMIODUM CNM AMA MEYWE COK YIYORUM HOŞAF ICIYORUM BIRDE HAWALAR SICAK SIWISIZ KALMIM DIE SU ICEMEYINCE NAPIM BASKA SEYLERDE CAREYI ARIORUM EGER SEKER CIKSAYDI  ISIM ZORDU AMA OLE HAMUR ISI EKMEK TATLI PASTA BOREK FLN DUSKUN DEGILIM OLMASADA OLUR ARAMAM

SENDE BUNALTMA CNM KENDINI BIZIM AILE DOSTUMUZ KADIN 38 YASINDA HAMILE KALMISTI DOKTOR 2 LI TESTTE BU BEBEK GERIZEKALI DEMIS AYNEN TABIRDE BU :violent1: :violent1: :violent1:  KADININ DUNYASI BASINA YIKILMIS AMNIOSENTZ YAPMISLAR KI ODA ZATEN 2 AYDA CIKIYOMUS KADIN SINIR HASTASI OLMUS STRESTEN HICTE BISE CIKMAMIS KIZI SIMDI 3.5 YASINDA AM BIR GOR OLAMAZ BUKADAR AKILLI DİLLİ BILMİŞ BI BEBEK  :nazar:

inşallah canım dr um tereddüt edicek birşey yok rahat ol dedi ama bakalımpazartsi başka dr yine ölçtürücem kağan kocatepeye gidicem hayırlısıyla kasık ağrıların nasıl canım benim ağrıyor hele bugün stres oldum dahada ağrıyorrr :'( :'( :'( :'( :'(